kuzene aşık olmak

wfftbb
toplam 1.5 senedir başıma gelmiş durumdur. üstelik bu kişi benim annemin kız kardeşinin kızı. hukuken 4.derece akrabam. yasalar da içinde bulunduğum toplumun kültürü de evliliğe engel olmuyor.

evlenince çocuk yapacağım diye bir şey yok , çok istiyorsak da ya evlatlık alırım ya da gerekli testleri yaptırırım. sakat çocuk olayını da çözdük.

ki teyzemin kızıyla da ayrı şehirlerde yaşıyoruz. burada da bir ensest ilişkiden söz edilemez.

verirlerse ne ala , vermezlerse de bize kız mı yok?
franz
Dünyada başka insan yok mu lan?

Bende mi sıkıntı var amk, kuzen dediğin kardeştir, ne farkı var ki aralarında? Sırf inanılan kitap bunu sikebilirsin dediği için mi bu kadar rahatsınız? Bir de güzelleme ler, bahaneler falan.

Bi gidin amk.
sophos
bastırılması gereken duygulardır. ben de zamanında öğretmenime aşık olmuştum veya aşık olduğumu sanmıştım. sonra o duyguları bastırdım ve yok oldular.
ramen
Heteronormarmatif bir şekilde bahsedecek olursak, birisinin ilgi duyduğu cinsiyetten insanlarla arkadaş olmaması, sadece kendi cinsiyetinden insanlarla bir ortamda bulunması sebebiyle kuzenini bile sırf ilgi duyduğu cinsiyetten insanlardan olduğu için bir anda kafayı yemesinden kaynaklanan durum. Sadece aynı cinsiyetten insanlarla arkadaş olmak, karşı cinsiyetin insanlığını arkaya iter ve seksüelliği ön plana çıkartır. Çünkü heteronormatif toplumda kadın ve erkek sadece sevişir.