confessions

zehir

Viski  · 3 Nisan 2018 Salı

  1. toplam giri 164
  2. takipçi 6
  3. puan 2637

alkollü kadına tecavüz eden polis

zehir
25 Yıl Ceza İstenmiş. 25 Yıl O Kadının Ömrünün Geri Kalan Kısmındaki Psikolojini Düzeltir mi ? Bu Adamlara Ömür Boyu Yağsız Kazık Sokma Cezası da Verseniz O Kadının Mahvolan Yaşamını Düzeltmez. Bu Problemin Farklı Bir Çözümü Olmalı Bir İnsanı Polis Yapmadan Önce Düzgün Eğitim (Bakın Öğretim Demiyorum Eğitim Çocuklara verilen Türden Davranış Biçimlerinden, Genel Olarak Doğru ve Yanlışları Öğretmekten. Çünkü Eğitim Denilince Bizde Akla İlk Gelen Üniversitedeki Öğretim Algılanıyor) Verilip Suça Eğiliminin İncelenmesi Gerekli. Yazık Ya İnsanlığımdan Utandım

havalimanındaki müslümana laik teyzenin serzenişi

zehir
yorumumu okumadan yargılamaya başlayabilirsiniz yadırgamam. arkadaşlar ben ne atatürk havalimanında 2596 sayılı kanunu okuyan hanımefendiyi ne sarık ve cübbesiyle oturan beyfendiyi ne hanımefendinin 5'inci kocasının olmasını nede beyfendinin 5'inci karısının olmasını yargılarım. toplumu huzursuz rahatsız etmedikçede ilgi alanım değil. aynı şekilde memleketin herhangi bir yerinde cübbe giyen veya tüm vucudunu sergileyen vatandaşı yadırgamakta kimsenin haddi değil. bırakın isteyen istediği gibi giyinsin yada istediği gibi giyinmesin. laik olmak medeni olmak kılıkla kıyafetle, saç sakal kesimiyle, dövme yaptırmakla vs vs veya tüm bunlara karşı çıkmakla olmaz. mustafa kemal atatürk sadece laikliği bırakmadı bu ülkeye. şimdi sana 'arkadaş bilim ve teknolojide, sanat'ta diğer ülkelerden geride kaldığında diğer ülkeler seni ezer geçer seni ne 2596 sayılı kanun kurtarabilir nede o adamın sarığı' ne kadarını anlarsın. geride senin laikliğinde o adamın cübbeside kalmaz. 'birinci vazifen, türk istiklâlini, türk cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir' demiş mustafa kemal ama gençlik kendine gereksiz vazifeler çıkarıyor milletin kılık kıyafetiyle alakasız bir şekilde düşüncelere kilitleniyor. zaman milli seryamemiz araştırmalara geliştirmelere öğrenip üretmeye harcayın. adamlar gönderdikleri roketi marsın yörüngesine oturtabilmek için kendini parçalıyor bizde burda dayının kıyafetiyle, bacının kanunları okumasıyla kendimizi parçalıyoruz. hayatta olsalardı bu ülkeyi bize emanet bırakanlar hepimizin yüzüne tükürürlerdi.
1

internetten devrim yapmak

zehir
Yaşamı Boyunca Hiçbir Çalışmasını Sonuca Erdirip Hiçbir Başarı Elde Edememiş Sanal Dünyada Erişilemez Olduğunu Düşünerek Eline Bir Klavye Alıp Dünyayı Kurtarabileceği Fikrine Kapıldıktan Sonra Tweet Atarak Hükumet Yıkıp Yerine Yeni Hükumet Kurabileceğini Düşünen Sahipsiz, Amipimsi, Yüzeysiz ve Düzeysiz Marul Kafalı Güruhtur. Söylemleri Hoş Yaptıkları Boştur. Dilleri 1000 KM Ötedeki Devenin Götünden Bok Temizlerken 5000 KM Ötedeki Sineği Götünden Füzeyle Vurabilecek Teknolojiyi Üretenlere Atmadıkları Pislik Yoktur. Yetisiz ve Mineralsiz Kalmış, Fotosentez Yapmaya Bile Üşenen Bu Bitkiler Güneş Işığı Gördüklerinde Filizlenebilirler ki O Bile Kendi Çabalarıyla Değil. Kökleri Boklu Suyla Gövdeleri Kireçle Yaprakları Yapay Işıkla Beslendiği Sürece Dünyaya İtirazları Olmaz.

tabakhaneye bok yetiştirmek

zehir
Bildiğim Kadarıyla Günümüzde Yanlış Bilinen Bir Deyimdir. Aslı dabakhaneye (kimileri debağda Diyebilir) bok yetiştirmekten Gelen Deyimdir.

Eskiden Derilerin İyi İşlenebilmesi İçin Tam Hatırlamıyorum Kedi Yada Köpek Bokuyla Bir İşleme Tabii Tutulurmuş. Tabi İşlem İçin Bokun Taze Olması Gerektiğinden Taze Dumanı Üstünde Olan Boku Dabakhanelere Yetiştirmeye Çalışırlarmış. Deyimde Burdan Geliyor Daha Sonraları Bu Deyim Tabakhaneye Bokmu Yetiştireceksin Deyimine Evrilmiş. Çocukluğumda Bu Deyimi Kafamda Müşterilere Servis Edilmek Üzere Lokanta Tabakhanesine Yetiştirilmeye Çalışılan Bok Diye Canlanırdı Kafamda Hep. Meşin Başlığını Görünce Akla Gelen Deyim.

karanlık madde

zehir
Kozmolojik ve Astrolojik Bazı Olayları Açıklama Amacıyla Var Olduğu Ortaya Atılan Maddedir. Evrenin %80den Fazlasını Oluşturduğu Öne Sürülmüştür. Işıkla Etkileşime Girmez Bu Nedenle Gözle Görülemez.

şempanzelerin ve maymunların taş çağına girmiş olması

zehir
Peki Kargaların Nerden Bulduklarını Bilmediğim Cevizleri Gagalarına Alıp Oldukça Yükseğe Çıkıp Evimin Terasına Atıp Kırıldıktan Sonra Cevizi Yemelerine Ne Demeli. Dahada İlginci Bunu Tek Bir Karga Yapmıyor Kankalarıda Benzerini Yapıyorlar(Üşenmedim İnceledim) Hatta İnternetten Araştırdığıma Göre Dünyanın Farklı Noktalarında Kargalar ve Farklı Kuş Türleride Benzer Şeyler Yapıyorlar. Buda Kargaların Birşeyler Öğrenebildiklerini Hatta Öğrendiklerini Diğer Kankalarına Öğretebildiklerini. Yeni Jenerasyonlarına Bilgi Aktarabildiklerini Gösteriyor.

bu milletin elinden dini alınmalıdır

zehir
Kanımca En Doğrusu Milletin Sahip Olduğu Değerleri Yoketmek veya Zarar Vermek İsteyenler ile Yine Milletin Sahip Olduğu Değerleri Çıkarı İçin Kullanan Sonra Laiklik ve Dinin Arkasına Saklanarak Bu İki Değer Zarar Veren Pislikleri Defetmek Ortaya Çıkan Tüm Karmaşayı Çözer. Doğduğunda Beyni Anne Rahminde Kalmış Embesillerin 3 Kuruş Etmez Fikirleriyle Hiçbir Hamle Yapılamaz. Bu Embesillere Bir Değil Bin Üniversitede Eğitim ve Öğretimde Verseniz Hiçbir Anlam İfade Etmez Çünkü Kıt Zekaları ve Kafalarında Beyin Diye Taşıdıklar Tek Hücreli Terliksi Hayvan Tek Bir Şeye Programlıdır: Yıkım!

sözlükte olan bildirileri anlık almanın yolu

zehir
https://laiksozluk.net/api/api.ashx?istek=intervals
Adresine İstekte Bulunursanız. Düşündüğünüz Bildirimlere Ulaşabilirsiniz.
Karşınıza Gelen Cevap Json Tipinde Şu Olacaktır {"bildirim":???,"mesaj":???}
Soru İşaretlerinin Olduğu Yerde Sayılar Olur. (Tabi Tarayıcı Belleğindeki Çerezcikleri Göz Ardı Etmeyin.)

İkincil Olarak laiksozluk.net Uygulamasını Yazan Arkadaş Arada Biryerlere Bir Metod Sıkıştıracak. Entry Girildiğinde Bildirim Gidecek Vatandaşları Getirip Onlara SMS, Mail Gönderecek veya Google Chrome ve Mozilla Firefox Gibi Tarayıcı Eklentisi Üzerinden Akıllı Telefona Bildirimde Bulunacak

Üçüncül Yöntem Eğerki Uygulamayı Yazan Arkadaş Öldüyse ve Kaynak Kodlarıda Pornografik Videolarla Beraber Silindiyse. Veritabanına Job veya Trigger Yazılarak Giri veya Yorum Girildiğinde İlgili Kullanıcılara SMS, Mail Gibi Bildirimde Bulunacak

Hadi Bi Kıyak Daha uniqueidentifier tipinde Yazarın ID'sini Elde Eldersen ID'sini Elde Ettiğin Kullanıcının Özel Mesajlarınıda Okuyabilirsin Untma Bu Kıyağımıda ;). (Elbette Ben Böyle Birşey Yapmadım. Ama Önlemi Alınsa Fena Olmaz)

Dahasıda Var Elbet Ama Özetin Ö'sü Bu
1

idam isteği

zehir
Siyasetçilerin Gaz Alma Yöntemi.
Siyasetçiler Kaldıralım Dediğinde de Uygulamaya Sokalım Dediğinde de İşe Yarayan ve Her Dönemde Etkisini Göstermiş Olan Bir Gaz Alma Yöntemidir.

gerçek zamanlı iletişim

zehir
Etkileşim Halinde Bulunan İki veya İkiden Fazla İstemci-Sunucu veya İstemci-Sunucu-İstemci Gibi Basit Topolojilerde Haberleşme Halindeki Cihazların Anlık Olarak Veri Aktarımıdır.Güvenilirliği Tartışmaya Açık Olsada Web Üzerinde Bu İlişkiler Hız Açısından Çoğunlukla UDP Üzerinden Kurulur.

hamas

zehir
Yahudi Terör Devleti İsraile Karşı Teknolojik Olmayan Silah Muhimmat ve Techizatlarla Kendi Topraklarını Savunmaya Çalışan Sınırlı Sayıda Kişi Topluluğudur. Ellerindeki En ve Tek Teknolojik Sayılabilecek Muhimmat İse Demir Kubbeyi Delebilen Tek Muhimmat Olduğu Varsayılan 2012 Türk Yapımı Basit Roketimsi Bir Silah İsmini Bilmiyorum 5-6 Yıl Önce İsrailli Bir Bakanın (Türkiye ve İsrailinin Aralanın Bozuk Olduğu Dönemde) Açıklamasında Bir Mühimmatın Demir Kubbeyi Aşıp Şehir Merkezlerinde Zaiyata ve Sivil Ölümlerine Sepep Olduğunu ve Bu Silahın Türk Yapımını Olduğunuda Söylemişti Ne Kadar Doğru Bilmiyorum. İftira veya Efsanede Olabilir Ama Şuda Bir Gerçekki Devletler Birbirleri Üzerindeki Silah Denemelerini ve Savunma Sistemlerini Denemelerini Vekalet Savaşları Üzerinden de Yürütüyor. Buna Rusyanın Hazar Denizinden Daeşi Vurmasını veya ABDnin Akdenizden Suriye Rejimini Vurmasını Örnek Gösterebiliriz. Bunlar Meydan Okumaktır Aslında Türkiye İsraile Demir Kubbene Çok Güvenme Benim S..im Oraya Kadar Uzanıyor Derken, Rusya Hazardan Suriyeni Akdeniz Kıyısını Hatasız Vurarak Suriye Rejimini s300lerle Korusamda ABDye Seni Akdenizde Boğarım Diyor ABD İse Senin Savunma Sistemlerin Bir İşe Yaramıyor Kuzeyden Sana Füze Yağdırırım Diyebilmek İçin Aynı Anda Yüzlerce Füzeyle Suriye Rejimini Vuruyor. Anlayacağınız Herkes Birbirini Zükmenin Derdinde 3. Dünya Savaşınıda Görürmüyüz Bilmiyorum Ama Çokta Uzak Gibi Görünmüyor

Orospu çocuğu

zehir
Türkiye Cumhuriyetinin Terör Listesinde Olan Herhangi bir terör örgütüne herhangi bir şekilde destek verip veya onların sempatizanlığını yapanların Tamamı Katıksız o.*** ç.***dur Buna Fetöde dahil.

web tasarım

zehir
Üç Aşamadan Oluşur Grafik Tasarımını Kadınların , Slicelamayı Erkeklerin, Html Tasarımı Yine Kadınların Daha Başarılı Yaptıkları Meslek Dallarından Oluşur. Bu Aşamalardan Sonra Statik Yapı Ortaya Çıkar.

Statik Yapının Dinamik Yapıya Çevrilmesi İçin 2 Farklı Meslek Dalı Daha Gereklidir Coder ve Veritabanı Mimarı. Veritabanı Mimar(lar) Dataların Saklanacağı Veritabanın Objelerini Dizayn Eder ve Performans İçin Gerekli Önlemleri Alır ve Ayarları Yaparlar. Coder veya Coderler İse Oluşan Static Yapı ve Veritabanın Arasındaki Bağlantıyı Oluşturur ve Dinamikleştirirler.

Oluşan Dinamik Yapı Üzerinde Testerlar Fonksiyonları Test Ederek. Uygulamanın Çalışmasında Aksilik Olup Olmadığını Kontrol Ederler Bu Aşamadan Geçen Uygulama. Bug Researchırların Gazabına Uğrayarak Herhangi Bir Açık veya Hatanın Olup Olmadığı Kontrol Edilir.

Bug Researchırların İşkencesinden Kurtulan Uygulama Sunucuya Yüklenir
Yayın Hayatına Girer. Bitti Sandıysanız Yanıldınız Sırada Pentesterlar Var.

Yayın Hayatına Giren Uygulama Pentesterlar Tarafından Penetration Testine Tabi Tutulur Ülkemizde Çok Yaygın Olmasa da Profesyonel Uygulamalarda Kesinlikle Yapılan Bir İşlemdir. Çeşitli Sosyal Mühendislik veya Hacking Yöntemleriyle Uygulamadan Veri Çalmak, Uygulamayı Boğmak veya Sunucu Bandını Tıkamak, Dışardan İçeriye DDOS veya İçerden Dışarıya DDOS Gibi Yığınla Yöntemle Uygulamanın Güvenliği Delmeye Çalışıp Elde Edilen Bilgilerle Uygulamayı ve Barındığı Sunucuyu Daha Güvenli Hale Getirmek Amaçlanır.

hdpli olmayıp hdp'ye oy vermek

zehir
Bizdeki Seçim Olayları Çingenenin Karı Boşadığı Bir Saatte İngiliz Anahtarı İle Beyin Ameliyatı Yapmaya Benziyor. Seçimler Eşit Şartlarda Gerçekleşiyor Yada Gerçekleşmiyor.Tamam Ülkedeki Seçimler Rekabet Değil Resmen Savaş Ama Onurlu Davranmak Gerekiyor Kavgada Karşıdakinden Dayak Yiyicem Korkusuna Götünde Dildoyla Avare Bi Şekilde Gezinen Orospudan Medet Ummanın Bir Anlamı Yok.

rasyonalizm

zehir
İzlediğim Bir Belgeselde İnsan Beyninin Etrafı Algılaması Duyu Organlarından Gelen İmpulsların İşlenmesi Oluştuğunu Anlatıyordu. Basit Bir Örnekle İnsan Gözüne Gelen Işık Parçacıkları Belli Bir Şekle ve Kalıba Oturtularak Beyne İletiliyor ve Beyin Aldığı İletiler İle Çevresini Simüle Ederek Oluşturduğu Tepkileri Diğer Organlara İletiyor. Diğer Bir Şekilde Tek Gözümüz Kapalı Halde Tutularak Yaşamı Devam Ettirmeye Çalıştığımızda Uzaklık, Yakınlık, Derinlik Algımızı Kaybetmeye Başlıyoruz Yani Beyin Çevreyi Tam Anlamıyla Simüle Edemiyor Hatalı Tepkiler Verebiliyor. Bu Belgeseldeki Araştırma Sophos'un Yazdığı Metni Destekler Nitelikte. Fakat İnsan Beyninin Nasıl Çalıştığı, Yetilerinin Neler Olduğu Bilimsel Anlamda Tamamen Keşfedilmediğinden Bunların Sadece Bir Bulgu Olduğunu Doğruluğunun Henüz İspat Edilmediğinide Ekliyor Belgeseldeki Araştırmacılar

2016 yılında hala cinlere ve büyüye inanan insanların olması

zehir
Bilimsel Olarak Işın Parçacığını Yutan Organizma Olması Mümkündür. Yani Gözle Görülemeyen Bir Varlık Olması İhtimaller Doğrultusundadır Ama Ispat Edilebilmiş Birşey Değildir. Varsa Bile Siz Buna Ne Derseniz Deyin İn Deyin Cin Deyin Peri Deyin Peri Siken Deyin. Benim Karşı Olduğum Tek Şey Bilimi,İlimi İrfanı Bi Kenara Atıp Sadece Bunlardan Medet Ummaktır.

köpek beslemek

zehir
Bahçen Varsa Çok İdeal Ama Yoksa Ev İçerisinde Köpek İçinde, İnsan İçinde İşkenceye Dönüşebiliyor. Hayvan İçin İşkenceye Dönüşüyor Çünkü Enfazla Günde 4-5 Saat Dışarı Çıkabiliyor. İnsan İçin İşkenceye Dönüşüyor Çünkü Çok Acil Durumlarda Olmadık Yerlere Götürmen Gerekebiliyor Yol Hayvanları Çok Yorar. Ailende Tüye Alerjisi Olan Varsa Asla ve Asla Evde Beslememelisin. Ama Bahçen Varsa Mutlaka Beslemelisin.

sanat toplum içindir

zehir
Günümüzde Sosyete Köpekleri Yüzünden Sanat Kelimesinin İçi Boşaltılmış Durumda. Sanat Denildiğinde Yeni Jenerasyonun Anladığı Şey tvde pop müzik Söyleyen Vatandaşlar Geliyor Akla Ama Nerden Bilsin Çocuk Leonardo Da vinci'nin Mona lisa'sında Altın Oranı Kullandığını(O Tarihte Altın Oran Henüz Ortaya Dahi Atılmamıştı). Asıl Sanat Bilim'e Esin Kaynağı Olandır. Yeni Nesil Bundan Bi Haber Yaşıyor.

sokak hayvanlarının toplatılması

zehir
İnsanlığa Sığabilecek Barınaklarda Kendi Ecelleri İle Ölene Kadar Düzgün Bakılabilecek Barınaklar Kurularak Toplanmalı, Aç Susuz Bir Şekilde Ölüme Terkedecekleri Bir Kulubeye Kapatılacaksa Toplanmamalı En Azından Sokakta Birkaç Hayırsever Yemek Su Veriyor.

zehir

zehir
Hücre Yada yaşayan Dokulara biyokimyasal yada radyoaktif zarar veren tüm maddelerdir. Arap simyacı Ebu Musa Câbir bin Hayyan tarafından 8.yy'da geliştirilen Arsenik Tarihin En Ünlü Zehridir. (Tanım Kısmen Alıntıdır)

Nefret edilen kocadan, miras yüzünden ölümü beklenen baba veya dedelerden, Dırdırı Çekilmek İstenmeyen Karılardan, Şirket Ortaklarından, Bir Ülkenin Başbakanı, Cumhurbaşkanı veya Başkanından yada Deadpool'un Deyimiyle Lö Her Bir Halttan Kurtulmanın Yollarından Biridir.

(Ayrıca rte Kullanıcı Adlı Arkadaşımıza Teşekkür Ettiğim Başlıktır.)

Selahattin demirtaş

zehir
Barışı Savunduğunu İddia Ederek Terör Örgütünün Siyasi Temsilciliğini Yapan Silik vede Si.ik Karakterdir.

Belki Hepimizin İçten İçe Sövdüğü Şeref, Haysiyet, Onurdan Bi Haber Yaşayan Adi Varlık.

Bu Adamlar Oros.u Çocu.u Olabilirler Ama Aptal Değiller.

vatan haini

zehir
Ordumuz Herhangi Bir pkklı, ypgli, deaşlı, ypjli, ve Diğer Gruplardan Teröristin Götüne Süngü Soktuğunda Ülkemiz İçinde Götüne Gemi Direği Girmişçesine Çığlık Atan Oros.u Evlatlarının Kısa Tanımıdır

her ay birine aşık olan kişi

zehir
Ne İstediğini Bilmeyen Beyni ve Genital Bölgesi Yerdeğitirmiş, Ctrl+Shift+N yapıp Kendini Gizlediğini Zannettikten sonra Porno Film Seyredip Ereksiyon Geçirdiğinde Orta Ayağını Sırık Gibi Kullanarak Yüksek Atlama Yapabilecek Bir Edayla Banyoya Koşarken Hız Rekoru Kıran Atlet.

ücretsiz kıraathaneler

zehir
Kafe Kültürünün Temeli Denilebilir. İlk Olarak Kahve İçmek İçin Gidilen Yerler Olmakla Beraber (O Dönem Kahvehane Denilirmiş, Kıraathane Değil) Siyasi Olaylar Sebebiyle Bazı Dönemler Kapatılmış Daha Sonra Akşamları Kitap, Dergi, Gazete Okunan ve Kahve İçilen Yerlere Dönüştürülmüş ve İsmi Kıraathane Olarak Anılmaya Başlamıştır (Osmanlı Devleti Döneminde). İstanbul'da İngiliz İşgali İle Beraber Bu Kültür Değişime Uğramış. Sadece Kahve İçilip Siyasi Kavgaların Çıktığı Yere Dönüşmüştür. Devam Eden Süreçte İse Çay Eşliğinde İskambil Kağıdı Oyunları, Okey Gibi Oyunlar Oynarken İnsanların Birbirine Ana Avrat Sövdüğü Bir Ortama Dönüşmüştür.

Gerçek Kıraathane (Okuma ve Bilgi Edinme Yeri) Kültürüne Uygun Bir Şekilde Kıraathaneler Oluşturulacaksa Amenna. Hangi Partiden Olursa Olsun Tüm Millete Faydalı Olacaktır. Tabi Gerçek Bilgiyi Okuduğu Masal ve Roman Olarak Düşünen Kıraathaneyi, Çay İçerken As Tutan Yumrukla Papazın Üstüne Vurup 'nassi goydum hammmına ha' Cümlelerinin yükseldiği yer zanneden, Gerçek Bilimden ve Kati Doğru Bilgiden ve Beceriden Yoksun vede Bunun Farkında Olmayan Güruhun Anlaması Var ki Bence En Zor Olan İş Bu.

bunlar ilginizi çekebilir