confessions

jitemci

Bira  · 30 Temmuz 2017 Pazar

  1. toplam giri 270
  2. takipçi 5
  3. puan 3874

jitem

dokuzkoydenkovulanadam
sayesinde 99'da terör bitmiş pkkya beyaz bayrak çekmiştir apo p*çi yakalanmıştır ama malum iktidar gelince bu durum 180 derece dönmüştür.
Üst yetkili komutanlarca kurulduğunu biliyorum şuan aslında jiteme çok daha fazla ihtiyacımız var.
5

Seyyid riza

mel
Eşkıya, Kürt ırkçısı ve faşisti, sömürgeci toprak ağası, yağmacı terörist. Dersimde masum insanlar ölmüşse tek sorumlusu terörist Seyit Rıza ve köleleridir. Hiçbir devlet, egemenliğinden vazgeçmez. Hele Türkler, hiç vazgeçmez. Devlet defalarca görevli gönderip, cumhuriyete itaat etmeleri ve azgınlık yapmamaları İçin uyarmıştır. Oraya yapılan yatırımlara engel olmuşlardır, bugünkü pkk terör örgütü gibi. Hani 16.yyda Güneydoğuya, Doğuya İran'dan gelip 40bin Alevi Türkmen'i katledip yerleşen isgalci Kürtler var ya, olası onların torunu. Sonradan alevilesmis olabilir. Türkiye sosyalistlerinin çoğunluğunun Türk düsmanı olduğunu buradan anlayabilirsiniz; zira Türk ve devlet düsmanlığı yapmak için toprak ağası sömürgeci gerici bir teröristi dahi savunabiliyorlar.

Seyyid riza

mel
Zülfü Livaneli, isyancı Seyit Rıza'yı asanlara niye çatmış anlamadım. Çağlayangilden kaynak veriyor; ama Çağlayangilin, "olayın basında Seyit Rıza ve adamları 33 askeri öldürmüstü." Sözünü yazmamış. Seyit Rıza toprak ağası sömürgeci bir teröristti. Aynı zamanda Türk düsmanıydı. İlk kanı döktü, döktüğü kanda boguldu. Vergi vermemek, askere gitmemek ve Devlet kurmak için isyan çıkartıp kan döktü, yenildi ve asıldı. Kaybetti diye niye mazlum oluyor anlamadım. Kürtlerin geninde var gücü ellerine geçirene kadar mazlumu oynarlar, kaybettiklerinde mazlumu oynarlar. Kürtler güçlenince de zalim olurlar. O gün Seyit Rıza kazansaydı Kürtler, "Türkleri soyle yendik, böyle yendik" diyeceklerdi. Hangi sosyalisr köy ağası bir adamın egemenliğinde yasamak ister?. Sosyalistlerin çoğunluğunun bu adamı savunması mazlum göstermesi sahtekarLıklarını bir kez daha ortaya çıkartıyor.
1

Kürt

mel
Ezici çoğunluğu;
16.yyda 40bin+ türkmen alevileri osmanlı'nın emriyle katledip anadolu'ya yerleşen ve devamında 18.yydan itibaren sürekli olarak türkleri arkasından vuran, dünya ve kurtuluş savaşında türklere ihanet eden ve cumhuriyet döneminde 10'dan fazla isyan çıkarmış, her defasında ilk kanı dökmüş, türkiyede, iran'da, ırakta, suriye'de sorun çıkartan, varlığını kanıtlamak için başka ulusların tarihini çalan, yalan söyleyen ve başka uluslara iftira atan, kendisini tertemiz sanan ama sürekli terör örgütü kurup kan döken, güçsüzken mağdur edebiyatı yapan ve timsah gözyaşları döken; ancak gücü eline geçirdiği anda canavarlaşan, çıkarı icin önce perslerin, sonra arapların, sonra türklerin, sonra ingilizlerin, sonra sovyetlerin, sonra abd-israil'in kucağına oturan ve buna rağmen devlet kuramayan ortadoğu fahişlerine (ezici çoğunluğuna) Kürt denir.

Kürt

anne boleyn
Acıtasyonlarından gına getiren ırk. Avrupaya git Türkleri kötüleyip öyle yer edin, türkiye'ye gel laik sözlükte kürtleri acındırıp türkleri kötüle milletin kafasını ütüle... baydınız kardeşlerim, kabak tadı verdi. Bir ermeniler iki kürtler acıtasyon yapmak konusunda üstünüze yok. Yemiyoruz bilin istedim.
3

mübariz ibrahimov

sadeceturk
kahramanca şehadete gitmeden önce yazdığı mektup şu şekildedir:
"Canım, atam və anam. Məndən sarı darıxmayın. İnşallah, cənnətdə görüşəcəyik. Mənim üçün bol-bol dua edin. Vətənin dar günündə artıq ürəyim dözmür. Allaha xatir bunu etməliyəm. Ən azından ürəyim sərinlik tapar. Şəhid olanadək bu şərəfsizlərin üzərinə gedəcəyəm. Şəhid olsam – ağlamayın. Əksinə, sevinin ki, o mərtəbəyə yüksəldim. Allaha ibadətlərinizi dəqiq yerinə yetirin. Çoxlu sədəqə verin. Seyid nəvəsi olaraq bunu etməliyəm. Allah böyükdür. Vətən sağ olsun. Oğlunuz Mübariz. Haqqınızı halal edin"

mübariz ibrahimov

hokkabaz
Mübariz İbrahimov, 7 Şubat 1988 tarihinde, Bilesuvar kazası Aliabad köyünde dünyaya gelmiştir.
Tarih 19 Haziran 2010 Azerbaycan Türk'ü bir yiğit Mübariz İbrahimov yıllarca ermeni zulmünü yaşamış bir milletin evladı olan Mübariz ardında ''Vatan Sağolsun'' yazılı bir mektup bırakarak tek başına iki ordu arasındaki 1 kilometrelik mayın döşenmiş cephe hattını geçerek düşman birliklerinin yerleştiği tarafa geçti.
Ermenistan kayıtlarına göre 45 kişi öldürdü
Daha sonra Ermeni askerlerin kendi silahlarını kullanarak 5 saat boyunca çatışırken sabah saatlerinde Toprağa düştü.
Allah rahmet eylesin.

atatürk'ün gençliğe hitabesi

bymosquito
Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin, en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi, seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek, dahilî ve haricî bedhahların olacaktır. Bir gün, İstiklâl ve Cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin! Bu imkân ve şerâit, çok nâmüsait bir mahiyette tezahür edebilir. İstiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Mustafa Kemal Atatürk
20 Ekim 1927

1

türkiye vatandaşı ermeni ya da kürt olmanın bedeli

anne boleyn
ay bunaltı geldi. yıllardır şu ermeni ve kürtlerin mağdur edebiyatı yapmalarından kusacağım artık.
Birinci dünya savaşında isyan çıkaran ermeniler, türkleri katlediyor, türk köylerine saldırıyorlar, savaştan osmanlının çöküşünden faydalanmaya çalışıyorlardı. sonra el koyduk buna o isyancı hainleri sürgün ettik "soykırımcı" olduk. yıllardır ermeniler oooy bozo soykorom yoptolor derler dururlar, katlettiği türklerin sayısını bile bilmezler. acıtasyon, acıtasyon...

ulan kürtler, dilinizi artık konuşabiliyorsunuz yasak kalktı, şerefsiz hükümet andımızı bile sizin için kaldırdı, ne mutlu türk'üm diyene tabelalarını kaldırdılar, daha ne istiyorsunuz lan? kürtiye falan mı olsun türkiye'nin ismi? yeter lan ezelden beri ermeniler ve kürtlerin mağdur edebiyatına yatıp acıtasyon yapmasından bunaldım. ermenilere gelirsek gitsinler ermenistana o zaman ne diye duruyorlar? hadi kürtlerin gidebileceği bir yer yok gitse gitse yurt dışına çıkar orada da türkleri türkiye'yi kötüler kendini acındırır öyle bir yer edinir.

Azerbaycan Türklerinin oluşturduğu mahallelerdeki karabağ'dan bahsediyorum oradaki Türkleri habire katledecek ermenistan ordusu, sonra gelip türkiye'de ermeni olmanın bedeli diye acıtasyon yapacaklar swh swh swh. Tsk sizin oturduğunuz mahalleleri basıp katletmiyor en azından. Vatanını seven, yerini bilen bütün vatandaşlar insan gibi muamele görüp yaşıyor.

Ah canım laz kardeşlerim, çerkes kardeşlerim siz niye mağdur edebiyatı yapmıyorsunuz? çünkü onurlu yaşıyorsunuz, kardeş gibi yaşayıp gidiyoruz. diğerleri de Artık şöyle mide bulandırıcı komik acıtasyonları bıraksın ya da siktir olup gitsin. Biz de sizlere meraklı değiliz yani çok da umurumuzda.

edit: o ne mutlu türk'üm diyene tabelası kalktı, andımız kalktı ama burası "Türkiye" bu hain hükümet gittikten sonra onların hepsi geri gelecek. Devran döner elbet.

edit2: körler sağırlar birbirini ağırlar, çok komiksiniz yahu :d siz bu sözlükte çok olsanız ne olur biz türk'üz swh.
7