osmanlı ocakları

secularist
bilmem ne cocuklarının içinde olduğu ocaktır. Osmanlı'da bizim Türkiye cumhuriyeti de ama osmanlı kafası bitti, neden cumhuriyetine sahip cıkmıyorsun be alagavat? tamamen cumhuriyet ve laiklik düşmanlarının bulunduğu cihatcı veletler topluluğu..
sayın chp'li vekilin şu sözlerine katılmamak elde değil;
''SADAT ve Osmanlı Ocakları AKP'nin silahlanmış milisleri! ''
yokbeolm
yeryüzünün en gereksiz topluluklarından biri. düşünün ki ülkü ocaklarından bile anlamsız ve gereksiz, o denli yani. bir üst giride de dendiği gibi laiklik düşmanlarının bulunduğu bir yer. başta öyle olmayanlar bile olsa orada dura dura laikliği islam düşmanlığı zannetmeye başlıyorlar, bu osmanlı çocuklarından uzak durmak lazım. ben birkaç tanesini yollarından çevirmeye, bilinçlendirmeye çalıştım ama nafile. zira beyinleri köreltiliyor ve herhangi bir farklı düşünceyi dinlemeden reddediyorlar.
yarraminho bashievski
haklarında konuşmaya pek gerek, yok akp'nin şiddet unsurlarını parti dışında yerleştirdiği kurumsal yapılardan ibaret. ülkü ocaklarının bir benzeridir aynı paralelde yürürler. aklın pek uğramadığı yerlerdir.
jamiryo
malum örgüte üye olan furkan gö* isimli dalyarağın da bizim yerimize gayet iyi istemeden anti propagandısını yaptığı yavşak yuvası, vatan hainleri.
grifingoo
Tahminimce bi kaç arap asimilesinin bir araya toplanıp teknoljiyi ve olan beynini sadece mehter dinlemek için kullanacağı mekan. Bi yandan da iyi bişey. Ortalıkta dolaşıp kafa ütüleyeceklerine aralarında party house yaparlar.
düzadam
farkına varmaktan uzaklaştırmak, uyutmak, beyinleri çöp etmek, genç nüfusu istenilen kafa yapısıyla yalşandırmak. amaçları gördüğüm ocak.
giyotin
Muhbirci, katil, hırsız vb kişilerin ak'lanmak için toplandığı yerler... Nazi dönemi almanyasında bulunan s.a. milislerini andırıyor bu arkadaşlar.
(Not1: Nazilerin bile kendi fanatiklerinden rahatsız olup liderlerini ortadan kaldırdığı ve tosuncuklarını dağıttığı illegal güvenlik gücü)
(Not2: bizdeki çomarlara o dönem alman halkı tosuncuk diyormuş)