confessions

grifingoo

rom  · 10 Mayıs 2017 Çarşamba

  1. toplam giri 533
  2. takipçi 38
  3. puan 9637

Meral akşener

grifingoo
İçişleri bakanı olduğu dönemlerde, amcamın okuduğu polis okuluna ziyarette bulunan siyasetçi. Ziyarete geldiğinde, okulda bulunan polis adaylarına, kepi olmadığı halde kep selamı vermiş ve akabinde "merhaba askerler" diyerek devam etmiştir. Bu basit bilgiyi bile bilmezken Nasıl içişleri bakanı olmuştur bilemiyorum. O zamanlar ibn-e fethullah piyasaya yayılmaya başlamıştı. Meral akşener de genç ve güzeldi tabi. Bu hızlı yükselişin bir sebebi olmalı mı?
Acaba diyorum... yok yok o fetöcü değil.

jakoben

grifingoo
Bir ara durduk yerde gıcık olup ters düştüğüm yazar. Bunun nedenini hala bilmiyorum. Okurum, severim, ıstırırım, yalarım bile, aslan aslan. Nelerini gördük nelerini.

ibretlik tespitler

grifingoo
Biranın öğrenci milleti tarafından neden çok sevildiğinin farkına vardım.
Malumunuz bira aç karnına iyi giden bir içecektir. E tabiki öğrenciler de genelde aç olur. Haliyle biranın öğrenciler tarafından çok sevilmesi de bu sebeptendir.

aşk acısı

grifingoo
"Bir paket sigara, biraz alkol, bir adet eski sevgili ve biraz da müslüm baba şarkısıyla içinde bulunabileceğiniz saçma bir durumdur. Bu dört elementten biri eksik olunca "aşk acısı" olarak adlandırılan durum yaşanmaz."
Bu açıklamaya göre, aşk acısı çekmemek için belirtilen elementlerden birini hayattan çıkarmak gerekir. Ya da bir araya getirmemek gerekir. Bu elementleri bir araya getiren kendi bilincimiz olduğuna göre, aşk acısının, severek, isteyerek yaşadığımız bir ruh hali olduğunu düşünebiliriz.
Ne yazdım ben yine...
Neyse takılın işte. Aşk acısı da güzeldir.
0 /

bunlar ilginizi çekebilir