konuşanlar

zeybek
hasan can kaya isimli insanın yuutupta yaptığı, sahne üzerine çıkıp seyircilerle interaktif olarak konuşup kendince güldürdüğü sikko bir gösteri.

her meslek grubundan toplanan bu güruhu kast olarak nitelendiriyorum en azından başlarda. sonra popi oldukça bilet satıp keriz avlamış olabilir. sadece arkadaştayken onun izlemesiyle 40 dakika şahit oldum ve rezalet bulduğum bir oluşum.

seven nesini seviyor anlamıyorum, yıllarca okan'a küstah vs deyip nefret kusanlar bu herifin aşağılamalarını neden sever anlamsız. son olarak acur beyle anlaşıp yuutuptaki bütün programları silmiş ve kendisi seven fakir halkı izlemekten mahrum bırakmıştır.

yolu kapalı olsun.
franz
1 bölüm izledim. esprileri izleyici yapıyordu. sunucu saçma sapan laflar sokmaya çalışıp hakarete falan varan konuşmalar yapıyordu.

kaç kere güldüm? bir iki kere. o da yine sahneye çıkan bi seyircinin anısı ile ilgiliydi.

kimin, niye, nasıl, ne zaman, nerede sevdiğini anlayamadığım video yayını.

jakoben
bir sıçış hikayeni anlat bebiş fantezini anlat sikiş sokuş olmasına gerek yok. aaa bebiş suratını asma. siz sevgili misiniz? ehuehuehue
1
kanser
duyduğuma göre bir izleyici en son patlamış ve iş baya uzamış, salonu terketmiş. haliyle bölümü de yayınlamamışlar.


konuşmaması gerekenler olarak isim değişikliği yapılması gerektiğini düşündüğüm program.
yapmayav
başlarda çok sıkı takipçisi olan biri olarak şu an bütün ilgimi kaybettim programa. ya zaten komik değildi de ben yeni fark ettim ya da sonradan bozdu, bilemiyorum.