confessions

scabies

votka  · 24 Temmuz 2017 Pazartesi

  1. toplam giri 89
  2. takipçi 32
  3. puan 2084

Türkçülük

scabies
Ben kimin kurduğuna falan girmeyeceğim. SADECE NEDENSİZ YERE SON 5 YILDA AŞIRI MODA OLDU. KARŞILAŞTIĞIM HER 3 GENÇTEN BİRİ TÜRKÇÜ. DAHA DOĞRU DÜRÜST KURUCUSUNU , İDEOLOJİSİNİ BİLMEDEN KULAKTAN DOĞMA BİLGİLER İLE TÜRKÇÜ OLUYORLAR. GENELDE HİÇBİR ÖNEMLİ ŞAHSINI BİLMEDEN SADECE BOZKURT İŞARETİ YAPIP FOTOĞRAF CEKİLİYORLAR. HA BİR DE sık sık kurt fotoğrafı paylaşıyorlar. Ha başkalarının görüşlerine de saygıları yoktur çoğunun. Hatta ileri gidip en iyi Kürt ölü Kürt demeye bile cesaret gösterirler.

sözlüğe bağlayan şeyler

scabies
Yok. Şuanda öylesine vakit öldürmelik duruyorum. Geceye şarkı paylaşıyorm onu da 5 kişi görüyor :D Yönetici desen ayda bir geliyor artık .. Gece üye sayısı 2 ye bazen tek kişiye de düşüyor. Entry girenler burayı tdk'ya çevirdi. Geliyor ''kavis nedir , yok elma nedir yok armut nedir'' tarzı başlıklar açıyor. GErekirse sözlük başlıksız kalsın ama böyle saçma salak şeyler görmeyelim be

Pedofili

scabies
Çocuklara karşı cinsel istek ve arzu hisseden kişi. Hastalık yada değil , alayının idam edilmesi umuduyla. Veyahutta , hapishanelerde ayrı bir bölümde tutulup , zorla çalıştırılıp ülke ekonomisine katkıda bulunması sağlanmalı.
1

komünizmin hayal olması

scabies
Ciddi anlamda amerikan emperyalizmi karşısında sönük balon kalır. Basitçe , bir kişi marka giyinip , X cafesinde iphone ile takılmayı mı seçer veyahutta fedakarlık yapıp eşit yaşamayı mı? Türkiye için cevap belli zaten.

dilek özçelik

scabies
Bildiğim kadarı ile lenf kanseri idi ve dönemin bakanı ile tatsız ve çirkin bir olay yaşanmıştı. Vefat etmiş , Allah rahmet eylesin.Fakat şunu da belirtmek isterim ki daha sonra ilaçlarını bildiğim kadarı ile belediyeden karşıladı. Yanlış biliyorsam düzeltin beni.
1

pintipanda

scabies
Tuna akşen , namı değer pinti pandaa. Gerektiğinde kız gibi çığlık atan gerektiğinde ise soğukkanlılığı ile içimizi ısıtan bir oyuncu. Bir oyuncudan hatta daha fazlası. Genellikle az küfür etmesi ve çeşitli oyunlar oynayıp , muhabbetinin sarması nedeniyle izleten yayıncı. Ayrıca kendisi çok düzgün bir insan olup , barışçıl bir kişidir.

Twitch linki ;
https://www.twitch.tv/pintipanda

rus rapi

scabies
Bence çoğu Amerikalı'dan dahi iyi yaptıkları raptir. Amerika'da çoğu rapçi ot iç bok iç tarzı şarkı yaparken ruslar biraz daha sokak tarzı yaklaşmışlar.emre durmuş

scabies
Emre Durmuş , dünyayı karış karış gezen bir gezgin.işini , okulunu bırakıp dünyayı geziyor. Ama bunu birazcık daha çılgın yoldan yapıyor.Cogu zaman otostop çekiyor , sahillerde yatıyor ve gittiği ülkelerin hostellerinde çalışıyor. Bize seyahat etmemiz için paranın asıl unsur olmadığını göstermek istiyor. Ayrica yolgunlukleri nde de yazmaktadır.

the elder scrolls legends

scabies
The elder Scrolls legend , skyrim'in karakterlerinin kart versiyonudur. Oyun steamde ücretsizdir. Oyun karşılıklı 2 rakibin , çeşitli strateji ve hamleler ile rakibini alt etmesine dayanır. İki tarafın da başlangıçta 30'ar canı vardır. Çeşitli kartlar vardır bunlar ; eşya , büyü , rün , koruma kartları gibi. Oyunda çeşitli özellikler ve çeşitli kart çeşitleri vardır. Örneğin bir kişi destesini oluştururken 2 farklı kategoriden yararlanabilir. Örneğin ; güç ve büyüden. Oyun yaklaşık olarak 15 dakika kadar sürmektedir , bu süre rakibinin ve senin stratejine göre uzayıp kısalmaktadır.kara mizah

scabies
Kara mizah , insanların inanışları , cinsiyetleri ve cinsiyet seçimleri ile alay eden mizah türüdür. Ayırca kara mizahın konusu savaşlar , ölümler de olabilir. İnsanların bu mizah türüne alışabilmesi için gerçekten bazı konuları aşmış olması gerekmektedir.
Ayırca birçok dizinin içinde de kara mizah bulunmaktadır. (bkz:South Park)

Ayrıca küçük bir örnek;
3

bunlar ilginizi çekebilir