confessions

di gora bave tenim

Yazar  · 18 Eylül 2017 Pazartesi

  1. toplam giri 190
  2. takipçi 9
  3. puan 3225

imam hatipli subay

di gora bave tenim
askeri liseleri kapatmalarının bir nedeni daha. bu salak imam hatipliler kuleli, ışıklar, maltepe askeri liselerine kazanamayacağı için kapattılar kaç yıllık şanlı yuvaları. milli savunma üni diye çıkardılar saçma sapan bir okul eski harp okulu düzeni ve disiplini bile yok.. geçen bakıyorum msü üni hava harp okulu ögrenci alayı yürüyüş yapıyor diye adamlar ayaklarını yere bile sert vuramıyor anasını satayım. imam hatipler bu fetodan bile daha tehlikeli subay yetiştirecekler emin olun.

elektro gitar

di gora bave tenim
çoğu kişi hiç araştırmadan denemeden gidip alıyor. adam şimdi metal müzik dinliyor ama öyle bir gitar alıyor ki o gitar sert ton vermiyor haliyle istediği tonu alamayınca hüsran oluyor ve soğutuyor gitardan. sert müzik dinliyorsanız humbucker olayına dikkat etmeniz lazım. almadan önce araştırın mutlaka.

şehit

di gora bave tenim
sehit diyince aklıma hep aziz nesin'in şiiri geliyor.

utanıyorum Şehidim,
utanıyorum,
yemekten,
içmekten,
senin annen ağlarken
gülmekten utanıyorum!
sanma ki;
unutuyor,
unutturuyoruz.
Unutanları barındırmaktan utanıyorum.
SEN; vatan için bizim için şehit olurken,
Seni Görmezden Gelenlerden Utanıyorum

unutulmayan dizi replikleri

di gora bave tenim
kimi mahkûmlar yüzleşebileceğimiz en kötü şeyin şiddet olduğunu söylerler. bence büyük bir esnemedir. sıkıcı tek düze günleri nasıl geçirebilirsiniz? hayatımıza anlam ve düzen katması gereken bu rutinlerimiz vardır. ama arkamdan şişlenmek rutinden daha az
korkutucudur çünkü rutin, rutin sizi öldürür.

the oz
4
0 /

bunlar ilginizi çekebilir