fatih portakal

mata10
referandum öncesinde kendini izleyen insanlara neler ile karsi karsiya olduklarini her seferinde yilmadan ve en önemlisi gerçekçilikle anlattigi için ben kendisine tesekkür ediyorum.

fakat lütfen dikkat etsin, karsisindaki "insanlar" düsünebilen varliklar degil.
banalaikdegilsin
Günümüzde haberciliğin ezilmesine ve susturulmaya çalışılmasına karşın korkusuzca eleştirebilen tek adam. Daha çok siyasi konuları haber alan ve her siyasi partiye eşit uzaklıkta olan biridir. Her partiyi korkusuzca eleştiriyor. Ülkenin durumunu,yalan haber yapan kanallara karşı doğru bir biçimde gösteriyor. Üstün bir zekası var ve eleştirme kabiliyeti yüksek biri. Haberlerini zevkle anlatan,doğru anlatan, aynı zamanda sıkmadan anlatan bir gazeteci.
pencere
vasat bir gazetecidir, ne altıdır ne de üstü. anaakım medyada kendine muhalif süsü veren gazeteci kıtlığından abdurahman çelebiyim diye dolanıyor. hakketmediği derecede bir egoya sahip.
konuyla alakasız ama 50 yaşında olduğuna her gördüğümde aşırı şaşırıyorum. ben hep otuzlu yaşlardadır, akranızdır falan diye düşünürdüm. lakin yan yana gelsek akran gibi dururuz. abi seni neyle besliyorlar da böyle duruyorsun diye sormadan edemeyeceğim.