confessions

odin

Admin  · 20 Haziran 2017 Salı

  1. toplam giri 197
  2. takipçi 25
  3. puan 3268

fikir özgürlüğü

odin
Bu sözlükte olan bir özgürlüktür.
İsteyen istediği şeyi destekleyebilir. Tartışma olmadığı sürece bu kurallara aykırı bir durum değildir. Tartışma olduğunda ise tartışma incelenir ve kurulan cümlelere göre ceza verilir. Bu kişi bunu destekliyor, şu kişi şunu destekliyor gibi şikayetlerle gelmemenizi öneririm. O şikayet ettiğiniz adamla göbeğimiz bir kesilmediği gibi sizinle de göbeğimiz bir kesilmemiştir. Sen ve onun bir farkı yoktur. Üye olurken okuduğun gibi, herkes kendi yazdıklarından sorumludur.
Tartışmadan, sevişin...

Stephen hawking

odin
Bugün Dünya Pi Günü, Türkiye Tıp Bayramı ve Albert Enistein'ın doğum günü. Normal de çok güzel bir gündü. Ta ki bugüne kadar. Albert Einstein'dan sonra gelen Dünya'nın en iyi fizikçisi bugün hayata gözlerini yumdu. Huzur içinde uyu güzel adam.
2

norm ender

odin
Gereksiz rapçi. Ona buna sallayıp ünlü olmaya çalıştı ve başardı. Sonra ne oldu? Çoğu gerçek rapçi bunu piyasadan sildi. Şimdi arkadaş geri gelmiş küfürsüz rapleri ile ve "neden küfürsüz yapıyorsun?" diye sorulduğunda "Anlaşmam var ondan dolayı." diye cevap veriyor. Egosu ise çok üstlerde. Gereksiz kişilik. Kimseye dinlemeyin demem, insanların kendi tercihleri. Ancak bu çocuk Türkçe rap dünyasında istenmeyen bir kişilik.

ela

odin
Tom Clancy's Rainbow Six Siege adlı oyunda kullandığım operatörlerden birisinin adıdır.
Güzel bir operatördür.
Oyunu tavsiye ederim...
0 /

bunlar ilginizi çekebilir