zor meslekler

secularist
fiziksel işlere bir zaman sonra bünye alışıyor ve iş eskisi kadar zorlamıyor. her mesleğin zorluğu vardır fakat p*rno sektörü bir ayrı zor. psikolojik etki bırakır insanda.. düşünsenize seyrediyorsunuz, takip ediyorsunuz falan. Kırk dakika çekim yapıyorsun. dayanmak, sabır göstermek falan..
zor yani cidden zor
neyse, herkese işinde başarılar dilerim.
düzadam
hizmet sektörü zordur bana göre, zamanında yapmak zorunda kaldığımdan biliyorum. özellikle alışveriş merkezlerinde belirli metrekare alan içerisine sokulup oradan dışarı çıkmanız yasak ve dışarıdan insan beklemek zorundasınız ayakta dikilerek, yapacağınız belli bir iş yoktur mantıken.
hiçbiryere kıpırdayamamak, hayatında hiçbir vasfı olmayan insanlardan emir almak, onların gözlerinin sürekli üstünüzde olması, saymakla bitmiyecek sanırım zordur alışveriş merkezlerinde insanlara hizmet etmek.
weed
Hizmet sektörü ayrı bir zorluğa sahip her dakika başka bir salakla uğraşıyorsun o an anlıyorsun piyasada ne kadar salak insan var. Perdelerin önündeyiz gelmiş perdeleri soruyor gelde çıldırma.
hanzo hasashi
Öğrencilik demezler mi be abi? Bölümüne göre değişir, tıp okursun gece gündüz ders çalışırsın; diş hekimliği desen sabahı ders, akşamı ders üstüne amelelik. Ha bir de iktisatçı olmak vardır, yan gelir yatar karıya oynarsın da, bu mevzu bahis dışı tabiki.
Valar dohaeris
insanın severek yapmadığı, emeğinin karşılığını almadığını düşündüğü her iş ona zor gelir. Yerin binlerce metre altında bir maden işçisi arkadaşları ile birlikte olduğu için o zor şartlarda dahi mutludur ama yüksek bir holdingin masabaşı çalışanı orda olmak istemediği için mutsuzdur. işte tam da bu sebepten.