confessions

lucifer

rom  · 26 Mayıs 2017 Cuma

  1. toplam giri 405
  2. takipçi 35
  3. puan 8399

Komünizm

emir
Ütopik bir sistemdir. Hırs suç işleme isteği kadar doğaldır. insanlığın hırsına son veremezsiniz, bir kişinin hırsını müdafaa etmesi durumunda dahi sistem bu kişinin lehine işler. Fakat buna yakın olarak (bkz:liberalizm) mantıklı görünebilir, tabi sadece tek bir ulus için.

yeşil devrim

the
tüm dünya'da tarımın üretkenliğini arttırmak için kullanılan bir terimdir. 1940'lar ile 70'ler arasında olmuştur. en büyük etkileri ise gelişmekte olan ülkeler görmüştür.

pkk' dan nefret etme sebepleri

emir
1-silahlı bir örgüttür. Kurşun sıkan hiçbir örgütlenme savunulamaz.
2-gerçekten kürt halkına değil malum ülkelere hizmet etmektedir
3-kürt halkına zulm yapmaktadır.
4-egitimsiz, cahil eşkiya tiplerden oluşmaktadır.
5-bir devlete karşı askeri başarı kazanacaklarını düşünmektedirler.
6-ayrılma hedefleri gerçekleşse bile bu şekildeki bir ayrılma kürtleri çevrelerindeki komşu devletlerle düşman edecektir. Sonu gelmeyen çatışmalar devam edecektir.

rapçiler

petra
Pop ile yarışır benim için. Rock varken enstrümanların dansı sanatı varken hebele hübele nedir yav. Ayrıca sagopanın da cezanın da king krimson ve nicelerinden direk arak yapıp üzerine söz yazması falan :/ idk

blowjob yapan feminist

ickial
yazarin bagdastirdigi blowjob ve feminizmi şöyle izah edeyim:
türkiye de bazı kadınlar feminizmi tam olarak idrak edemeyip, erkekleri surekli asagılayan birer andaval gibi davranıyor. onlarsız bir dunya dusleyip sizin mk oc gibi triplere giriyorlar. halbuki ne gerek var? evet erkekler olmadan kadinlar gayette mutlu mesut yasayabilir ama neden bunu bu kadar kinci dile getiriyorlar? (bakin bazi kadinlar dedim simdi linc yemiyim?)

bu guruha gonderme yapılmıs kanımca. boyle diyipte erkekle iliski yasıyorsa bu olayin yaman celiskisini aktarmıs yazar. her sey bundan ibaret. direkt kopurmeseydiniz keske.

ekleyeyim, yazari tanimiyorum.
3

duygusal olmak

madamcourtezan
Duygusal olmak, charlie'nin çikolata fabrikasında Willy wonka'nın geçmişini öğrenince ağlayan bana veya da kardeşime ağustos böceği ile karınca hikayesini okurken, karıncanın ağustos böceğini eve almadığı kısımda bana küsüp, ağlayan kardeşime yakıştırılabilecek bir özelliktir.

insanı üzen durumlar

madamcourtezan
Daha tabağındaki yemeği bitirmeden karpuza sarkan insanlar. Benim gibi prensiplerine bağlı, en azından tabağındaki bitmeden karpuza el uzatmayan birini, derin bir panik ve umutsuzluk duygusuna sürüklüyorlar. "Ya karpuz biterse?" Diye kuruntulara girip, kendi kendimi avutuyorum masada.

puan kasmak için başlık açan yazar

ickial
kim bu yazar dedigim yazar. bir yazara atıfta bulunuyorsanız ismini söyleyin ki kimse zan altında kalmasın değil mi?
şahsen gocunmadım, ne puan kasma derdim var ne de deli gibi başlık açma huyum. ne var yemek baslıgı açıldıysa? sözlügün anketçisi gibi baslıklar acıldıgında da bu performansı bekliyorum hepinizden dostlar.
ne puanmış arkadaş! kasıyorsa kasıyor sa na ne? sen niye geriliyorsun bu kadar? ben söyleyeyim mi nedenini, çünkü sen de puan derdindesin ve önüne geçilsin istemiyorsun. aha ben bunu çıkardım yapacak bi şey yok.

sözlük sizin ve sizin ilginizi çekecek şeyler etrafında dönmüyor, bu sözlüğe yeni yazarlar, yeni başlıklar lazım. bırakın yemek başlığı açsın, ne var? yöresini yazarsın, tarifini yazarsın, tadını anlatırsın, sevip sevmediğini söylersin ya da en basitinden okumadan geçersin. çok hoşuna gitmediyse de çözüm basit; eksilersin. yazarlara gönderme amacı güden başlıklar açılması da lüzumsuz bence. artık kendinize göre kalıba sokmaya çalısmayın insanları.
ha bu arada, baslık iplenmiyor diye o baslık luzumsuz gereksiz olmuyor kusura bakmasın kimse. insan yazacak bi şey bulamıyor bi fikri olmuyor yazmıyor. siz her baslıga entry mi giriyorsunuz? eğer öyleyse ben de size puan kasmak için entry sıcmayın diyeyim o zaman. sh

bir erkeği itici yapan detaylar

ickial
kesinlikle dişini düzenli fırçalamaması. gerçi bu her iki cins için de geçerli. bir de magandalığın, hödük olmanın iyi bir yanı olduğunu zannetmeleri. ve tabii ki de en önemlisi patavatsızlık. genelde erkeklerde çok görüyorum karsısındaki kadını ekürisi zannedip bi anda bel altı vurabiliyor en sevmedigim şey. iticilik....