confessions

uduz tegin

Yazar  · 5 Aralık 2018 Çarşamba

  1. toplam giri 42
  2. takipçi 9
  3. puan 716

biipp

uduz tegin
interaktif sözlük ve forum karışımı bir platform. biipp.com adresini kullanıyor. kuş bir ara sözlüğü terketmiş ve yönetimindeki bir kaç mod ayrılıp mirasa konma ve yallanma girişiminde bulunmuştu. platform tekrardan canlanmış ve yazarlar evine geri dönmüş. armudun sapı elinde kalanlara şimdiden başarılar diliyorum.

laik sözlük

uduz tegin
Türkiye cumhuriyeti'nin temel direklerinin dayandığı bir ilkeyi benimsemiş interaktif sözlük. Fakat kendi yazar kitlesi bir şekilde sözlüğü terketmiş ve sözlük özgürlük çatısı altında her türlü pisliğe ev sahipliği yapar konuma gelmiştir. Sözde Atatürkçü sözlük; Atatürk'ün sallandırdıgı şeyh said'lerin, bombalattığı dersimlilerin, Kars'tan kovaladığı Moskof piçlerinin ve denize döktüğü Bizans artıklarının yuvası haline gelmiştir.
8

altay sözlük

uduz tegin
Sunulan hiçbir yanlışın arkasında durmayan sözlük. Şahsi fikrim devlet kurmak isteyen sktrsin gitsin başka yerde kursun biz de kurtulalım.akp politikasını savunmamakla birlikte size Kürdistan kurmakta başarılar diliyorum.hatta sesinizi daha gür çıkarın böyle sözlükte olmaz yasalar bazı şeylere müsade etmiyor.mudahaleye açık bir pozisyon yaratın ki soyunuzu kurutalım böyle kardeşlik türküleri ile olmuyor.
@jakoben sen de buraya layıksın Demekki bize anlattığın kardeşlik türkülerinden dik baslililigindan eser göremedim.
2

emin çölaşan ve necati doğruya hapis istemi

uduz tegin
cumhuriyet başsavcılığı'nca yürütülen soruşturmada, sözcü gazetesi yazarları emin çölaşan ve necati doğru'nun da aralarında bulunduğu 5 kişi hakkında ''FETÖ silahlı terör örgütü içindeki hiyerarşik yapıya dahil olmamakla birlikte örgüte bilerek yardım etme' suçundan 7.5 yıldan 15 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenlenlenmiştir.
https://tr.sputniknews.com/turkiye/201812101036558657-emin-colasan-necati-dogru-sozcu-gazetesi-feto-yardim-hapis-istemi/
0 /