13 kasım 2022 taksim patlaması

jakoben
seçim sürecinin başladığını bildiriyor. ben anlamıyorum ama taksime zaten işgal ikonları olan camiyi dikmişlerdi niye aynı yere saldırdılar tekrar çok garip. neyse ümmedi muhammedin yediği nanelerin sorgusu olmaz. ölenlere rahmet falan yalnız pek kafire benzemiyor vefat edenler. emniyette pkk / pyd falan diye açıklama yapmış. yersen.

pkk açıklama yapmış alakamız yok diye

püü

mhp şırnak ilçe başkanı mehmet emin ilhan bombacı ile telefon görüşmesi yaptığının tespit edilmesiyle ifadeye çağırılmış. mehmet emin ilhan bu ismi unutmayalım.

Türkiye

sophos
anlık olarak twitter'a ve youtube'a girmek için vpn kullanmamız gereken lanet yer. youtube'da bedava vpn ile video izlerken reklam giriyor bekle bakalım yüklenmesini. en basit sitede çektiğimize bak.

ülkü ocakları

jakoben
iktidar değiştikten sonra Türkiye cumhuriyetini yıkmaya kalkışmaktan ve Türkiye Cumhuriyetini işgale açmaktan , Türk milletinin karısını kızını namusunu Araplara fahişe yapmaya kalkışmaktan dolayı yaşayanlarının arasındaki on sekiz yaşından küçüklerinin asılması , ( bu daha çooook veren düldül ve yasin börek pompası dönecek demek oluyor ) geri kalanlarının kurşuna dizilmesi, Cumhuriyet tarihindeki tüm ülkücülerin ölülerinin mezarlarından çıkartılıp tekrar asılması gerekiyor. sikile de bilirler tabi. bilemedim şimdi. ha ölü ha sikik. kimin umurunda ? kimse için bir farkı olduğunu sanmıyorum. amşat götten sokuk kurtarır sizleri puhahaha

ayşegül aydın

jakoben
Arap kırması cahil ve muhtemelen çıkarcı babasının yıllarca ak partiye oy vermesinin sonuçlarından kendi payına hiç bir şey düşmeyeceğini sanacak kadar kurnaz olmasının bedelini ödeyen kız. seni çakal seni. salya sümük şimdi. milyonların canı 20 yıldır yanarken neredeydin? eminim ki davasına bakan avukat kız hakkında her Arap kırması gibi bu olay öncesinde bunlar orospu bunlar fahişe diyecek kadar nezih düşüncelere sahipti. şimdi ise burnundaki sümük ve salyadan yüzü seçilemiyor. neydi? it ürür kervan yürür. hadi bakalım. demet akalın.

muharrem ince

sophos
ince babamızın saflarına geri döndüm.
seçim gecesi nerde olduğu umrumda değil, KK her seçim gecesi ortadaydı sonuç ne? tarikatlara karşı duran tek lider kendisi. seküler cumhuriyeti savunan tek lider kendisi. ilk tur oyumu alır. hedef onu ikinci tura çıkarmak. Başaramazsak da ikinci tur malum kişi karşısında kim olsa oy atarız zaten.

dio

sophos
muazzam muhteşem harika cart curt tüm iyi sıfatları dizsen yetersiz kalacak, vokalisti Ronnie James ile (daha iyisi yok) tanınan rock müzik grubu. isminin anlamı tanrı, tanrı var olsaydı eğer sesi kesinlikle dio olurdu.

Kemal kılıçdaroğlu

jakoben
tatlı alevi dedem benim. seni destekliyoruz falan. hani ülkücü ve dinci kökenli bölücüler var partinde senin önüne geçmesinler diyoruz. bunlar belediyelerde takılsın sen git ülkenin başkanı ol diyoruz. abim sen niye türban falan karıştırıyorsun şimdi? yemin ediyorum cinnet geçireceğim artık

murat kurum denen mahlukat

jakoben
itin evladı İzmir işgal altındadır diyerek Türkler'in ülkeyi işgal ettiğini ifade ve beyan etmiştir.

https://twitter.com/turkpostnews/status/1570136544652021760

reisiniz gitmesin oğlum. sakın gitmesin. yine tankın altında pastırma mı yaptırıyorsunuz orta doğudan ithal ettiğiniz maymunları şehadet şerbeti midir arap ayağı suyu mudur ne bok içtiriyorsunuz zombilerinize tereddüt etmeyin. bir tane Arap iti kırması bu ülkede değil askerlik yapmak devlet dairesine fatura yatırmaya giremeyecek çünkü. o camilerde yıkılacak. buradan ümit özdağ adındaki sunni islam aşığı türk devrimlerinin çok savunucusuymuş gibi gezinen arkadaşa da ses olsun. türk kadınları Arapların fahişesi değildir. ne yerli Arapların ne ithal.

81a ikamet yasası

meko
iyi günler, benim elimde de bu onay var vize randevu talebinde bulundum. Gerekli evraklar listesinde sadece 81a ön onay olmadığı takdirde iptal olacağı yazıyordu. Vize görüşmesine gittiğimde sürpriz yaşamak istemiyorum.Hangi evrakları hazırlamalıyım acaba bu konuda bilginiz var mı
şimdiden teşekkürler

maşatlık

sucial
bir yerde maşatlık varsa, orada define avcıları da vardır. kimi gerçek kimi yalan, bizdeki algı azınlıkların gitmeden önce bütün hazinelerini toprağa gömüp yerlerini terk ettikleri şeklinde.

tabi insanlar karnını doyuramıyormuş, nasıl bu kadar hazineleri var o da ayrı bir soru.