en iyi netflix dizileri

anancı
en iyi 50 netflix dizisini liste halinde paylaşacağım başlık. netflix'te çok fazla dizi mevcut bir çoğu tamamen zaman kaybı o yüzden yeni bir netflix dizisine başlamayı düşünenler için en güzel netflix dizileri burda.

50. Dear White People

Bu, ırkçılık konusuna dayanan bir Amerikan Komedi dizisidir. Mizah ve ironisi sayesinde, bu gösteri bugünün dünyasında konuşulmayan önemli konuları vurgulamaktadır. Ivy League College'dan gelen bir grup öğrencinin, ortalama yorumlardan geçtiğini ve adil haklar alamadığını gösterir. Yaklaşık 20 bölümü var ve 2017'de yayınlandı. Bu gösteri IMDB tarafından 6,3 olarak değerlendirildi. Oyuncular, Brandon Bell, Logan Browning ve Antoinette Robertson başroldedir

49. Friends From College
bir başka netflix komedi dizisidir ve üniversitedeki altı eski arkadaşın hayatını anlatmaktadır. Romantik açıların yanı sıra biraz da komedi mevcuttur ve yaşamlarını yetişkin olarak nasıl yaşadıklarını ama aynı zamanda birbirlerini gördüklerinde nostaljiden çıldırdıklarını anlatıyor. 2017 yılında 16 bölüm listesi ile yayınlandı. Bu gösteriye IMDB tarafından 6.7 puan verildi.

48. Selection Day
Bu sadece 6 bölümden oluşan bir Hint dizisidir. Şansını 19 kriket takımı altında geçiren genç bir çocuğun hayatını zorlaştıran büyük engelleri anlatıyor. IMDB bu netflix dizisine 7,2 yıldız verdi. başrolde Muhammed Samad var.

47. Ghoul
Bu garip davranışlı bir mahkumun hayatı ve her şeyin arkasındaki gerçeği ve sırları bilmek isteyen genç bir sorgulayıcı etrafında dönen bir Hint Mini dizisidir. Sadece 3 bölüm çekilen bu dizinin İMDB puanı 7.2 dir.

46. Dynasty
Netflix'teki bu şov, iki varlıklı aile, Carrington ve Colby gibi ve günlük tartışmalarını nasıl çözdükleri hakkında. Bu gösteri sadece zengin, zengin ve güçlü olmanın avantajlarını değil aynı zamanda karanlık kısımlarını da göstermektedir. Şovda 2 mevsim var ve oyuncular Elizabeth Gillies, Grant Show, Ana Brenda, Sam Adegoke ve daha birçoklarını kapsıyor. IMDB bu netflix dizisine 7,3 yıldız verdi.

45. Gossip Girl
Herkes tarafından sevilen ve hala insanlar tarafından izlenen bir Amerikan Drama dizisidir. Yukarı doğu kalabalığının yaşamı ve Brooklyn'de kalan insanlar etrafında döner. Ana arsa, isimsiz bir blog yazarı etrafında dönüyor ve bu blog yazarı nedeniyle ayrıcalıklı Manhattan gençleri için büyük problemler yaşanıyor. Oyuncu kadrosu Leighton Meester, Blake Lively, Ed Westwick, Chace Crawford ve Penn Badgley'den oluşuyor. Şov, IMDB tarafından 7,4 yıldız aldı ve toplamda yaklaşık 6 mevsim var.

44. Lady Dynamite
Netflix'teki bu gösteri bir Komedi dizisi ve kaybedilen ve karışan bir kadın hakkında ve sonra hayatına geri dönmenin bir yolunu buluyor. Bu şovun 2 sezonu var ve IMDB bu şova 7.5 yıldız verdi. Başrolde Maria Bamford var. Sarah Silverman, Jon Cryer, Ana Gasteyer, Patton Oswalt ve Jenny Slate'in konukları var.

43. Riverdale
Netflix'teki bu şov, Riverdale adında bir kasabada, cinayetlerin, oyunların, gerilimin, romantizmin, gizemlerin tek çatı altında gerçekleştiği bir kasaba hakkında. Drama Türünün altında gelir ve IMDB tarafından 7.5 yıldız verildi. Riverdale'de başrollerde KJ Apa, Lili Reinheart, Cole filiz ve Camilia Mendes var. 2 mevsimi vardır ve üçüncü sezon devam etmektedir.

42. Pretty Little Liars
Netflix'teki bu gösteri, en koyu sırları çözülmek üzere olan yaklaşık 4 kızdan oluşuyor. Bu gösteri drama ve dedikodu dolu. Yaklaşık 7 mevsim var ve IMDB bu seriye 7,5 yıldız verdi. Başrollerde Lucy Hale, Sasha Pietrese, Troian Bellisario ve Shay Mitchell var.

41. Designated Survivor
Bu Amerikan Drama dizisi, Beyaz Saray'a yapılan yıkıcı bir saldırıdan sonra bir gecede Amerika Birleşik Devletleri Başkanı olarak atanan düşük kabine üyesi Tom Kirkman hakkında. Tüm şov, oval ofis problemleriyle nasıl büyük bir baskı altında olduğunu nasıl ele alıyor? Şovun yaklaşık 2 mevsimi var ve IMDB tarafından 7.7 yıldız verildi. Başrolde Kiefer Sutherland var.

40. Unbreakable Kimmy Schmidt
Bu Netflix serisi, bir kültden kaçan ve bir daireyi kiraladığı eşcinsel bir adamla tanışan bir kız hakkında ve New York'un günlük hayatını tam bir coşku ile keşfetmesini sağlıyor ve asla pes etmemesine ilham veriyor. Bir arada oldukları zaman kırılmaz bir çifttir. IMDB bu web dizisine 7.7 yıldız verdi. Bu şovun yaklaşık 4 mevsimi var. Oyuncular Ellie Kemper'ı içeriyor ve Tituss Burgess başrol oynuyor.

39. Chilling Adventures Of Sabrina
Bu Netflix dizisi, yarı cadı ve yarı ölümcül olan Sabrina Spellman'in hayatına dayanan ve 18. doğum gününde tam bir cadı açacak olan bir Korku kurgu gösterisi. Şu andan itibaren 11 bölüm ile 1 sezon var. Bu gösteri IMDB tarafından 7.8 olarak değerlendirildi. Başrolde Kiernan Shipka var. Netflix'teki bu gösteri sadece korku değil aynı zamanda birçok komedi içeriyor.

38. Jane The Virgin
Bu Netflix şovu, Jane'in hayatının yapay olarak döllenmesinden sonra hayatını nasıl paylaştığını anlatıyor. Drama, romantizm ve komedi dolu bir Amerikan Telenovela. Başrollerde Gina Rodriguez, Brett Dier, Justin Baldoni ve Yael Grobglas var. IMDB bu gösteriye 7,8 yıldız verdi. Toplam 5 mevsime sahiptir. Eşsiz hikayesi nedeniyle herkes tarafından sevildi.

37. Ugly Delicious
Bu gösteri Ödüllü bir şef olan David Chang hakkında ve aktivistlerle, sanatçılarla ve yazarlarla dünyayı dolaştırıyor ve dünyanın farklı mutfak noktalarına gidiyor. IMDB bu diziye 7.8 yıldız verdi. Tokyo, Houston ve Kopenhag bölgelerini keşfediyorlar.

36. A Series Of Unfortunate Events
Gizemli bir hikayeye dayanan ve ailesinin ölümünü öğrenmeye çalışan üç kardeş etrafında dönen bu Amerikan Komedi Serisi. Ve tüm bu senaryoda, Emmy kazanan aktör Patrick Harris'in canlandırdığı Kont Olaf adında kötü bir koruyucu eşlik ediyor. 2017'de havalandırıldı ve yaklaşık 3 mevsim var. Bu gösteri IMDB tarafından 7,9 olarak derecelendirildi.

35. Alias Grace
Bu Netflix serisi sınırlıdır ve göçmen olan Grace Marks adında genç bir İrlandalı kıza dayanmaktadır ve işverenini ve ev sahibini öldürmekle suçlanmaktadır. 2017 yılında yayınlandı ve sadece 6 bölüm var. Bu gösteri IMDB tarafından 7,9 olarak derecelendirildi. Oyuncular ana rolde Sarah Gadon var. Bu gösteri gizem ve şüphe ile doludur.

34. You
Netflix'teki Amerikan gerilim filmi, gelecek vaat eden bir yazara aşık olan ve onu etkilemek için bir dereceye kadar giden bir kitapçı yöneticisi hakkında. Oyuncular Elizabeth Lail ve Penn Badgley'i başrolü ele alıyor. IMDB, bu gerilim dizisine 8 yıldız verdi. 10 bölümü var ve 2018'de yayınlandı.

33. Castlevani
Bu ünlü Netflix dizisi video oyunu üzerine kuruludur. Bu bir ortaçağ fantazisidir. Bu şovun 2 sezonu var ve oyuncu kadrosu başrollerde Richard Armitage ve Graham Mc Tavish'i içeriyor. IMDB, bu karanlık anime dizisine 8.1 yıldız verdi.

32.Jessica Jones
Bu, süper kahraman kariyeri sona eren gizemli Jessica Jones'tan bahseden ve New York'ta nezih bir hayat yaşamak için bir dedektiflik bürosunu nasıl açtığını anlatan bir Amerikan gösterisi. IMDB bu seriye 8,1 yıldız verdi ve bu gösteri 2015'te 2 sezonda piyasaya sürüldü. Krysten Ritter bu web dizisinde başrol oynuyor.

31. Orange Is The New Black
Bu Netflix web dizisi, Piper'in hayatı boyunca hapishaneye atılmasının ardından uyuşturucu tedarikinde bulunduktan sonra dönen bir Amerikan Komedi-Dramasıdır. Bu hikaye, hapishane Piper'i sert bir şekilde değiştirdiğinde büyük bir dönüş yapar. IMDB bu gösteriye 8,1 yıldız verdi ve 2013 yılında piyasaya sürüldü ve toplamda yaklaşık 6 mevsim var. Oyuncular başrollerde Taylor Schilling, Laura Prepon, Uzo Aduba ile yer alıyor.

30. On My Block
Bu, 4-5 gencin yaşamı boyunca dönen ve ergenlik çağlarında kendilerine atılan zorluklarla nasıl başa çıktıklarını gösteren bir Komedi-Drama. Kavgalardan arkadaşlığa, romantizme kadar her şeyin bir özeti var. IMDB bu gösteriye 8.1 yıldız verdi ve 2018'de piyasaya sürüldü ve 10 bölümle sadece 1 sezon geçirdi. Oyuncular, başrollerde Jason Genao, Ronni Hawk, Brett Gray ve Sierra Capri'yi içeriyor.

29. Big Mouth
Netflix'te de bulunan bir Amerikan Sitcom ve ergenlik döneminden geçen ve tüm değişikliklerle nasıl başa çıkabildiğini Andrew adında bir adamın etrafında dönen bir animasyonlu seri. 20 bölümü olan yaklaşık 2 mevsimi var ve IMDB bu eğlenceli web dizisine 8,1 yıldız verdi.

28. Glow
Bu Netflix web serisi, işsiz ve şöhretini ve hayatını geri kazanmasını isteyen bir oyuncu hakkında. Gösteri 80'lerde ve Los Angeles şehrinde. Şovda 20 bölüm ile yaklaşık 2 mevsim var. IMDB, bu gösteriye 8.1 yıldız verdi ve oyuncu kadrosu, Alison Brie ve Mark Maron'u başrolü üstlendi.

27. American Vandal
Bu Netflix şovu, 16 bölümden oluşan bir Mockumentary web dizisidir. Gösteri lise şakaları ve derin karanlık suçlar etrafında dönüyor. IMDB, bu Amerikan gençlik dramasına 8,2 yıldız verdi. Oyuncular, Jimmy Tatro ve Tyler Alvarez'in başrolleri kapsıyor.

26.One Day At A Time
Bu, Comedy plus Drama içeren bir Amerikan web dizisidir. Gösteri, bir ordu gazisi olan Penelope'nin zorlu yaşamı etrafında dönüyor. Bu şov, zaman zaman iyi ve kötü hayatıyla nasıl başa çıktığını, ailesini, kariyerini ve iki çocuğunu nasıl idare ettiğini gösteriyor. IMDB bu gösteriye 8,2 yıldız verdi ve oyuncu kadrosu rollerinde Justina Machado ve Rita Moreno'yu içeriyor. Toplamda 2 sezon var ve bu sezon 3'üncü sezon geliyor.

25. How To Get Away With Murder


Bu Netflix şovu, son derece yetenekli Viola Davis'in başrolde oynadığı 5 sezon boyunca bir Amerikan Drama dizisi. Şov, avukat ve öğretmen olan Annalise Keating ve sınıfında en parlak 5 öğrenciyi davalarında nasıl yardımcı olacağını seçtiği hakkında. IMDB bu Suç-Drama şovuna 8,2 yıldız verdi.


En İyi 15 Seksi Netflix dizileri


İzlemesi Gereken En İyi 15 Netflix Filmi
2019'in En İyi 15 Hollywood Filmleri

24. The Good Place
Netflix'teki bu gösteri bir Amerikan Komedi dizisidir. Öykü, ölen ve doğada o kadar iyi olmayan, ancak hayatlarından sonra bir şekilde İyi Yer'e ulaşan yaklaşık 4 kişinin etrafında dönüyor. IMDB, bu gösteriye 8,2 yıldız verdi ve oyuncu kadrosu, rolleri Kristen Bell, Jameela Jamil, Ted Danson, William Jackson ve Manny Jacinto'yu içeriyor. Şovun toplam 3 sezonu var.

23. Bodyguard

Netflix'teki bu şov, bir Savaşın Etrafında dönen bir İngiliz Televizyonu dizisidir ve Gazete ülkesine hizmet ettikten sonra, şimdi hizmet etmek ve korumak zorunda olduğu anıları arasında İçişleri Bakanlığına hizmet etmek üzere atanmıştır. Bu gösteri 2018 yılında toplam 6 bölüm ile yayınlandı. IMDB bu gösteriye 8,2 yıldız verdi. Oyuncular Richard Madden ve Keeley Hawes'i başrolü kapsıyor.

22. Gilmore Girls

Netflix'teki bu şov, bir anne ile kızının güzel ilişkilerine odaklanan bir Amerikan komedi dizisidir. Yaklaşık 7 sezon geçirdi ve IMDB bu gösteriye 8,2 yıldız verdi. Oyuncular başrollerde Alexis Bledel ve Lauren Graham'ı içeriyor. Bu gösteri çok eski ama ünlü ve 2000 yılında piyasaya sürüldü.

21. Master Of None


Netflix'teki bu gösteri bir Amerikan web dizisi ve Comic Aziz Ansari'nin gerçek yaşamı etrafında dönüyor ve profesyonelce ve kişisel olarak hayatı hakkında nasıl karıştığını anlatıyor. Bu şov Alan Yang tarafından yazılmış ve 2 mevsim var. IMDB bu gösteriye 8,3 yıldız verdi. Bu gösteri onun mücadelesi ve gerçek yaşam deneyimleri hakkında daha fazla konuşuyor.

20. Grace ve Frankie


Bu gösteri bir Amerikan Komedi web dizisidir. Hikaye ve ana arsa şok edici ama komik. İki rakip arkadaşın bir araya geldiğini ve birbirlerinin eşlerinin eşcinsel olduğunu ve birbirlerine aşık olduklarını öğrendikten sonra bir destek sistemi olarak kullandıklarını gösteriyor. Bu şovda 5 sezon var ve IMDB bu şova 8,3 yıldız verdi. Oyuncular başrollerde Lily Tomlin ve Jane Fonda'yı içeriyor.

19. Little Things


Netflix'teki bu şovda komedi, drama ve romantizm var. 20'li yaşlarında olan ve yaşayan bir ilişki içinde olan günümüz çiftini gösterir. Küçük Şeyler, bir çift olarak sahip oldukları iniş ve çıkışlar hakkında konuşur. Baş rollerinde Dhruv Sehgal ve Mithila Palkar var. Bu gösteri yaklaşık 2 sezon geçirdi ve IMDB bu gösteriye 8,3 yıldız verdi.

18. Good Wife

Netflix'teki bu gösteri bir Amerikan yasal ve politik draması. Hikaye, iki yaşında bir anne ve bir devlet avukatı olan bir kadının etrafında döner ve seks ve yolsuzluk skandalıyla hapsedilen kocası için bir dava ile savaşır. Şov 7 mevsim oldu ve IMDB tarafından 8.3 yıldız verildi. Başrolde Julianna Margulies'i gösteriyor.

17. Sense8


Bu Netflix'te bulunan bir Amerikan web dizisidir ve şiddet uygulayarak birbirine bağlanabilen 8 yabancıyı gösterir. Çok gerçekçi ama eşsiz bir konsepte sahip bir gösteri. Yaklaşık 2 sezon geçirdi ve IMDB bu gösteriye 8,3 yıldız verdi. Oyuncular, Jamie Clayton, Brian Smith, Max Riemelt ve Tina Desai'yi başrollerde içeriyor.

16. Atypical


Bu gösteri Netflix'te bulunan bir Amerikan Komedisi. Otistik olan Sam'i gösterir ve sonunda hayatının romantizm bölümünü açmaya hazır olduğuna karar verir, böylece daha bağımsız olmaya çalışır. IMDB bu gösteriye 8,3 yıldız verdi. Bu şovun 2 sezonu var ve oyuncu kadrosu rolleri Keir Gilchrist'i içeriyor.

15. Drop Dead Diva


Bu yakın zamanda Netflix'te bulunan bir Amerikan komedidir. Ani ölümünden sonra manken olmak isteyen bir kadının hayatının etrafında dönüyor, dünyaya ancak başka birisinin vücuduna geri dönüyor. Oyuncular başrolde Brooke Elliott'ı içeriyor ve bu şovun yaklaşık 7 mevsimi var. IMDB bu gösteriye 8,3 yıldız verdi.

14. Mindhunter


Bu, çok fazla suç, drama ve eylem içeren bir şov. Hikaye, diğer katilleri zihinlerini okuyarak yakalayan insanların etrafında döner. Sadece 1 sezon ve 10 bölüm var ve IMDB bu gösteriye 8,5 yıldız verdi.

13. Bojack Horseman


Bu şov, animasyonlu bir seri ve son derece ünlü olan 90'lı bir sitcom ve hikaye, dünyasına geri dönme zamanının geldiğini düşünen bir İnsansı atın etrafında dönüyor. Animasyonlu bir dizi olmasına rağmen, çok fazla seks, uyuşturucu ve alkol içerir ve seksi netflix serisi olarak kabul edilebilir. 5 sezon geçirdi ve IMDB bu gösteriye 8,5 yıldız verdi.

en iyi netflix dizileri 2019

en iyi netflix dizileri 2018

en iyi netflix dizileri ekşi

netflix dizileri izle

netflix drama dizileri

en iyi netflix dizileri yorumlar

en iyi netflix filmleri

netflix suç dizileri


12. Outlander

Netflix'teki bu gösteri bir Drama Serisi ve tamamen farklı erkeklerle 2 evlilik arasında çaba göstermeye çalışan ve ani şartlar nedeniyle çok fazla uğraşması gereken bir İngiliz Ordusu hemşiresi hakkında. Bu şovun 4 mevsimi var ve IMDB bu şova 8,5 yıldız verdi. Oyuncular, Sam Heughan ile başrolde Caitriona Balfe'yi içeriyor.

11. 13 Reasons Why


Netflix'teki bu gösteri, kendini öldüren ve neden kendini öldürdüğünü söyleyen 13 nedenden geride kalan bir kız, Hannah Baker ile ilgili. 1. sezon seyirciler tarafından çok iyi kabul edildi ancak 2. sezonun oldukça moral bozucu olduğu söylendi. 2 mevsimi vardır ve IMDB tarafından 8 yıldız verilmiştir. Oyuncular, Katherine Langford ve Dylan Minnette'in başrolü içeriyor.

10. Sex Education


Bu İngiliz dizisi, yakınlık ve romantizm bölümünde bu kadar tecrübeli olmayan ama annesinin seks terapisti olduğu için, seks uzmanı olduğu o kadar çok bilgi ve kılavuzla çevrili olduğu ve kendi danışma kliniğine başladığı sosyal açıdan garip bir adam hakkında üniversitede imajını geliştirmek için bir arkadaşıyla. Bu gösteri 2019 yılında piyasaya sürüldü ve sadece 1 sezon geçirdi. IMDB bu gösteriye 8,5 yıldız verdi.

9. Suits


Bu, şehrin en etkili avukatı Harvey Specter tarafından ortak avukat olarak işe alınan bir okulu bırakan okulu gösteren bir Amerikan Drama dizisidir ve asıl amaç, vakaları çözmek ve gençlerin niteliklerini sır olarak saklamaktır. Şovun yaklaşık 7 mevsimi var ve IMDB tarafından 8,6 yıldız verildi. Oyuncular arasında Gabriel Macht, Patrick Adams ve Meghan Markle rol oynar.

8. The Crown


Bu Amerikan serisi bir Netflix orijinali ve bu gösteri 1940'lı yıllardan Kraliçe Elizabeth'in hayatına, modern zamanlara, karşılaştığı rekabetler ve tartışmalara değiniyor. 2 sezon geçirdi ve IMDB bu gösteriye 8,7 yıldız verdi. Başrolde Claire Foy var.

7. Narcos


Netflix'teki bu şovun yaklaşık 3 mevsimi var ve IMDB tarafından 8,8 puan aldı. Uyuşturucunun efendisi olarak bilinen Pablo Escobar'ın hayatı ve onun yüzünden Columbia'da kokain artışı yaşanıyor. Oyuncular başrollerde Wagner Moura, Pedro Pascal ve Boyd Holbrook'u içeriyor.

6. House Of Cards


Bu şov, yakın zamanda devlet sekreteri olarak atanmış bir Demokrat'ın yaşamı etrafında dönen ve bu pozisyonda bulunmadığında kendi yoluna gelen tüm insanlardan intikam alma görevinde olan bir Amerikan Drama dizisidir. . Bu şov 6 sezon geçirdi ve IMDB bu şova 8.8 yıldız verdi. Oyuncular, Kevin Spacey ve Robin Wright'ı başrollerde kapsıyor.

5. Haunting Of The Hill House


Netflix'te 2 kardeşin yaşamı boyunca dönen Amerikan drama dizisi. İkisi de perili bir evde büyüdü ve şimdi yıllar sonra kader onları tekrar aynı eve aldı ve şimdi kötülüklerle yüzleşmek zorundalar. 10 bölümle sadece 1 sezon geçirdi ve IMDB bu gösteriye 8.8 yıldız verdi.

4. Stranger Things


Bu Netflix'te bulunan bir Amerikan televizyon dizisidir. İlk sezon, kaybolan Will Byers adında bir çocuğun etrafında dönüyor ve ikinci sezon devam ediyor, ancak daha garip şeyler var. IMDB bu gösteriye 8,9 yıldız verdi ve 3. sezon 4 Temmuz'da gerçekleşmek üzere.

3. Sacred Games


Bu Netflix'te bulunan bir Hint web dizisidir. 8 bölüm ve sadece 8.9 yıldız IMDB derecesi ile sadece 1 sezon var. Çok özel bir polis memuru Sartaj Singh ve çete sahibi Ganesh Gaitonde arasındaki kedi ve fare yarışıyla ilgili. Oyuncu kadrosu, Nawazuddin Siddiqui ve Saif Ali Khan'ı başrolü kapsıyor. İkinci sezon çok yakında gelmek üzere.

2. Black Mirror


Bu, günlük olarak teknolojiye maruz kalan ve onları başka bir dereceye kadar nasıl manipüle ettiğini belirten bir grup insanın etrafında dönen bir İngiliz Televizyon dizisidir. Her bölüm birbirine bağlı değil ve yaklaşık 4 mevsim ve IMDB 8.9 derecesi var. Konular o kadar benzersiz ki, bunun için çok eleştirel beğeni topladı.

1. Sherlock


Bu, Netflix'te bulunan en iyi dizidir. Sherlock Holmes'un hayatı etrafında dönen ve yüksek entelektüel güçlerinden dolayı her bir vakayı nasıl çözdüğü İngiliz bir drama dizisidir. En yakın arkadaşı Dr. John Watson eşlik ediyor ve hatta Jim Moriarty adlı bir rakibi var. Bu şovun yaklaşık 4 mevsimi ve 9,2 IMDB derecesi var. Oyuncular arasında Benedict Cumberbatch, Martin Freeman ve Andrew Scott rol oynar.
luther
son yıllarda popüler hale gelen internet dizi, film platformudur. bu sene en sevdiğim en iyi netflix filmlerim sırasıyla ;
1-bird box
2- 7.koğuştaki mucize
3-the platform
4-bizim için şampiyon
5- ıam mother

dizilerim;
1-I Am Not Okay With This
2-Unorthodox
3-Self Made: Madam C.J. Walker'ın hayatı
4-Hollywood
5-White Lines

haftasonu yasaklarında en güzel vakit geçirme yöntemim netflix dizi ve filmlerini izlemek.