confessions

codex cumanicus

Rakı  · 26 Temmuz 2016 Salı

  1. toplam giri 696
  2. takipçi 39
  3. puan 8304

pencere

codex cumanicus
Sözlükte bazı eksikler olduğundan mütevellit engelleme mekaniğinin çalışmaması sebebiyle engelleyemediğimiz son anasayfa sikici.

Yanlış anlaşılmasın kendisini tanımam etmem, fikrimiz zikrimizin aynı veya ayrı olması da ayrıca umrumda değil. Kişiliğine karşı bir tenkitte bulunamam belki dünyanın en iyi insanıdır ,belki de niteliksiz dalyarağın tekidir nitekim konumuz bu değil.

Sözlüğe analiz bazlı, yorumsal ve nitelikli içerik sağlayan sayılı bir kaç adet yazar varken kopyala yapıştır içerikle buraları gereksiz edebiyata boğmak ne derece faydalı bir eylem bilmiyorum.Hem şubatta ortaya pırtmış gelmiş girdiği hangi entryle önemli bir yazar imajı kazanmış anlaması ayrıca güç Edebiyat düşmanı değilim lakin sözlüğe gireyim diyorum, akabinde satırlarca sikim sokum edebi yazılar ve şiirler görüp de entry giren diğer yazarların fikirlerine erişemeyip, eleştiremediğimde, favlayamadığımda epilepsi krizi geçiriyorum.

tanım: Azalarak bitmesi temenni edilen davranışa haiz, kendi fikirleriyle meydanda görmek istediğimiz yazar arkadaşımız

ayriyetten (bkz:sözlükte format sikmek)

çamlıca cami

codex cumanicus
Bu tür yapıların büyüklüğü eleştirildiğinde gelen ilk karşı cevap mevzubahis camilerin aynı zamanda çeşitli kompleksler ihtiva etmesidir. Camiye az buçuk gitmiş her insan farkına varır. Türkiyede camilere insanlar cuma namazlarında gelir. Kandil, bayram namazı gibi eventlerde ise yılın geri kalanında yediği bokları telafi etmek isteyen süslümanların akınına uğrar. İyi hatırlıyorum Antalyada bayram namazına katılım çok olduğu için mezarlığın önünde kılmıştık namazı.

(bkz:Roma tapınağı kadar cami yapıp içini dolduramamak)
0 /