aliexpress

edwin
Aradığınız ürünü bulma ihtimaliniz çok yüksek fakat teslim süresi çok uzun. Ayrıca ayırttığınız ürün kırık çıkık çükük de gelebilir. Ama genel olarak kaliteli bir alışveriş sitesi
the
Yıllık cirosu 300 milyar doları geçen şirket. sahibi olan Jack Ma Çin'in en zengin iş adamıdır. Zengin olma hikayesini okumalısınız.
2
tazepeynir
2 $'lık paketimi 3 ayda göndermeyi başaran çin menşeli e-ticaret sitesi. Ayrıca modların başlığa el atması gerekmektedir zira sitenin adı aliexpress'tir.
faun
artık eskisine göre çok hızlı çalışan site. siparişlerim 10-15 gün arasında geliyor. ayrıca gelmeyenlerin parasını da 5-6 gün içinde geri alabiliyorum. gönülden güvenebildiğim nadir alışveriş sitelerinden
ickial
aradıgınız her ürünü ucuza bulabileceginiz, şu an indirim kampanyası olan alısveris sitesi.

arkadaşlar amazon daha mı iyi biri el atsın. ayrıca bi şehir efsanesi var ki sormayın galiba gerçek. sipariş verilen ürün annemin iş yerine gelecekti ama galiba direkt paketi atıp kaçıyorlarmış yani kim alırsa onun mu oluyor? ele teslim denen bi hizmet yok mu aliexpress den gelen kargolarda? amazon daha iyiyse ordan alıcam bi de ebay artık tr göndermez diyen var paypal sorunsalından dolayı. ama mastercard geçer diyor bu durumda getirmez mi mantıken?
1
mtht
haziran ayının ortalarında sipariş ettiğim telefon kılıfı bugün teslim aldığım sitedir. sonuçta mantık olarak satıcıların hataları oluyor. s8 plus için temperli ekran koruma camı alıyorum adam bana s8 olanını gönderiyor. şimdi bunu geri göndersem 3 ayda geri gidecek 3 ayda da adam gönderse eder 6 ay. ben alalı zaten 3 ay olmuş ne etti 9 ay. eğer hatalı ürün alırsanız ve bu esnek süreleri göze alırsanız çocuk yapmaya niyetlenseniz ürüne ulaşma hızınız bebeğe ulaşma hızınızı sollayabilir. velhasıl kelam kullanıyorum ama ucuz olan ürünler için daha çok tercih ediyorum.
sophos
Birçok şeyi ucuza bulabileceğeniz çin sitesi. Sabırlıysanız ve 1-2 ay bekleyebiliyorsanız sıkıntı yok. Aldığınız ürün gelmezse ve kargoya verilmediyse 60 gün geçmeden "dispute" açarak paranızı geri alabilirsiniz -satıcı puanına ve yorumlara bakarsanız böyle bir sorun olmuyor genelde-.

Şarj aleti, usb kablosu, flash bellek, esneyebilen cetvel, bozuk para saklamak için kapsül, yapıştırmalı havlu askısı alınabilecek şeyler arasında.