confessions

uduz tegin

Yazar  · 5 Aralık 2018 Çarşamba

  1. toplam giri 42
  2. takipçi 9
  3. puan 716

güven sözlük

uduz tegin
güven sözlükte yazar olan laik yazarlarına tavsiyem kişisel bilgilerinin ve şifrelerinin güvende olmadığının farkında olmaları yönündedir.
https://i.hizliresim.com/262ABq.jpg
yukarıda görüldüğü üzere güven sözlükteki şifremin diğer sözlüklerde ve sosyal medya uygulamalarında aynı olmasından faydalanan ve bipolar bozukluğu olduğunu düşündüğüm sözlük admini ve saz arkadaşları hesaplarıma saldırı düzenlemiş ve kişisel bilgilerimi ele geçirmiştir.
benzer şekilde;
yıldız sözlük
https://i.hizliresim.com/dvnpYX.jpg

ve
uludağ sözlük
hesaplarıma saldırı düzenlenmiş ve sözlüklerde reklam çalışması yürüttüğünden dolayı dünya sözlük yönetimi tarafından banlanmıştır.


https://i.hizliresim.com/QLRq6y.jpg


Edit:
Yönetim bir illiyet bağı olmadığını aciklamistir.
Entry düzenlenmiş laik sözlük yazarlarına uyarı mahiyetinde bulunması için silinmemiştir.

2

laik sözlük

uduz tegin
Türkiye cumhuriyeti'nin temel direklerinin dayandığı bir ilkeyi benimsemiş interaktif sözlük. Fakat kendi yazar kitlesi bir şekilde sözlüğü terketmiş ve sözlük özgürlük çatısı altında her türlü pisliğe ev sahipliği yapar konuma gelmiştir. Sözde Atatürkçü sözlük; Atatürk'ün sallandırdıgı şeyh said'lerin, bombalattığı dersimlilerin, Kars'tan kovaladığı Moskof piçlerinin ve denize döktüğü Bizans artıklarının yuvası haline gelmiştir.
8

bozkurt

uduz tegin
memeliler sınıfının etçiller takımına ait olan köpekgiller (canidae) familyası köpek, tilki, çakal ve kurtlardan oluşur. yani intikam saplantılı falan değillerdir. 767 farklı türü bulunan bu sevimli dostlarımızın ırk çeşitliliğinin net olarak tespit edilememesindeki ana neden ırkların tespitinde farklı ulusal organizasyonlara ait farklı standartların bulunmasıdır. bilimsel tabirle ırk olarak ifade edilen sınıflandırma çeşidi ülkemizde halk arasındaki adıyla “cins” olarak bilinmektedir. köpekgillerin sınıflandırılmasında köpeğe benzeyenler ve tilkiye benzeyenler olmak üzere 2 ana grup belirlenmiş ancak genetik yakınlıklardan ötürü bu iki grup birbiriyle iç içe geçmiş durumdadır.

şimdi sıkı durun ülkücü kardeşlerimden bir sessizlik rica ederek konuşuyorum kurtlar evcilleştirelemez sözü kesinlikle bir safsatadan ibarettir. kurtlar evcilleştirilebilirler amcaoğulları dilleri dışarda şebeklik yaparak milleti eğlendirirken aslanlar kaplanlar arap şeyhlerine cariyelik yaparken kurtcağızlar keyfinden mi sibiryada -50 ° de fare kovalıyor ?
-hayır hiç sanmıyorum .s
enini boyunu inceleyecek olursak kuyruğundan tutup metreyi burnuna çekersen 2 metreyi bulur hatta geçedebilir.
75 80 cm boyları olan bir kurt ortalama 80 kilodur. köpeklerin aksine ürkek olan bu sevimli canlılar ulu orta okul basıp çarşının ortasında 20 kişiyle adam dövmezler sinsi hayvanlardır. yerleşim yerlerinin çoğalması onları hırsızlığa itmiştir.
gelelim cinsel hayatlarına;
kurtlar ortalama senede 1 kez doğum yapmaktadır. ön sevişmeye önem vermemeleri türk milletiyle neden özdeşleştiklerini ortaya koyan sebeplerden biridir. ha bu arada 60 günde doğum gerçekleşir . kar topu gibi bozkurt olur. sürü halinde yaşarlar. mahallenin yalnız gezen delikanlıları değillerdir. aşağı yukarı bir tim halinde gezerler . kast sistemi vardır . bu abilerde öncüler ve götcüler vardır. saatteki hızları 6 ile 7 kilometre olan bu canlılar turbo modunda saatte 60 km hız yapabilmektedir . kendi bölgelerini işeyerek belli eden bu abiler keskin bir burna sahipler .

bu minnoş hayvanların diğer bir ilginç özelliği ise aile kavramına sahip olmaları anne baba abi abla amca dayı hala teyze ve hatta dede evin abisi anne baba yokken evle ilgilenir kız kardeşini takip eder varsa erkek arkadaşı gider bir temiz döver falan filan gelinlikle girilen mağaradan kefenle çıkılır kurtların dünyasında ensest ilişki yoktur . bu yönden taktir ettim kerataları ortalama 10 yıl yaşayan bu küçük dostlarıma yazımı sonlandırırken şöyle seslenmek istiyorum


şahin kocasıda vermez avını , evvelinden kurt eniği kurt olur