confessions

edwin

rom  · 28 Temmuz 2016 Perşembe

  1. toplam giri 64
  2. takipçi 10
  3. puan 1050

amguard

edwin
Ortam fark etmeksizin vajinası olan bütün canlıları savunacak nitelikteki karaktersiz, haysiyetsiz elemanlar. Arkadaş ortamında bir kişiden ''kardeş kız var küfür etme'' lafını duyuyosanız bilin ki o kişi amguarddır. Beta erkek tipi ''amguard'' tanımına bire bir uyan tiptir. Dişi bireylerin dikkatini çekebilmek için saçma sapan hareketler sergilerler. Kasıntıdırlar.
3

yeni kimlikler

edwin
Üni sınavına 1 hafta kala çıkarttırdığım kredi kartı büyüklüğündeki siktiri boktan kimlik şeysi. Eski kimliğimdeki fotoğrafım ile şuanki halim benzemediği için çıkarttırmıştım.

ırkını kabul etmeyen insan

edwin
Günümüzde milletler arasındaki çatışmaların, kavgaların hatta savaşların sebebi bu değil mi zaten? İnsanların kendi milletini, ırkını diğerlerinden üstün görmesi. Ben ırkını siktir et demiyorum. Nereden geldiğini, kimin çocuğu olduğunu, hangi bayrağın altında yaşadığını bileceksin ama kendini asla diğer milletlere mensup insanlardan üstün görmeyeceksin. Türk olabilirsin, kürt olabilirsin ya da alman, ingiliz, yunan, arap olabilirsin ama kendi milletinin değil, dünyanın iyiliğini düşüneceksin. Sonuçta bu gezegende sadece kendi milletin değil, senin dışında farklı dili konuşan, farklı milletlere mensup 7 milyar insan yaşamakta. Türkler üstün ırk falan değildir. Bir afrikalı ne kadar dünyalıysa türk de o kadar dünyalıdır. Herkes eşittir.

yks

edwin
Nam-ı diğer yüksek öğretim kurumları sınavı. 99 lular olarak sistemin or*spusu olmaya alışmıştık ama aramıza 2k lılar da katılmış. Hoşgeldiniz dostlarım. Dostluk mekan bilmez yürektedir. Yks sınavı; türkçe ve matematiğin belirleyici olduğu, dilci adamın bile mat-türkçe çözmek zorunda olduğu bir sınav. 2 oturum şeklinde yapılacak olan sınavda sabah oturumunda türkçe ve matematik, öğlen oturumunda ise edebiyat-coğrafya, matematik, fen ve sosyal dersleri çözülücek. Eski bildiğimiz ygs sınavında sayısalcının bile çözmesi gereken sosyal bilimler, yks sisteminde çok da gerekli değil. Yani sayısalcı adam çözmezse hiçbir şey kaybetmez, çözerse sadece vaktini boşa harcar. Yks nin gelmesi ile artık tarih, coğrafya ve felsefe derslerinin hiçbir önemi kalmadı. İnsan şeklinde ot yetiştirmek için ideal bir sistem.

aliexpress

edwin
Aradığınız ürünü bulma ihtimaliniz çok yüksek fakat teslim süresi çok uzun. Ayrıca ayırttığınız ürün kırık çıkık çükük de gelebilir. Ama genel olarak kaliteli bir alışveriş sitesi

anarşizm

edwin
genelde devlet karşıtı olarak bilinen düşünce tarzı. her türlü devlet biçimini ve organını reddeder, insanı vicdanından başka bir şeyle yönetilmesine karşı çıkar. özgürlükçü düşünce olarak da bilinir.

2018 dünya kupası

edwin
bütün ağır topların elenmesiyle fransanın kolay elde edilen galibiyetiyle sonuçlanmıştır. İzlediğim en enteresan dünya kupasıydı. Kim bilebilirdi brezilya, almanya, ispanya gibi takımlar varken finallere çükko takımların çıkacağını.