Veganlar

noyan
Bunlar en değişik çomar türlerine sahiptir. Bi kısmı iyi bilr olsa bazıları bu olayın içine sıçıp kendini milletten üstün görmüş, insanın besin zincirindeki yerini bilmeden et yiyenlere haraketler yağdırmıştır.
laikus
Vejetayenilikle çok karıştırılır..vejetaryenlikten daha zordur.. hiç bir şekilde hayvansal ürün yemezler..sadece bitkisel gıdalar tüketirler veganlar..
laikciamcaoglu
Neo-liberal bir yemek kültürüdür.kapitalizm bugün elinde oyuncak etmiştir.vegan paketleri vegan restoranları vs.şahsen bir derdim yoktur lakin terch etmem.et yemek eğlenceli ve güzel
devrimcininja
İnsanlarin et yemesi gerek sut icmesi peynir yemesi gerek bunlar cok onemli besinler. Veganlar genelde kendileri gibi olmayanlara nefret kusarlar. Git bizon yiyen aslanada pankart ac o zaman denesi insanlardir
gereksiz adam
ülkemizin zevksiz burjuvazisinin her zamanki gibi çarpık/yarım yamalak getirdiği bir başka gereksiz kültürün ürünleri.tür oluşumunu canlı türlerini bir kenara koyun ortaokul biyolojisinden dahi bihaber, son derece saldırgan, dinleme ve anlama özürlü, uç boyutlarda mistik bir cemaatinkinden farksız bir örgütlenmesi olan ve facebook üzerinde devamlı sevimli kuzu ve dana fotoğrafları paylaşan sözde marjinal bir çomar topluluğudur.
erolegemen
2 yıllık vejetaryenim. önümüzdeki dönemde vegan olmayı canı gönülden planlıyorum. şu an türcülük tartışmasına da girmek istemiyorum. ama yine de belki vicdanınıza dokunabilirim diye (bkz: https://www.youtube.com/watch?v=ju7-n7wygP0)
michaelbakunin
şahsen hayatımda en çok mantıklı gelen görüşlerden birtanesi dir ama ne zaman bir dana boğsam hep saçma olduğuna karar kılarım kahrolsun dünyevi zevkler
fizikotesiz
2 sene vejetaryen bir yaşam sürdüm. ipeği yünü yavaş yavaş yaşamımdan çıkartıp veganlığa doğru ilerleyip hayvan katletme videolarına ağlarken ee sikerim ben mi kurtarıcam lan dünyayı diyerek içinden çıktım. vegan/vejetARYEN OLUŞUMLARININ TAM Bİ RUH HASTASI TİPLER BARINDIRDIĞINI RAHATLIKLA SÖYLEYEBİLİRİM. BÖYLE OLUŞUMLARIN GRUPLARINDA "ERKEK ARKADAŞIM Bİ KERE HATRIM İÇİN ET YE DEDİ NE YAPMALIYIM" SORUSUNA ANA BACI SÖVEN OLUŞUM LİDERLERİNİN VARLIĞINA TANIK OLDUM. VEGANLAR ARALARINDA ABOLİSYONİSTLER DİYE AYRILIYOR LAN.
0 /