confessions

yusufbaym

Yazar  · 28 Ağustos 2017 Pazartesi

  1. toplam giri 73
  2. takipçi 3
  3. puan 1081

muharrem ince

yusufbaym
genel başkanlık için karşı karşıya geldiği adam tarafından partinin cumhurbaşkanı adayı seçilen kişi. kulağa ironik geliyor ama ülkeyi iyi yönetebileceğine inanıyorum hitabet üslup ve zekası yerinde.

hem ateist hem milliyetçi olmak

yusufbaym
bence alakasız iki konu. hem gay hem milliyetçi olmak da alakasızdır. yani ben şimdi mavi renk sevebilir ve ders olarak da matematik sevebilirim alakasız konular yani. hani alakalı olabilmesi için birbirini etkilemesi lazım ama etkilemiyor türklüğü sevebilir türklük müslümanlık ise göktanrı inancındakiler türk değil mi diyelim yani çok saçma baya saçma.

hindistan

yusufbaym
en yakın arkadaşlarımdan birinin memleketidir. sanıldığı gibi evvelden beri inek kesmenin cezası hapis değildir. yakın zamanda olmuş ve kaldırılmıştır. he bir de kaşmir mevzuları var pakistanla karşı karşıya gelirler onun için pakistanlıları pek sevmezler tabii müslüman hindistanlılar pakistanlılara kardeş gözüyle bakar ama kaşmir mevusu açılınca orada duracan birader moduna geçerler.

erteleme hastalığı

yusufbaym
başkasında olunca kanser olduğunuz ama kendimize olunca normal olduğuna inanmaya zorlayıp inandırdığımız şeydir. bu yüzden nice sınavlardan düşük alınır nice insan ilişkilerinde başarısız olunur nice para kaynaklarından mahrum kalınır ve sonra pişman olunur. insan fıtratında mı var yoksa psikolojik bir sıkıntı mı bilmem ama virüs gibi yıl geçtikçe yayılıyor namussuz.

camilerde siyaset yapılması

yusufbaym
türkiye gibi gün geçtikçe ortamı berbatlaşan bir ülkede olmasını normla karşıladığın olaydır. insanlar din gereklerini yerine getirmek ve bir miktar da olsa din bilgisine sahip olabilmek için camiye gelip imamı dinlerken imamın onlara islam gölgesine sığınmış insanları savunması tabii kabul edilemez. ülkede en normal sayılabilecek olaylardan birisi olması da ayrı üzücü ve ayrı sinir edicidir.

yazarların kiloları

yusufbaym
1.80 53 kilomdan memnunum zayıf erkek sevmeyen varsa haklıdır ama şişman olmaktansa zayıf olmak daha iyi amk e diceksiniz şimdi orta kiloda ol onun için de kilo almam lazım kiloyu yok göbeğinden alırsın yok kıçından alırsın yok başından alırsın. böyle iyi
4

de da ayrı sorunu

yusufbaym
öğrenmesi en fazla bir saat süren fakat 12 yıl boyunca öğretilmesine rağmen toplumda az kişinin doğru yazabilmesi olayıdır. Mustafa Kemal Atatürk'ün miras bıraktığı çağdaş Türkiye'de yaşıyorsan şu yazım kurallarını adam akıllı öğren aq.

bunlar ilginizi çekebilir