confessions

edwin

rom  · 28 Temmuz 2016 Perşembe

  1. toplam giri 69
  2. takipçi 10
  3. puan 1118

yeni zelanda'da gerçekleşen cami saldırısı

edwin
Haberini ekşi sözlükten aldığım olay. Girilen entry lere bakıyım dedim resmen kanım dondu. Lisedeyken etrafındaki insanlara havalı gözükmek için güya ateist olan sünepelere sesleniyorum nasıl böyle bir olayla dalga geçebilirsiniz? islam allah ümmeti muhammed dışında başka hiçbir şeyi umursamayan aptal müslümanlar size sesleniyorum suçlusu tek bir kişi olduğu halde böyle bir olayı nasıl bütün hristiyan aleminin başına yıkarsınız? Kutuplaşmayı bırakın ve olaylara biraz daha objektif yaklaşmayı öğrenin. Orada ölenler müslümandan önce insan. Yukarıda “sonunda aq” yazan ezik orospu evladı git de kendini camdan aşağı at. Bu dünyaya yapabileceğin en büyük yardım olur.
1

captain marvel

edwin
infinity war dan sonra çok hypelanmasına rağmen beklentilerimi çok da karşılayamayan karakter. Geri kalan karakterlere nazaran güçlü olsa da bir thor etmeyeceği kesin. Ayrıca thanosa karşı yapılacak olası bir savaşta kilit rolü alabilecek bir karakter de değil benim gözümde.

torku şişe bira

edwin
Yalan haberdir. Bizzat torku firması tarafından yalanlanmış internet efsanesidir. Ekşi sözlükte açılan bir başlık sonucu bütün internete yayılmış olup google da “torku şişe bira” gibi aramaların popülerleşmesine sebep olmuştur. Başlık açılırken kaynağın doğru olup olmadığına dikkat edilmelidir zira internette yazan herşey doğru değil.

nicolas maduro

edwin
Ülkesi açlıktan kudururken yediği önünde yemediği arkasında olan venezuela devlet başkanıdır. Bu konuma eski başkan hugo chavez in vasiyeti sayesinde gelmiş, yukarıda da yazdığı gibi eski bir otobüs şoförü ve sendikacıdır. şahsen bir çok yönüyle erdoğan-sama ya benziyor.

amguard

edwin
Ortam fark etmeksizin vajinası olan bütün canlıları savunacak nitelikteki karaktersiz, haysiyetsiz elemanlar. Arkadaş ortamında bir kişiden ''kardeş kız var küfür etme'' lafını duyuyosanız bilin ki o kişi amguarddır. Beta erkek tipi ''amguard'' tanımına bire bir uyan tiptir. Dişi bireylerin dikkatini çekebilmek için saçma sapan hareketler sergilerler. Kasıntıdırlar.
3

2018 dünya kupası

edwin
bütün ağır topların elenmesiyle fransanın kolay elde edilen galibiyetiyle sonuçlanmıştır. İzlediğim en enteresan dünya kupasıydı. Kim bilebilirdi brezilya, almanya, ispanya gibi takımlar varken finallere çükko takımların çıkacağını.
0 /