confessions

altayhan

Bira  · 22 Ocak 2018 Pazartesi

  1. toplam giri 272
  2. takipçi 6
  3. puan 4605

bilim vs din

altayhan
Elaleme kadercilik satan, fakire şükür öğütleyen mercedesli müslüman burjuvalar en küçük hastalıkta o lüks özel hastanelerine koşarlar. Haydi yiyorsa duayla iyi etsene kalp yetmezliğini! Yanmaz kefen satan, kadınların ayak bileğinden tahrik olan gebeşler zora gelince kadın doktor erkek doktor ayırt etmiyor ama.

Katolik kilisesi bile zora gelince "bilim ile din kardeştir, ikisi de lazım" demeye başladı. Sıra bizimkilerde. Haydi dürüst olun bir kez olsun.

islam karşıtlığı

altayhan
islamofobi, tarihi ta endülüs emevileri'ne ve haçlı savaşları'na kadar götürebileceğimiz bir şey. Türklerin viyana kapılarına dayanmasıyla bu tiksinti hali realist bir korkuya dönüşmüş tabi.

Bugün ise medeni memleketlerde sarıkla, kara çarşafla gezen, oturmasını kalkmasını bilmeyen medeniyetsizler (özellikle arap göçmenler) bu fobiyi tetikliyor.

Şunun da altını çizeyim ki cia destekli terör eylemleriyle de -özellikle- avrupa ve amerika müslümanlara karşı giderek antipati duymaya başladı. He bizim salaklar ne yapıyor? En bariz örneği charlie hebdo olayı diyeyim siz hatırlayın.

şeriat isteyen kişiler

altayhan
Şeriat denen şeyin içeriğinden zerre haberleri yok. Hele bir kadın nasıl savunur bunu anlamıyorum. Kadın yalnız sokağa çıkmasın, her yerini örtsün, gülmesin, ağlamasın, konuşmasın...

Bu dünyayı cehenneme çevirerek cenneti garantileyecek çomarlar! Hadi siz manyaksınız, bizi niye bu çukura çekersiniz arkadaş?

güce tapmak

altayhan
insanlık kadar eski bir davranış biçimidir. Güçlünün yumruğu galip gelir ve tarihi güçlü belirler. Bugün bildiğimiz her şey güçlülerin eseridir. Ha güçlü hep haklı mıdır? hayır. Ama dünya adaletle değil yumrukla idare ediliyor maalesef.

orta doğu

altayhan
ilk kez yazının, astronominin, matematiğin, tarımın, tek tanrılı dinlerin ortaya çıktığı; bu şekilde bakınca medeniyetin beşiği gibi görünen bölgedir.

ayrıca ilk kan davası, ilk faizcilik, ilk toprak mülkiyetçiliği ve sömürü, ilk din savaşları da bu bölgeden çıkmıştır. Ayrıca bugün dünyanın yarısından fazlasının inandığı tüm zibidi inanışlar da orta doğulu kavimlerden çıkmadır.

kürtajcı dayı

altayhan
Türkiye'nin yüzde ellisidir. Gülmek değil endişelenmek lazım zira azınlıkta olan onlar değil biziz.

Geri kalan yüzde elli de çok temiz değil tabi. Her akp'li olmayan da atatürkçü ve laik olmuyor.

chp zihniyeti

altayhan
Kadınları mal olarak görmedikleri için kısıtlamazlar. Hayvanları severler. Chp'li değil diye insanları döner bıçağıyla kovalamazlar.

Doğduğumdan beri izmir'de yaşıyorum. Şu an karşıyaka'da ikamet ediyorum. Gayet huzurlu ve rahat bir ortamım var. Aynı ortamı sağ parti iktidarı olan bir yerde bulun bütün sözlerimi geri alayım.

Bu yobazlar chp'nin karşısına eşek koyup oy istesen ona bile oy basarlar. Çünkü cehape zihniyeti! Açıkla desen onu da açıklayamazlar ya neyse...

Misvak ve sumak mizah dergileri

altayhan
Yobaz erkeğinin abazalıktan beynine kan gitmez, kadınları kafalarındaki çaputlar yüzünden d vitamini eksikliği yaşarlar. Bu adamlarda ne mizahı olabilir ki?

Mehehehee selanikli... heheh haçlılar, masonlar, haahhooo... herkez b*k, biz süperiz. Çünkü pedofilik ve köle ruhlu bireyleriz hüüulooo...

engelli haftası

altayhan
Ben kaldırımda yürürken bileğimi burkmaktan sıkıldım. Yola insem arabalar ezecek. Bir de sandalye ya da koltuk değneğiyle yaşamak zorunda olanları düşünün. Sokakta yürümek survivor parkurunu bitirmek gibi onlar için.

Buradan belediyelere sesleniyorum. Lütfen yolları ve kaldırımları mühendislere yaptırın, minecraft tasarımcılarına değil!

sözlükçülerin en büyük korkusu

altayhan
Rüyalarımda sokağın ortasında donla dolaştığımı, utandığımı ama bir şey yapamadan yürüdüğümü görüyorum. Birçok kez aynı rüyayı gördüm. Freud yardım et!! Acaba bilinçaltımda en büyük korkum toplum önünde rezil olmak mı? Bir öğretmen adayı için süper bir fobiymiş...
5
0 /

bunlar ilginizi çekebilir