confessions

mel

Yazar  · 21 Ocak 2018 Pazar

  1. toplam giri 36
  2. takipçi 4
  3. puan 515

afrin operasyonu

mel
anayasaya, "savaş kararı veren tüm devlet yöneticilerinin, savaş tezkeresine "evet" diyen vekillerin, savaşmak için cepheye gönderilmesi ya da çocuklarından birinin gönderilmesi..." diye madde eklenmeli. Görelim o zaman yürütme organında ve TBMM'de kaç tane samimi yurtsever çıkıyor! Tüm şehitlerimize Tanrı'dan rahmet ve gazilerimize acil şifalar diliyorum. Afrindeki ve güneydoğudaki tüm askerlerimizi, polislerimizi, istihbaratçılarımızı, köy korucularımızı Tanrı korusun. Türkiye afrine girmeden önce oradaki sivillere ihtar çekmeliydi. "Operasyon bitene kadar Afrin'i terk edin..." diye. Ha buna rağmen terk etmiyorlarsa, kendileri bilir. Masum insanlara dokunulmamalı; ancak Siviller yüzünden de Türk ordusu zarar görmemeli. Türk ordusunun orada, Hendek operasyonundaki gibi hassasiyetli olmasına gerek yok. Sivillere ihtar çekilmeli ve tahliyeden sonra kalanlara her türlü şiddet uygulanmalı. orada gerçekten az sivil olduğunu düşünüyorum. tahliye olanlar için azezde güvenli alan kurulabilir(di). Afrinde neredeyse 7'den 70'e herkesin elinde silah var. Türkiye'ye meydan okuyorlar ve yıllardır Türkiye'de terör estiriyorlar. Hatırlamakta fayda var, karşımızdaki düşman insan değil, Evrimini tamamlayamamış insansı yaratık. Bu yüzden insan hakları, bunlar için konuşmayacak.

ypg

mel
Kürt ırkçısı ve faşisti bir terör örgütü. Terör örgütü PKK'nın Suriye kolu. ISİDin ortağı. Ortakları ISİD ile oynadıkları savaş tiyatrosuyla Suriye'nin bir kısmını efendileri ABD'nin yardımıyla işgal ettiler. İşgal ettikleri yerlerde etnik temizlik yaptılar, nüfus kayıtlarını yok ettiler. Ağzından "Barış" sözcüğünü düşürmeden bu kadar kan döken bir başka topluluk yoktur. Türkiye de Barış söylemlerine daha fazla kayıtsız kalamayarak afrinde Onlara Türk ordusuyla zeytin dalı uzattı.

nagehan alçı

mel
Kocası Rasim Ozan Kütahyalı ile birlikte katıksız türk düşmanı bir liberal. Okuduğuma göre Twitter'da şehitlere ve gazi eşlerine hakaret de etmiş sanırım. Bunlar Türklüğe ve Türkiye'ye düşman olmak için abdci de olurlar, Kürtçü-Pkklı da olurlar, Fetöcü de olurlar, akpli de olurlar ve olmuşlardır da. Egedeki Yunan işgalindeki 18 adamız için "18 kecinin otladıgı kayalıklar icin savaşalım mı?" Diyecek kadar hainlerdir. Biz Yunan adalarını isgal etseydik bunlar çıkıp, " Türkiye Yunan adalarını isgal etmekte haksızdır, derhal Yunanistana iade etmelidir" derlerdi.

en ırkçı ülkeler

mel
Burada araştırma yapmadan Yahudiler hakkında atıp tutanlar olmuş. Bilmediğiniz konularda yazmayın saygıdeğer yazarlar. Sonradan yahudi olabilir insanlar ve yahudiliğe göre sonradan yahudi olanların doğuştan yahudi olanlarla farkı yoktur. Anneden olma falan uydurulmuş bir yalan. şahsen İsrail'de ırkçılık görmüyorum. Azınlık elbette olabilir her ülkede olduğu gibi. Hatta Çoğunluğu Türkleri sever. Tek dertleri Filistinliler. Filistinliler sanıldığı gibi masum da değil. Ha bazı İsrailliler masum filistinlileri öldürmüyor mü maalesef öldürüyor ve bu İsrail'in haklı davasına zarar veriyor. Tabi bazı Filistinliler de masum israillileri öldürüyor. İkinci dünya savaşında nazilerle yahudilere karşı anlaşan filistinlilerdi. Bugün İsrail'in elindeki güç Filistinlilerde olsa bir tane yahudi bırakmazlar. Hatırladığım kadarıyla 22 tane Arap devleti var. Hangi Arap ülkesinde yahudi milletvekili var? İsrail'de Arap vekiller var. Hangi Arap ülkesinde İbranice resmî dil? İsrail'de ikinci resmî dil Arapça.
Irkçı ülkelere gelince Ermenistan, Kıbrıs Rum Yönetimi ırkçı devletlerin başında gelir. Bu iki ülkede Türk düşmanlığı devlet tarafından her kuşaklara aşılanıyor maalesef

sscb

mel
Marksizmle çatışıyor diye darwinin evrim teorisini yasaklayan, gerici, faşist, diktatör, muhalifleri ya öldüren ya süren, nazilerin teknolojisini ortağı ABD ile birlikte çalan, milyonlarca insanı yanlış tarım politikalarıyla veya ideoloji için öldüren, Tatar Türklerini ve yahudileri orta asyaya süren, naziler gibi ırkçılık da yapan, ABD'nin yardım derneklerinin destekleriyle kurulan, kısa süre özel sektöre işine geldiği icin iZin veren, milyonlarca insanı öldüren, ulusal sosyalist Almanya'yı kapitalist ABD, İngiltere ve fransa yardımıyla yenen Afganistan'da ve Kore'de ABD ile birlikte kan döken, sosyalizm dini için milyonlarca insanı katletmis, 1991'de yıkılan sosyalist faşist devlet.

atatürk'ü ilahlaştırmak

mel
İlahlaştıranlar iyiniyetli de olsa Başbuğ Atatürk'ün en büyük düşmanlarındandır; çünkü Atatürk kimseyi ilahlaştırmadı, ilahlaştırmadığı için Atatürk oldu zaten. "Atatürkçülerden neden Atatürk çıkmıyor?" Sorunusun yanıtı bu işte. Atatürk gibi düşünmeyen, onun gibi olmayan, nasıl Atatürk olacak? "Ben size hiçbir dogma, ayet... bırakmıyorum. Benim manevi mirasım akıl ve bilimdir. Yaşamda en gerçek kılavuz bilimdir, fendir." Diyen bir adamı dogmalaştırmak, ilahlaştırmak ona yapılan en büyük kötülüktür. O, aklı hür fikri hür vicdanı hür kuşaklar istedi.

darwin ve evrim teorisi

mel
Evrim gerçektir. Rahmetli Darwinin Evrim teorisi Sovyetler'de ve Komünist Çin'de yasaklanmıştı. Yani darwin teorisini yasaklamak, devrimci bir eylemdir yoldaş! Zira Darwin teorisi, sosyalistlerin baş düşmanıdır. Bugün sosyalistlerin çıkıp, ״İslamcı ülkelerde ve Türkiye'de evrim teorisi yasaklanıyor״ demelerine götümle gülüyorum. Aynı boku siz de yediniz, helloooo

edip yüksel

mel
Yalan söylemeyen, iftira atmayan, cana yakın, akleden, kritik düşünen, sorgulayan, araştıran, gerçekçi ve Barışçıl bir TekTanrıcı. Kürtler ve Kürt sorununda anlaşamasak da muhabbeti çok hoştur. Youtube'da videoları vardır. Arapça, Farsça, Türkçe, İngilizce ve çok az da Kürtçe bilmektedir. Kürt kökenli Türk ve Amerikan yurttaşıdır. Amerika'da felsefe ve mantık dersleri vermektedir. Aynı zamanda ABD'de hukuk danışmanlığı yapmaktadır. Şu an ABD'de milletvekilliği için hazırlanıyor sanırım. Eski akıncılardan. Babası meşhur molla Sadrettin Yüksel, tanınan kardeşleri İslamcıların Deniz Gezmiş'i yani ülkücüler tarafından öldürülen Metin yüksel ve şu an Kürtçü ve İslamcı yazar olan Müfid Yüksel'dir. Ailesi ünlüdür; kendisi Sünnilik dininden çıkmadan önce Türkiye'de İslamcı camiada oldukça popülerdi. Buna rağmen o popülerliği bırakıp, inandığı şey için ölüm tehditlerinden dolayı ABD'ye kaçmak durumda kalmış ve her şeye en baştan başlamıştır. Şiddete hiç başvurmadığı halde Türkiye'de, eski düşüncesinden dolayı hapis de yatmıştır. Nebi (kitap verilen elçi/Resul) değil yalnızca elçi (kitap verilmeyen elçi, resul) olduğunu iddia eden, "yalnızca Kuran!" Deyip tüm sünnetleri, hadisleri reddeden ve 74.surede bahsedilen "...Üzerinde 19 vardır." ayetinden yolara çıkarak 1974'te Kuran'da(Okunan) 19 mucizesini kendisine vahyedildiği söyleyerek bulan Mısırlı Arap ve Amerikan biyokimyacı Reşat Halife ile tanıştıktan sonra "yalnızca Kuran(okunan)" deyip tüm sünnetleri ve hadisleri reddetmiştir. Babası dahil herkesi karşısına almıştır. "Dinin tek ve biricik kaynağı Kuran'dır. Hadisler ve sünnetler Tanrı'ya ve O'nun elçilerine atılmış iftiralardır. Kuran, Tanrı tarafından 19 sistemiyle korunmuştur." der ve gösterir. Din konusunda ve kendi hayatıyla ilgili yazdığı Türkçe ve İngilizce kitapları ve "Mesaj" adında Kuran çevirisi vardır. Dini, Tanrı'nın en büyük düşmanları olan din adamlarından ve dincilerden kurtarmakla geçmiş ömrü. Hala da devam eder. Yüce ve Bilge Tanrı, yardımcısı olsun.
0 /

bunlar ilginizi çekebilir