liberalist

laikbasbug
açtığı her başlıkla infial yaratan, -kendi tabiriyle- götünü sağlama almak için tüm dinlere inanan ve liberalliği doruklarda yaşayan sanal canlı bombadır.
giyotin
Kendisinin laiksavarlık yapmak konusunda nedense uzmanlaştığını düşündüğüm yazar... kendisine tepki vermek için regl olmaya, 1.70'in altında olmaya yada boy/işlev meselesinde onun tabiriyle "kısa penisli" olmaya gerek yok. Cinsiyetçilikle popüler olabileceğini sanan aciz yazar.
anne boleyn
laiksavarın ilk zamanlardaki hali gibi. şimdi laiksavar arkadaşımızı seviyorum. en azından o cinsiyetçi değildi. liberalist arkadaşı çok merak ettim doğrusu. milletin boyuyla falan dalga geçtiğine göre mükemmel bir adam(!) olmalı. değilse durum çok kötü. hıı bu arada aklı fikri bel altında olan ama kadınların ''özel günlerine'' laf atan bir şahıs kendisi. kısacası dikkat çekmek amacıyla kadınların ''özel gününe'', insanların boyuna laf atan biri. ciddiye almayayım dedim başta ama kırdığı kalpleri görünce ciddiye almamak mümkün değildi.
2
hena
Açıkçası laiksavarlık bir havası yok bu arkadaşın. Laiksavar'ın mizahının daha tepede olduğunu düşünüyorum. Karşılaştırma dahi olması tuhaf. Liberalist ilk kimin nefretini kazandı bilmiyorum ama ufaktan bende o duyguları yeşertti ki bu biraz zor. Boyla dalga geçmek olsun,regl dönemi ile ilgili başlığı veyahut girileri olsun bilemiyorum. İnsanların fiziksel özellikleri ya da menstrual döngülerinin herhangi bir mizaha uyacağını sanmıyorum. Ha uyuyordur ben anlayamamışimdır e orasini da benim anlama kapasitem belirler benimki düşüktür. Umarım ufaktan düzelir bu arkadaş.
2
doris eirene
Sözlüğü komple alaya alan belli ki sözlükteki amacı kadınları sinir etmek olan, ilk başlarda girileri cinsiyetçilikten geçilmeyip şimdi dalga geçerek kadınları savunmaya çalışan (!) bunu yaparken de iyice batan yazar. Uçurulmasını ya da çomar türbesini hakettiğini düşünüyorum.
poncikobella
Okuduğum kadarıyla zeki, komik, insanları kudurturken kendisi 'ehehe' stilinde eğlenen bir yazar.

Durun biraz kötüleyeyim de feyk hesap açıp kendini övdüğünü sanmasınlar.

@*#^@/@^×^@^@^@&#;!/@_#^×

(Çok ağır konuştum, umarım banlanmam.)
0 /