çakmak gazı

laikice
içinde lpg olarak bildiğimiz bütan gazı bulunur. soba ve çakmaklarda kullanılır. bir değişik kullanım alanı da çekmektir.
5-6 tl olunca trip bağımlıların vazgeçilmezlerinden birisidir. ya ölünce ya da bad trip dediğimiz olayı yaşayınca bırakılır.
abi yalan olmasın hızlı zamanlarda ben de çektim üst üste birkaç poşet çekince gördüğüm şeyler sanki ölümden sonrası ya da paralel evren gibi gelmişti. gerçekten ıq düşüren bir olay ve madde. hala şüphelerim var. bu aptallığı yapmış yazarlarımızla dmde bu konuyu tartışmak isterim.
2
codex cumanicus
Keyif verici diğer bir çok kimyasala göre bir noktada daha tehlikelidir. Ciğerlerde yaratacağı anlık tahribatla çok rahat ölüme götürebilir. Belediye parklarında yanınıza yanaşıp sizden bir lira sinyalci köpeklere karşı daha dikkatli olun derim. İnsan böyle adice ölmemeli.
ickial
bitlendiyseniz ve hiçbir bit ilacı, şampuanı işe yaramıyorsa denemeniz gereken şeydir. pamuk yardımıyla saç diplerinizden başlayarak sürün. 15-20 dakika bekleyin bitler patır patır dökülüyor. sonradan çok iyi yıkamanız gerekiyor soğuk suyla.

bir arkadaşımın doğum gününe gitmiştik (sene 2008) ve gittiğim tüm arkadaşlarımla beraber bitlenmiştim swh. o sene bulduk bu çözümü
franz
Kendini sevmeyen kamillerin içine çekip sarhoşluk ilerisi kafa yaşamak için canından olmaya çalışmalarına yardımcı olan materyal.

İlk defa lisede Bi arkadaştan görmüştüm. Ne yapıyorsun demeye kalmadan kafa yaşadığını iddia etmişti.

Olum gidin onurunuzla alkol alın yapmayın şu saçmalıkları. Tamam alkolün erişemeyeceği kafalar da vardır elbette ama bu da tam sefillik amk.