uykusuzluk sorunu

lux
günü yorucu geçmeyen insan sorunudur. (genel olarak)

yorucu aktiviteler yapın arkadaşlar. eskiden ben de hava ağarana kadar uyuyamazdım. şimdi işe başladım it gibi çalışıyorum. iş dışındaki tüm vakitlerimde uyuyorum gece dahil

uykusuzluk sorunu

sophos
gece 3'ten sonra yatıp öğlen 2'den sonra kalkıyordum. günümün çoğu gidiyordu.
böyle olunca erken yatmaya çalışsam bile uykum gelmiyordu.
kendi çözümümü yazıyorum: erken kalkmak. gece 3'te yatsan bile sabah 10'dan önce kalkıyorsun. erken kalktığın gün akşama kadar uyumuyorsun. akşam erken yatmaya başlıyorsun ve mışıl mışıl uyuyorsun. erken yatıp erken kalkma sistemine geçiyorsun.

removekebab

sophos
Eskiden kimliğimi beğenmemem ve kimlik arayışında olduğum zamanda kullandığım kullanıcı adı. Şu anda ise bunun bir önemi olmadığını düşünüyorum. Hatta istanbul dünyada en sevdiğim şehir olduğu için orda doğmaktan gurur duyuyorum.

Anladım ki politika berbat bir şey. Komünizminden kapitalizmine. Sırp devletinden türk devletine. Sırp milliyetçiliğinden türk milliyetçiliğine. Arnavut ve müslüman düşmanlığından ermeni ve yunan düşmanlığına hepsi berbat.

Devletin başındakilerin hepsi devleti kendi çıkarları için kullanıyor. Kötüler kötü olduğunu gizleyip kendini iyi gibi gösteriyor.

Seveni s.kerler, s.keni severler dünyasında yaşıyoruz.
S.kecek gücün olacak ama rızası olmadan kimseyi s.kmeyeceksin iyi devlet lideri, iyi bir insan argo tabir ile bu şekilde. İdeolojisi fark etmez.

alo 150

franz
Cimer şikayet hattı.

Sözlü dilekçe ile şikayet oluşturulabilir, iptal edilebilir.

Yalnız biraz yoğun bir hatmış, ulaşmak için kılı kırk yatmak gerekebilirmiş.

cimer

lux
cumhurbaşkanlığı iletişim merkezi.

cimer

az önce yukarıdaki kansız hakkında şikayette bulundum ancak kimlik bilgilerimi gizlemeyi unuttum. yani şikayet ettiğim işi kimlik bilgilerimi bilecek. böylesine korkunç birinin hedefi olmaktan açıkçası korktuğum için şikayeti geri çekmek istiyorum. günde bir başvuru yapabildiğimiz için geri çekme dilekçesini yarın yazacağım ama merak ettiğim bir şey var. şikayetim işlemden önce çekilir mi? bu adam yine de kimlik bilgilerime ulaşabilir mi? bilen biri cevaplandırırsa sevinirim.
1