confessions

tequila

rom  · 29 Nisan 2017 Cumartesi

  1. toplam giri 723
  2. takipçi 51
  3. puan 12680

haxball grup terapisi

tequila
Şu iki boyutlu grafiksiz saçma sapan oyundan yıllarca zevk almış benim gibi manyakların toplanıp problemlerini anlattığı odadır.

Daha çok yaz aylarında açsamda şu sıralarda fırsat buldukça açıyorum.

Oda kuralları:
Siyaset, din, futbol konuşmak yasak.
İnanç sistemleri arasında felsefik tartışmalar yasak. (deizm, ateizm vb)
Anonimliği bozmak yasak.

Tequila Grup TERAPİSİ
HAYALPEREST GRUP TERAPİSİ
ODA İSİMLERİ.

tercih edilmek

tequila
Tercih edilmek yada edilmemek karşı cins ilişkileri için çok önemli detay değildir. Tercih edilmek için araştırma yaparak bir kaç ince taktik ile ihtimalimizi yükseltebiliriz. Gerek var mı? Bence yok, bir insanın prensipleri senin karakterine uymuyorsa bu çok normal başka bir kişininki uyabilir.

Kalıtım üzerine duygusallık yaşıyoruz, mantıklı hareket edenin elde edemeyeceği duygusal ilişki yok ama ihtiyaçta yok gelicek insan isteyerek gelsin.

gregorian

tequila
Hristiyan ilahisi tarzında olan coverlari ile beni benden alan müthiş abiler. Bilindik bir çok parçayı cover yapmışlar hemen hemen.
Comfortably numb, losing my religion, gary jules mad world, green day parçaları, nothing matters vb.

Sesleri huzur dolu alkollüyken dinlenilmesi şiddetle tavsiye edilir.

Başlangıç olarak masters of chant 2010 önerebilirim.

alttan ders almak

tequila
Devamsızlıktan kalınmadıkça pek problem olmayan mesele. Kendinden dört yaş küçük kardeşle aynı derse sokabilir, yan yana oturup kardeş kardeş dinlersiniz.

Not al babama söylerim, yerine hayatta imza atmam geleceksin, tamam bu ders notları ben alayım bana güzel yemek yap akşam gibi diyaloglar yaşanabilir.

mutluluğun bulaşıcı olması

tequila
Mutluluk bulaşıcı değildir. Sorunsuz mutlu olsak bile mutluluk bizim için sorun olacaktır, bizler sorun inşa etmek üzerine dizayn etmişiz kendimizi. Belkide bu yüzyılın insanları.

Mutluluğa fazla kasmamakta fayda var o yüzden. peki neye kasacağız ne için mücadele edebiliriz gibi sorular olabilir. Onların cevapları bende yok.
0 /

bunlar ilginizi çekebilir