çin halk cumhuriyeti

gece
Dünya'nın en tehlikeli en vahşi devletidir. Ne bok yiyorsanız yiyin peki tamam ama 2007 yılında yarasaların tehlikeli olduğunu koronavirus deposu olduğunu söyledikleri halde yasaklanmamiş. Yıkılda insanlık kurtulsun.
jakoben
tabi ki de baskıcı ve totaliter olacak olan rejime sahip ülkedir. baskının neye yapıldığı çok mühimdir. bazı a.q. çocuklarınca devrimci kavramlar tahrif edildiği için baskı gibi söylemleri kitlenin geneline genelde, akla bilime ve ahlaka da yapılıyormuş gibi göstermesi şaşırtıcı değildir. bu islamcı ve liberal köpekler vaktinde üstümüzde çok baskı var diye ağlıyordu. aha şimdi baskı yok ve tüm sahtekarlıkları ve iğrençlikleriyle insanlık dışı inanç ve görüşlerini konforlu hortumculukları için dayatıyorlar. tabi ki baskıcı olacak çin. bakıyoruz çin'e salgın tamamen durdurulmuş. tüm dünya'nın ise götü kanıyor. niye peki salgın bu kadar kolay durduruldu? çünkü toplumunun geneli disiplinli. toplumsal yaşama saygı gösterecek kadar olgun bir kitlesi var. senin kabe turistlerinde gelir gebereceğük bizi çıkrun buradan diye polise doktora falan tükürür. islamcılık ve liberallik kaypaklıktır ve cehaletle kaypaklığa mutlak suretle nefes dahi aldırmayacak türde bir baskı toplumsal yaşamın güven ve huzur içinde geçmesi için kaçınılmazdır.
sophos
İnsanların her şeyi yediği, hakları olmadan karınca gibi çalıştıkları ülke. Rejime karşı gelirlerse öldürülürler veya hapse atılırlar.
Çin devleti bazı idam mahkumlarından beyin ölümü gerçekleşmeden organlarını zorla almaktadır. Kanalizyasyon yağı ile yemek yaparlar. Her şeyin çakmasını yaparlar.

Dünya üzerinde tek ülkeyi yok etme hakkım olsaydı eğer çin'i yok ederdim. Bu kadar insanlıktan çıkmış başka bir ülke yok.