confessions

balta

Yazar  · 28 Temmuz 2016 Perşembe

  1. toplam giri 17
  2. takipçi 0
  3. puan 218

furkan gök

balta
türkiye'nin yeni yeni sahneye adım atmış Siyasetçisi ve başarılı Yazarıdır. aynı zamanda osmanlı tarihçisi olan saygımı kazanmış büyük şahsiyettir. türkçe'yi kullanmadaki ustalığı, akıcı üslubu ve değindiği konulardaki hassasiyetle süzülmüş derin analizleri hayranlık uyandırıcıdır.

onedio

balta
sevdiğim internet sitesidir, neden mi? çünkü ben gerizekalılık davasında, bu kutlu yolda elimden geleni yapıyorum. içerikler Maddeler halinde ve resimli olmayınca kafamın bastığı söylenemez. içerikler maddeler halinde ve resimli olunca da kafamın bastığı söylenemez. şimdi dikkatinizi şu hususa çekmek istiyorum ve bir çıkarım yapıyorum, genel olarak kafamın bastığı söylenemez. dalak kürek çalıntı içeriklerin, süper-çomarsonik kültürel indirgemelerle karşıma dizilmesine bayılıyorum. fayt kılab diye bi film var onu da onedyodan öğrendim. işte bu yüzden.

entry girerek kazandığımız nutuklar

balta
nereden edinebileceğimizi merak ettiğim güzide eserin nüshalarıdır. paypal'dan mı gönderiyorsunuz, kargo ya da elden mi teslim? tüm çomar sülaleme okutacağım. bu yüzden entry giriyorum. hukuki öngörülebilirliği sarsıp, önümü görebilirliğimi hezeyanlara uğratmayın sevgili laiksözlük. amin.

hazreti atatürk

balta
bundan üç-dört sene önce hakkında, "saygı duyuyorum ancak yaptığı hatalar var" diye düşündüğüm. son dört senede yaşadıklarımdan sonra ise "atatürk'e laf et de ağzın*** yüzü***ü *s*****m ****" *****." seviyesine geldiğim. çomaristan'da hem de çomaristanın yüzyıl önceki halinde akıl almayacak işler başarmış büyük adamdır.

sözlükteki islamafobi

balta
olması gerekendir belki de. siz hiç diye homofobifobi ya da zenofobifobi diye bir şey duydunuz mu? örneğin "eşcinsellerden korkan insanlardan kormak" diye bir kavram yaratıp bunun üzerinden orwellvari işlere kalkışılması hak mıdır? islam'ın kendisi zaten bir çok şeyin yanında korku üzerine yaratılmış bir din, ne yani fırsat bulsa islamdan dönüp ateist olduğum için kafamı koparacak adama bir de saygı mı duyayım? hadi ordan. ha eğer bu reformist müslümanlardansa, onlara lafım yok. ama gelip köktendincinin teki tarafından islamafobiyle suçlandığımda, benim keyfim kaçıyor kusura bakmayın.