çanakkale

h0ju
ögrenci memleketidir. öğrenciler gidince açlıktan ölen ögrenci gelince siken bir esnafı bulunmaktadır. kordonundaki truva atında foto çektirmeyen yoktur ben hariç
sahilkesimi17
canım memleketimdir kendileri. sık ormanlıkların arasında küçük şehitliklere, gün batımına karşı kendine bi kaya bulup iki bira yuvarlayanlara, balık tutarken rakısını içenlere kolay rastlayabilirsiniz. bitki örtüsü mobiletlerden ve bisikletlerden oluşur.
spongezey
12 yıl geçirdiğim şehir.İlçelerinde buraya sadece "kale" de denir.Merkez olarak çok güzeldir ve ne zaman gitsem aynı yerleri ilk kez geziyormuş gibi gezerim belli bir arkadaş çevren varsa ve uzun süre orada yaşadıysan her sokakta bir tanıdık çıkması çok olası bir durum.Merkez olarak pek sıkıntı yok ancak içine girdikçe yani çan,biga,yenice vs yerlere gittikçe ne kadar çirkinleştiğinin farkına varırsınız o yüzden merkezde olanlar mümkünse çıkmasın ordan Yine de memleket işte yılda bir kere ya da iki kere gidip uzun süre kaldığım ve oradaki insanları özlediğim yer.
4
homosexual varus
yapışkan sakız gibi toprağa sahip memleket. su tutarsın çıkmaz, sileyim dersin iyice yayılır, ulan acaba boka mı bastım dersin koku yoktur zaten etraf çamurludur. ayrıca savaş alanında sergilenen siperlerin çoğu imitasyondur. 5 sene önce gittiğimde yeni yapılıyorlardı. gerçek savaşta kullanılan siperler çoktan kapatılmış.

sophos
Forbes tarfından "türkiye'nin yaşamak için en iyi kenti" seçilmiş, Kesinlikle katılıyorum. Çomarlar uzak dursun. Yazarlarımızı beklerim.
1