knight online

blackangel65
Arkadaslar ko anlarilariniz varsa dinliyelim okumak bile zevk veriyor :) ben ko pek bilmezken uskodan bikmistim bilgisizlikten dolayı sonra bir arkadaşım geldi böyle bir şey var diye USKO kapandı meğerse bakim çalismasi var arkadasta kopvpserver diye bir server getirmişti hiç unutmuyorum Manyaklar gibi zevk alıyordum abi uyuma desen günlük 4 saat 5 saat oyuna para desen dışarda yemek yemezdim oyunda edit alırdım ne günlerdi olum ya şimdi hiç bir şekil de ortam kalmadı eskisi gibi
Virtuoso
Bir dönemin çocuklarının hayatına harry poter'ın voldemort laneti misali çökmüş mmorpg listesinin en baş oyunudur.

edit : Bir zamanların efsane meyci lethesunshine :(
4
mavi
2005-2015 yılları arası bir fiil oynadığım, HeaveN, HeII, KiNgDoM0fPaRaDiSe, Liberty, PROGAMER, SKY, Endless, EndlessRain, TheKoAngelS, TROY, Mavi ve ElemenT gibi efsanevi clanlarla birlikte dostluk içerisinde 10 yılımı verdiğim oyun. her şey harikaydı aslında, fakat sonradan anlamsız veletler belirdi piyasada, sonra yaşını başını almış insanlar o veletlere yenildi. kısaca kötülük kazandı. şimdi ise herkes çıkar ilişkileri içinde ve oyunu sadece para kapısı olarak görüyor. aslında bir kardeşlik ve aile bağı olan bir yerdi. (bkz:rahatsız eden görüntüler)
dehumanize
Kim ne derse desin daha iyi bir oyun yok bana göre
2003 den itibaren dört beş yıl oynadığım, xgenion da efsanelestigim oyundur.
ELT klaninin korktuğu yegane human klani idik.
Çok da paramı yedi itogluitler
Ancak dört gün uyumadigimi bilirim.
Divine klan ı, yine aynı nick dehumanize ☺
Ay çok özledim
laiikice
eskiden kız halimle oynadığım için dışlandığım ve bir süre erkekler tarafından sadece kanka olarak görülmeme sebep olan oyundur. eğer bu oyunda usta bir oyuncuysanız bırakamazsınız sadece ara verebilirsiniz. ben tekrar başlamayı düşünüyorum çünkü eskiden çok az oynadım ve beceremedim.
3