confessions

biradelisi

votka  · 25 Nisan 2017 Salı

  1. toplam giri 181
  2. takipçi 10
  3. puan 2822

kur'an-ı kerim kuran değiştirilmiş olabilir mi

biradelisi
1300 yıllık el yazması Kur'an var onunla karşılaştırabilirsin. Linkini aşağıya veriyorum. Diğer taraftan Buhara'lı Buharî'nin benim dinim hakkında söz uydurmasına asla izin vermem fakat sen kaynak olarak, delil olarak ele alıyorsun. Peygamber sözlerinin dağıtılmamasını sağlamıştır. Bu nedenle ki Buhari, peygamberin ölümünden 150 sene doğmuştur ve baş hadisçilerdendir. Kur'an tarihiyle ilgili bilgiler var ama değiştiğine dair kanıt yok.
1

hormonlu nesil

biradelisi
98 doğumlu ve sonralarının oluşturduğu, -taşrada yaşamıyorsa- sokaklarda oynayamamış, atari yerine playstationla büyümüş, sıra dayağı geçirmemiş, dizleri çokça kanamamış, sokakta dönen salıncaklara binememiş, sokaklardan geçen süt mısırcı dayıyı, booozaaa diye bağıran sesi bilmeyen, yediği içtiğinden midir 1.90 ortalamalarda boyları olan nesil. Benim deyimimle "hormonlu" nesil. Edit: Tarih

ndng enes batur

biradelisi
Dizi çokça kanamamış, sokakta ekmek arası yiyen çocukları görüp canı çekmemiş, bayramlarda torpil atıp etraftan küfür yememiş, atari kasetlerini üfleyip çalıştırmaya çalışmamış olan hormonlu neslin youtuberı.

ırkım

biradelisi
türküm gurur duymak için bir sebep olarak görmüyorum. İskandinav- sami ırkından olsaydım rahat içinde yaşardım. Bu topraklardaki kürt türk neden övünür ırkıyla?
6

kitabı çizerek okuyanlar

biradelisi
Benim de içinde olduğum gruptur. 3 4 farklı kalem kullanırım, kırmızıyla okuyacağım kitaplar, izleyeceğim filmler, koyu yeşille not edilecek yerler, açık yeşille önemli olan yerler, maviyle o anki yaptığım araştırmayla ilgili olan bölümler.
0 /