furkan güngör

kargalı karga paşa
09.09.1993 İstanbul üsküdar doğumlu, yazar, müzisyen, oyuncu, dijital görsel sanatçısı, basketbolcu ve türkiye'deki iki fliud artistten birisidir. Aynı zamanda E-sports League'de profesyonel Smite ve Strike Of Kings oyuncusudur.

Lise dönemlerinde tiyatro ile başladığı oyunculuk kariyerinden ismini ilk kez "Liselerarası Tiyatro Yarışması"nda duyurmuştur. Aynı yarışmada ilçe ve ilde en iyi erkek oyuncu ödülüne layık görülmüş ve yarışman jürisi tarafından "jüri özel ödülü" kendisine takdim edilmiştir. Akabinde Profesyonel oyunculuk kariyerine 2010 yılında "İstanbul'un sırları" isimli belgesel sinema filmiyle adım attı. Akabinde "Arka Sıradakiler", "Kurtlar Vadisi" gibi dizilerde boy gösterdi. 2013 yılında Ben Afleck tarafından yazılıp yönetilen "Argo" isimli filmde rol aldı.

Daha sonra üniversite egitimi için oyunculuk kariyerine ara verdi. Kırklareli Üniversitesi'nde inşaat teknolojisi bölümünü bitirdi. Bu sürede üniversite liginde ve bölgesel liglerde basketbol oynadı.

Daha sonrasında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi / İktisat ve aynı üniversitenin Felsefe Bölümünde eğitim hayatına devam etti.

Bu esnada kaleme aldığı "Kızıl Orman Serisi" isimli fantastik edebiyat türündeki kitap serisini ve "Sendrom - Ya Katilim Beynimse" isimli kitaplarını piyasaya sürüldüğü 2015 yılında, piyasa sürüldüğü gün piyasadan çektirdi. Yayın ve basım evi ile çıkan problemlerden dolayı yapılan bu işlem üzerine kitapların 2018 yılında raflardaki yerini alacağına dair açıklamada bulundu.

Bütün bunlar olurken bir yandan da görsel sanatlar ve tasarım üzerinde kendini yetiştirdi. Daha sonrasında iyi bir eğitim alarak dijital tasarım ve fliud art sanatı üzerine Erkan Zarif'ten aldığı eğitimle birlikte fliud artist oldu.

Şuanda fliud art sanatı üzerine çalışmaları devam etmekte ve kitaplarını yeniden düzenlemekle ilgilenmektedir.

Edit: İçerik ve imla
Edit 2: serilerde yer alan toplam kitap adedinin kizil orman 6, sendrom 3 olmak üzere toplamda 9 olduğu söylenmektedir.
hanzo hasashi
Sevdiğim bir all-around kişiliktir. Lifetime idolüm Hasan Mendeş ile birlikte, idol alınabilecek nadir insanlardan biridir. Sözlüğün bu zat-ı muhteremi yakından tanıması gereklidir.