futbol sevmeyen erkek

düzadam
bir ton iğrençliği içinde barındırdığını düşünen erkektir. holiganlık, rekabet, dostlar arasında kavga sebebi olması. aslında bukadar basit birşeyin neden bukadar çok konuşulduğunu düşünen erkektir. konuşulan ortamda bile bulunmak istemez.
secularist
Benim. Cidden sorunlarımız o kadar fazla ki tuttuğum takım şampiyon olunca neden sevineyim. üzülecek tonlarca şey var anlamıyorum. ''Takım tutunca ne oluyor sana ne kazandırıyorsun'' diye takım tutan arkadaşlarıma söyleyince '' desteklediğim takım şampiyon oldu, ondan mutlu oluyorum'' cevabını aldım. hala anlamadım ama neden mutlu olduğunu
yedi bela makasl sincap
aslında futbol çok sıkıcı değil mi, bi buçuk saat en kısası.
basketbol çok daha heyecanlı aslında.
hatta voleybol ise en heyecanlısı.
futbol harbiden neden sevilir ki.
futbol sevmeyen erkek bunların farkına varmıştır, eğer kasıntı biri değilse.
trainer red
ben sabit haritadan nefret ettiğim için futbol izlemeyi de oyunlarını oynamayı da sevmiyorum.
hep aynı yerde aynı adamların aynı şeyleri bi buçuk saat boyunca tekrarlaması bunu izleyenleri nasıl gaza getirir anlamıyorum, benim uykumu getiriyor.
Beastbrook
futbolla arasında bağ oluşur bazı insanların, bazılarınında oluşmaz haliyle. sevip sevmemek tercihe göre değişir fakat seven biri olarak hani hobi gibi değil de daha çok tutku gibi bir şey bu. sanat seven birinin sanat müzelerine gitmesi gibi, sevdiğin müziği dinlemek gibi bir şey.
gralder
İcinde bulunduğum erkek türüdür.Belkide iyi oynayamadığımdan sevmiyor olabilirim, veya oynanma nedenine anlam veremediğmdende oynamiyor olabilirim, altı üstü bir top kaleye soksan ne olcak ki ??!?
justblond
beni de kapsar. herhangi bir insanın, herhangi bir spor dalından hoşlanmaması çok normaldir ve bunun cinsiyetle hiçbir alakası yoktur. önemli maçlar görsel olarak keyif verir fakat normal zamanlarda oynamasını da izlemesini de sevmem. last but not least, futbolun taraftarlığını da sevmem.
radis
maruz kaldiğı birçok aşağılayıcı kelime ve cümle vardır.
-gitsin etek giysin
-anasıyla sarma sarsın
-destekli sütyen taksın
-bence biraz ibne gibi
-vurduruyordur
-babet çorabi giysin (giyen var ve normal bisey)

üstelik bu iğrenç cümleler sadece erkeği aşağılamaktan ziyade, kadın bedenine de ağır hakaretlerde bulunmaktadır.

emincansen
Daha sağlıklı ve düzenli sporlar olduğunu düşünüyorum. Futbol da dönen paranın boş gittiğini, haksız yere çok fazla paralar döndüğünü falan. Çocukken mahallede oynardık ama fanatik olmanın yada yılda milyar dolarlar kazananları sevmenin ne anlamı var çözemiyorum
bengay
Ben değilim, gayet seviyorum, Futbol özellikle sevilebilir pek tabi... birde futbolcular var, o şerefsizler fazla cix oluyor insanın futbol oynayası gelse de izlemek bile yeter.
0 /