fatih terim

deist imam
An itibariyle milli takımdan istifa eden türk futbol tarihinin ve galatasaray tarihinin en iyi teknik direktörü. 6 şampiyonluk 1 uefa kupası 1 şampiyonlar ligi çeyrek final, milli takımla 3 kez katıldığı avrupa sampiyonasında 1 avrupa 3.lüğü ve sayısız kupa. Biz ona çok kırgınız ama yak gel bildiğin ne varsa hocam, yine dönelim eski günlere, kuşlara yine ver ayarları. Galatasaray onsuz, o galatasaraysız olmuyo işte
the spook
Ülkeler Rusya'da mücadele ederken biz Türkiye'de kalmıştık hocam swh. Hiç bir Türk Teknik Direktörün rotasyon bilgisini beğenmesem de galatasaray'da Tudor'dan daha çok iş yapacağına inandığım teknik adam.
ayetullah pompali tufek efendi
Yanlış hatırlamıyorsam pirlo bir demecinde kendisi için; taktik açıdan hiçbir şey bilmiyor, tek yaptığı gaz vermek demiştir. Kesinlikle kendisi için yapılan en iyi yorumdur kanımca. Oyuncularına küfürler eden, egoist, sevimsiz tüm bunlara rağmen başarılı olmuş t.d ama bu yönetimle, kendisinin seçmediği oyuncularla hele ki gaz vereceği yerli oyuncu da olmadığı için sezon sonu bir bjk şampiyonluğu görmemiz muhtemeldir. Seneye ne olur bilemeyiz.
jitemci
bu kadar karaktersiz, vizyonsuz, yakala bir herif görmedim
tek başarısı ismini markalaştırmış.
futboldan da anlamaz kovulmak en büyük hobisidir.

nezaket kuralları sıfır.
hanzo, öküz sözcükleri kendisini özetleyebilir,
kendisini kabadayı sanır ama artık yediği dayaktan sonra kimseye atarlanacağını sanmıyorum

++ bunları da ekleyeceğim patavatsız, görgüsüz özellikleri de vardır.
deist imam
Türk futbol tarihinde avrupa kupası kazanmış tek teknik direktör. Aynı zamanda 6 tane lig şampiyonluğu vardır. Takımını şampiyonlar liginde çeyrek finale çıkartan ilk teknik direktördür aynı zamanda. Eh bu kadar başarıdan sonra arkasından salyalar saça saça küfredip havlayanlar olması normaldir.

"Nezaket kuralları" çerçevesinde eleştirenlere değil bu lafım. Onlar üstüne alınmasın.
jitemci
Bunun fetöyle ilişkisi olduğunu da ekliyorum zaten bilen bilir kendisi paranın köpeğidir.

Yakın çevremden bir çok Galatasaray taraftarı bunun yüzünden takımdan soğudular bugün göztepe galibiyetine bile sinirlendiler adeta e haksız değiller...
deist imam
5 yaşındaki çocuk zekasına sahip olanlar bile terimin fetöcü olmadığını bilir. Maçası yiyen varsa gitsin mahkemeye başvursun. Terimin fetöcü olduğunu iddia edip de kanıtlamayan şerefsizdir, bit yavrusudur. Ama hepinize teler teker acı çektire çektire koyacak fatih terim. O salyalar akıtarak attığınız iftiraları da münasip taraflarınıza monte eder. O hep türk futbolunun en basarili teknik direktoru olarak kalacak fakat bazilari ilelebet acınası aciz zavallı bir mahlukat olacak.
ifthenelse
Mevzu futbol olunca ülkenin her kesiminden doğru-yanlış bir yorum gelmekte. Naçizane fikirlerini bütün özgüvenleriyle dillendirmektedirler. Bu kadar atıp tutulan futbol değil de yakın tarih içeren suriye-israil savaşları, suriye iç savaşı, amerika-ırak işgali, filistin, ülkemize uygulanan ambargolar, vize engelleri, işsizlik, saçma sapan vergiler, ölen çocuklar-kadınlar vs vs konuşsanız. İnançlıysanız inandığınız dinin kitabını okusanız onun üzerinden tartışsanız bunlar sizlere daha çok katkı sağlar. kim gelmiş kim gitmiş kim kime ne kadar gol atmış vs vs bunlar sizi ne uzatır ne kısaltır. Ayrıca bu kadar yorum yapılıp fikir sahibi iseniz bu iş hobi olarak da görmeyin. ("bu futbolumuz var yeaaa" diyenler için)

Sözüm yukarıdaki yazdıklarım tabirine bire bir uyanlar içindir. Konu sizi alakadar etmiyorsa üzerinize alınmadan devam edebilirsiniz. Yok yakın çevrede otobüste dolmuşta iş yerinde yapabildiğiniz muhabbet sadece Fatih TERİM ise bizzat üstünüze alın.
Sevgilerimle...
romacumhurbaskani
Kusura bakmayın ama bana kimse şu adamı para konusunda savunmasın tamam bende bir GALATASARAYLIYIM ama bu adam milli takımda 3.5 milyon dolar tazminat aldı.Bu ülkede 1400 Tl ile geçinmeye çoçuğunu okutmaya çalışanlar insanlar var
1
the spook
Yukarıdaki entrylerin de anlattığı gibi hiçbir şekilde paragöz olmayan adam. Yeni sözleşmesinde, yıllık 18 milyon'dan 5 sene anlaşma imzalamış. Başarılar paragöz olmayan direktörüm.
2
pencere
hasta bir galatasaraylı olarak kendimi sevmekten alı koyamadığım futbol insanı. futbol bilgeliğini burada tartışan varsa yolda bulduğu futbol topunu ''bu ne'' diyerek karakol'a götürsün.

terim, ibrahim tatlıses, ve ismet özel'in ortak bir yanları var benim gözümde. üçü de ülkemizin işinde en başarılı insanları arasındadır. şimdi burada aileleri de yazdıklarımı okuyorlardır diye ahlakları veya ahlaksızlıkları hakkında bir şey konuşmak istemiyorum.

fakat biz gs'liler her sene ve her koşulda fenerlilerin yarraklara yan basmasına gülmeye alışmışken, erkek cinsel organının en büyüğünü biz yiyeceğiz gibime geliyor bu sezon. klüpte bağzı şeyler hiç iyi gitmemekte.
0 /