hastası olunan sözler

fraueda
"sizlere yemin ederim ki fazla bilinçli olmak hastalıktır,yaman bir hastalık" çok dogru olduğuna inandığım bir sözdür. dikkat edin bir şeylerin farkında olan herkes mutsuzdur. en basiti ülkenin ne halde olduğunun bilincine olan insanla "ülhemiz galgınıyor ehonomi çok iyi" diyen adam aynı kaygı seviyesinde olabilir mi?
1
anne boleyn
Hayatın bizlere verip verebileceği tek ödül, tek armağan, sevgi dolu bir insandır ve biz böyle bir insanı ilk fırsatta katlederiz. Sonra da ömür boyu, bu asla bağışlanmayan günahın lanetini sırtımızda taşırız.
1
gazoz
bu dünyada işiniz iş, ben sizin şovunuzu diğer tarafta görücem ahahaha
heybetini gizli tut yiğidim, duruşun çakalları korkutuyor. yine ahahaha
turca
Okey team lets go fkn raj b
bak kardesım neı sawundugunu bılmıorm ama soyle dusunelm dolar 4 lıra olmus olablr ama bız ekmegı dolarla mı alıorz hayır? Hem nıe taktınız dolara bu kadar bılmıorm bızler en cok arabıstan paralarına bakmalıız cunku dolarn usdunde ıbrahım lıncoln resmi war o adam bı aralar galatasarayda oynadı sen weled oldugun ıcın hadırlamazsın 😉 galadasaray da fetullah fln seylerı cıkdı yoksa fedocu msn lan sn? Bana bak ewlad 15 temmuzda tankların onune cıkmadık mı? Cıktık bekı kenan sofuoglu motorsıkled yarısında bırıncı olmadı mı? Oldu surıyeye gırmedık mı? gırdık. O zaman weledlık yabma we odur odurdugun yerde sanalda kawgacı reelde anab acı hyrDır mirader??
2
0 /