confessions

her boka muhalefet

Rakı  · 24 Temmuz 2017 Pazartesi

  1. toplam giri 722
  2. takipçi 41
  3. puan 11659

adnan oktar

her boka muhalefet
Hakkında 30 küsür suç duyurusu olan , tarikat hocası. Diğer tarikatlardan farkı sapıklıklarını gizli yapması değil , göstere göstere yapmasıdır. Kedicik adı altında kadınları seks kölesi gibi gösteren bir insan olup , hakkındaki suç duyurularında pedofilisinden tutun , resmi belgelerde sahteciliğe kadar zımbırtı olan kişi.

Tez zamanda tüm tarikat hocalarının başına gelmesine umduğum şey tutuklama kararı. Şeyhlerden , tarikatlardan , türbelerden medet uman insanlara da ders olur umarım bu olaylar.

televizyonu açmaya iğrenmek

her boka muhalefet
Olağandır. Televizyon programlarının ve dizilerinin hepsinin birbirinin çakması olması , özgün içerik olmaması bunların başlıca etkenidir.

Akşamları olunca da 50 haberden bir tane iyi haber çıkmaması , akşamda siyasetçilerin birbirine sallaması... Millet niye televizyon izlesin ki? Şu hale bak.

türban

her boka muhalefet
Giyen kişilerin hiçbirine yakıştırmadığım , dayatma.
Ancak hepsinde ''ben kendi isteğimle kapandım.'' kafası var ya yarıyor beni. Kapananların çoğu 13-14 yaşlarında olmakla beraber , tamamen ailesinden ya da çevresinden gördüğünce hareket ediyor. Dikkat etmenizi öneririm ki kapalı bir kızın annesi de %60-70 kapalı oluyor. O olmuyorsa ablası oluyor. Ayrıca kardeşleri de onun kapanmasıyla kapanıyor. Yani tamamen ortama uyum sağlama ...

online yazarların yazmaması

her boka muhalefet
Yazmıyorlar , oylamıyorlar , favori almıyorlar , başlık açmıyorlar. Yahu ne yapıyorsun be allah'ın cezası adam? NE zaman dikkat etsem 10 online olsa 2 kişi yazıyor, 3 kişi okuyor, kalan 5 kişi bakıp bakıp gidiyor galiba. Aynen kardeşim %100 sen okuyorsundur ve evet biz malız. Aynen doğru yaaa okumadığını nereden biliyorum di mi ? Kıçımdan.

mide bulantısını gidermek

her boka muhalefet
iki parmağı kalın bir yapacak şekilde tutuyoruz
Daha sonra ağzımızı bu kalın birin gireceği kadar açıyoruz
bu kalın biri boğazımıza kadar sokuyoruz
büyük ihtimalle ilk 2-3 sokuşta kusma hissi oluşmayacaktır
Devam edip öğürmeye başlayana kadar devam ediyoruz
daha sonrası yediğimiz her bokpüsürü kusana kadar bekliyoruz
tüm pisliği çıkarınca ağzımızı yıkayıp , dişlerimizi fırçalıyoruz


iyi günler dilerim.
0 /

bunlar ilginizi çekebilir