confessions

dookie

Viski  · 30 Nisan 2017 Pazar

  1. toplam giri 485
  2. takipçi 12
  3. puan 6966

evcil hayvan beslemek

dookie
Bu hayatta yaptığım en doğru iş.Köpeğim var bir tane.Gerçekten onu sahiplenmek yaptığım en doğru şey.Herkesin tatması gereken bir şey olduğunu düşünüyorum.Biraz masraflı,biraz yorucu,ama size gelip sokulduğu zaman dünyaların sizin olması kadar güzel bir şey yok emin olun.Pet Shoptan değil barınaktan alalım lütfen.Tabii bu söylediğim köpek vs. için.Kus vs alacaksaniz ayrı.

yazarların en sinir olduğu davranışlar

dookie
Müzik dinlerken kulaklığımın çekilip " konko gene metal mı dinliyon ataiz " gibi s*kim sonik hareketler.

Saçımın çekilmesi
Vurmalı şakalar
Emir verilmesi

Kısaca benle uğraşılması.Dokunmayın bana orospu çocukları.Sevmiyorum amına koyayım.Fiziksel her şakadan nefret ederim.Yapanlarin da beyninden şüphe ediyorum.Hele gelip kafaya,enseye vuran beyin yoksunları yok mu?Alıcaksın duvardan duvara vurucaksın kafalarını akıllanacaklar.Kıvılcım çıkarıcam kafalarından bir gün de yapamıyorum işte bu ibnenin evlatları benden güçlü yalan yok.Sinirlendim bak.

fethiye

dookie
Uzun süre önce taşınıp yaşadığım şehir. Bana kalırsa Türkiye'nin en rahat ve en yaşanılabilir şehri. İlk önce sokaklardan başlayayım. Geceleri her insan rahat rahat gezip tozabiliyor. Özellikle kızlar/kadınlar. İnanılmaz rahatlar çünkü burada tecavüz soygun kapkap gibi olaylar olmuyor. Her çeşit insanı barındırır. Komünisti anarşisti punkı hippisi her çeşit insanı yaşar bu şehirde. Rahat bir şekilde yürüyüşler yapılır grevler yapılır. Polisleri artisttir biraz.Çünkü az sayıda polis var. İstanbul,İzmir,Ankara gibi boğuk kentlerden kurtulanların kaçtığı mekandır burası. İnanılmaz Atatürkçülerdir. Ramazan ayında rahat rahat sokakta su içebilirsiniz,bira içebilirsiniz yemek yiyebilirsiniz. Kimsenin size bir gıkı çıkmaz. Geceleri barları güzeldir. Arkadaşlarınızla gidip kafa dağıtabilirsiniz. Canlı müzikleri ve müzisyenleri kalitelidir ve çok hoş insanlardır. ( Ki ben de bu gruba dahilim ). Eksileri olarak Küba motor kullanan çok hali ile egzoz açık olduğu için bazen yanınızdan geçerken hafif kulak s*kebilir ama bu şehirde yaşamamak için bir neden değil. Dindar kesimi neredeyse yoktur. Olanlar bile Türkiye'deki yobaz dindarlara benzemez. Sınıf arkadaşımın babası imamdı. Adam gayet arkadaşları ile bira dahi içerdi. Manzaraları da harikadır aynı zamanda.

türkiye'de halloween

dookie
Bir kaç senedir ülkemizde etkisini gösteren olay. Şimdi benim takıldığım nokta şu;

Kutlansın, insanlar eğlensin, güzelce kafalarını dagitsinlar ama buna karşı olanları ben anlamıyorum. Abi adam heves etmiş, yılda bir kere kutlamak istemiş, görmüş ordan buradan hoşuna gitmiş giymiş kostümünü gitmiş.Bu adama karışanlar, küfür edenlerdeki amacı ben anlamıyorum.Bu ülkede bir şey denenemez mi, eğlenilemez mi? Adamın bunu kutlaması neden bu kadar büyük bir suç oluyor anlamıyorum ben
Edit: Genelde bu tiplemeler profil fotoğrafı Osmanlı Tuğrası ve uzun adamlı olanlardır.
2

harley davidson

dookie
Aşk. Tek kelime ile bu. Bu şey motordan çok daha fazlası. Tutku, hayat felsefesi hatta. Küçüklükten gelen aşk bende bu. Babam sağolsun seslerini dinler videolarını izlerdik. Ne de güzel günlerdi. Her türlüsüne aşığım bu motorun.Yaşım dolayısı ile aslında biraz da Sportster olanlarına hastayım. Iron gibi. Zamanında Iron 883 sürme fırsatım olmuştu. Orada daha da aşık oldum bu motora.Bu kadar mı rahat bu kadar mı kararlı bir motor olur. Gidişatı viraj alışı... Tek hayalim. Şunlardan bir tane alsam çok ciddiyim başka bir amacım kalmayacak hayatta. Kararlıyım. Alacağım. Almam lazım. Alamazsam hayata darılırım çünkü. Arkadaşımın var bir tane '' Harleyi ''. Arkasına biner gezdirirdi.Bir yere oturunca alır ben sürerdim gezer gelirdim. Şu motoru şuraya anlatmak için kelimeler yetmez. Harleyci laikler var ise, mesaj kutuma da beklerim. Azcık motor konuşuruz.

bkm mutfak

dookie
Zamanında inanılmaz derecede zevkle izlediğim ekip.Hakket güldürüyorlardı.Kurgular gerçekten çok iyiydi.İyi izlenirse hakket güzel göndermeler vardı.Keşke hiç dağılmasaydı.Çok severdim. Youtube'da tüm bölümlerini izleyip bitirmiştim.İzlemek isteyen varsa oradan da izleyebilir.

4000 liralık telefon almak

dookie
Malliktır.Hani iyi bir maaşın olur eyvallah ama işçi dolmuşcu falan isen kahve masasında iki dakikalik artistlik için çıkaracaksın herkes bir dakikalığına hayran kalacak daha sonra gene ensene biri şaplak atıp batak oynamaya devam edeceksin.Ne şimdi bu?
1

ilk aşık oluş hikayeleri

dookie
Gruptaki gitarist arkadasımın kuzeniydi.Şakasına numarasını istemiştim ve vermişti.1 seneye yakın çıktık.Sevdim.Olmadı.Ayrılması kara bir delik yarattı içimde.Oldu bitti.Çok şey yazılır ama,eskiyi eskide bırakmak lazım.

bunlar ilginizi çekebilir