confessions

uduz tegin

Yazar  · 5 Aralık 2018 Çarşamba

  1. toplam giri 40
  2. takipçi 9
  3. puan 697

biipp

uduz tegin
interaktif sözlük ve forum karışımı bir platform. biipp.com adresini kullanıyor. kuş bir ara sözlüğü terketmiş ve yönetimindeki bir kaç mod ayrılıp mirasa konma ve yallanma girişiminde bulunmuştu. platform tekrardan canlanmış ve yazarlar evine geri dönmüş. armudun sapı elinde kalanlara şimdiden başarılar diliyorum.

laik sözlük

uduz tegin
Türkiye cumhuriyeti'nin temel direklerinin dayandığı bir ilkeyi benimsemiş interaktif sözlük. Fakat kendi yazar kitlesi bir şekilde sözlüğü terketmiş ve sözlük özgürlük çatısı altında her türlü pisliğe ev sahipliği yapar konuma gelmiştir. Sözde Atatürkçü sözlük; Atatürk'ün sallandırdıgı şeyh said'lerin, bombalattığı dersimlilerin, Kars'tan kovaladığı Moskof piçlerinin ve denize döktüğü Bizans artıklarının yuvası haline gelmiştir.
8

emin çölaşan ve necati doğruya hapis istemi

uduz tegin
cumhuriyet başsavcılığı'nca yürütülen soruşturmada, sözcü gazetesi yazarları emin çölaşan ve necati doğru'nun da aralarında bulunduğu 5 kişi hakkında ''FETÖ silahlı terör örgütü içindeki hiyerarşik yapıya dahil olmamakla birlikte örgüte bilerek yardım etme' suçundan 7.5 yıldan 15 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenlenlenmiştir.
https://tr.sputniknews.com/turkiye/201812101036558657-emin-colasan-necati-dogru-sozcu-gazetesi-feto-yardim-hapis-istemi/
0 /