ülkücülerin sürekli mahalle basmaya gelip dayak yemesi

partizan
Bir hayli komik ve eğlenceli olaydır. Ankara'da yaşadığım için buradan örnek vereceğim;
Konur sokak, Tuzluçayır, karanfil sk. gibi yerlere sürekli emanetlerle gelip "..... kürde mezar olacak" diye slogan atarlar. Hatta genelde polis destekli gelirler ama nafile :) 100+ kişilik bu sürü, 30 kişilik karşıt görüşten kaçarlar. Sosyalistleri genelde bölücü olmakla suçlarlar ama alevileri kesmek için tuzluçayıra, solcuları öldürmek için karanfile, konura gelirler. Sonra dayak yiyince "pkklılar vatan evlatlarına saldırdı auuu"
Yaşayanlar bilir, tartışmasız dünyanın en eğlenceli şeyidir bunları kaçarken izlemek.Bu da favorimdir benim;

13
hanzo hasashi
Aynen yukarıdaki videolardaki gibi gelişen hadiselerdir. Genellikle çingen bölgelerde gerçekleştirirler eylemlerini. çünkü çingen halk, tepki göstermeye çalışırsa polisin tereddütsüz saldıracağını bildiğinden dokunmaz bunlara. Ama bi 20 kişi gelmeye görün, elinizde sopa mopa bile olmasın, çil yavrusu gibi dağılırlar. Karanfil'de çok gördüm bunlar gibileri, bayrakları süperman pelerini yapıp uçmaya bile çalışırlar.
1
kam
Kendi içlerinde de saçma olaylar vardır. Bugün 28 mayıs ali balseven'in ölüm yıldönümü. Kimdir peki kendisi ?
Mhpye türkçü diye girmiş sonra buranın hiç te hayal ettiği gibi bir yer olmadığını görüp çıkmış ve çıktığı için de türkeşin emriyle öldürülmüş kişidir.
purposeless
konur sokağa 100 kişi ülkücü gelmişte 30 kişilik karşıt grup varmışta ülkücüler korkup kaçmışlar,dayak yemişler vs... ülkücüler 30 kişiden dayak yememiştir oraya taburla gelseler yine çıkamazlar. konur sokakta 30 kişi çıkmış... swh swh. o 30 kişi acaba ne oluyo diye durup izleyen kitledir.

edit: millet bilmiyor ya atın amk...