confessions

stratosperperoglu

Yazar  · 31 Temmuz 2016 Pazar

  1. toplam giri 34
  2. takipçi 0
  3. puan 609

Irak'ın türkiyeyi başikada istememe nedeni

stratosperperoglu
Bu gerçekten ilginç geliyor. Geçmişten bu yana ırak'ta güçlerimiz olduğunu düşünürsek ırak'ın bu tepkisi abes kaçıyor. lakin türkiye'nin taaruzcu dış politikası buna etken olabilir. ırak, türkiyenin işgalci bir niyete sahip olduğunu düşünüyor olabilir. şu da bir gerçek ki, her ülkeden haddi aşan tepkiler yükseliyor. ırak'a karşı dahi sert bir tepki gösteremiyoruz. yiyemeyeceğimiz lokmaları yutmaya çalışıyoruz. tepki olarak ikili ilişkileri sonlandırıp askerimizi çekip sınırımızı kapatamıyoruz.

Jungheinrich Akülü Forklift

stratosperperoglu
Herkesin de bildiği üzere Türkiye’de Forkliftler pek yaygın değil. Biraz Forkliftler’i tanıyacak olursak, depolarda ağır yük taşıyan makineler akıllara gelebilir. Çünkü Forkliftler tam olarak bu işi yapıyor. Forkliftler ile kaldıramayacağınız ağır yükleri kolayca kaldırarak dilediğiniz yere koyabilirsiniz. Özellikle depolarda işe yarayan bu makine dünyada büyük bir kesim tarafından tercih ediliyor. İş hızı ve iş kolaylığı bakımından gelişmek istiyorsanız sizleri Ural Endüstri’ye bekliyoruz.
Çünkü, ağır yükler taşımak zorundaysanız alanında uzman kadrosuyla birlikte çalışan Ural Endüstriyi tercih edebilirsiniz. Alanında uzman kadrosuyla çalışan Ural Endüstri, diğer firmalara kıyasla verdiği güven ve sorunsuz hizmet ile ön plana çıkmayı başarmıştır.
Türkiye’de Forklift satış konusunda birçok firma yeterli bilgiye sahip değildir. Bilgili olanlar ise Forklift’i teslim ettikten sonra iletişimi tamamen kesiyorlar. Ural Endüstri ise alanında uzman kadrosuyla birlikte hizmet vermeye devam ediyor. İzmir’de Forklift Servisi olarak en çok tercih edilen Ural Endüstridir. Çünkü ürünü teslim ettikten sonra kapılarını kapatmaması iş konusundaki tecrübelerinden kaynaklıdır. Diğer firmalar makineyi teslim ettikten sonra ilerleyen yıllarda bakımını yapacak bilgiye sahip olmazken İzmir Forkliftler Servisi olarak Ural Endüstri size kesintisiz destek sağlıyor. Verdiği destek ile İzmir’den Türkiye’ye seslenen Ural Endüstri özellikle Jungheinrich Akülü Forkliftler’i öneriyor.
Çünkü Türkiye’de en çok karşılaşılan Jungheinrich Akülü Forkliftler] için gidilebilecek en uygun yer Ural Endüstridir. Eğer depolarda ağır yükler taşıyorsanız ve bir Forklift’e ihtiyacınız varsa mutlaka Ural Endüstriye uğrayın. Sizleri Forklift konusunda bilgilendirecekler ve satış konusundaki kolaylıklarını sağlayacaklardır. Eğer ileride bir sorun yaşarsanız teknik bakımdan İzmir Forklift Servisi ile Ural Endüstrinin kapıları diğer birçok firma gibi size kapalı kalmayacaktır. Jungheinrich Akülü Forkliftler gündemde büyük yer kaplasa da diğer Forkliftler konusunda da sizi aydınlatacaklardır.

sinan meydan

stratosperperoglu
Akl-ı kemal , el cevap ve panzehir adlı kitapları bulunan tarihçi. insanları bilgilendirmekten bir an bile geri durmayan gericisavarlık uzmanı. panzehiri halen okumaya devam ediyorum. mesela cuma tatili osmanlı'da yokmuş. hatta dört halfe dönemi ve osmanlının ilk zamanlarında tatil bile yokmuş. osmanlının son zamanlarında müslümanlar,yahudiler ve hristiyanlar için farklı günlerde tatiller belirlenmiş. Cumhuriyet dönemiyle birlikte 1935'e kadar cuma günü tatil günüymüş.daha sonra dünya ile entegrasyon amacıyla tatil pazara alınmış.

Yani yobazların yobazlık dahi yapacak bilgisi olmadığını ayan beyan görebileceğimizi ortaya çıkartmaktadır.
0 /