türkiye'de en kaliteli üniversite

liberalist
Hahahahahaha ODTÜ mü? Nasıl bir hayal dünyasında yaşıyorsunuz lan? ODTÜ devlet üniversiteleri arasında bile en iyi sayılmaz. Kaldı ki bunun Koç, Sabancı, Bilkent gibi dünyayla rekabet eden üniversiteleri var. Gerçekten komedisiniz.
jakoben jakoben
koçun ,sabancının üniversitesinden mezun olan zengin çocuklarının hali hazırda babalarından kalma şirketlerine odtü mezunları yöneticilik yapıyor. piyasa takibinde süpermiş..
liberalist liberalist
1-Koç'a giden herkes zengin çocuğu değil.
2-Giden zengin çocukları olsa dahi Koç, Bilkent, Sabancı gibi üniversitelerin burssuz puanları bile zaten çok yüksek.
3-Zengin çocuğu babalarının şirketlerini ODTÜ'lüler mi yönetiyor? Hahahahaha.

Sabancı mezunu bir işletme mezunuyla ODTÜ'den çıkan adam arasında dağlar kadar fark var. Farkında mısın acaba?

Hiçbir dayanağı olmayan cümlelerle atıp tutuyorsun.
jakoben jakoben
http://www.bm-institute.com/haber/c-level-yoneticiler-hangi-universiteden.html

ok.
jakoben jakoben
koça veya sabancıya giren herkes zengin çocuğudur. öncelikle orada burssuz öğrenim kazanabilmek için zaten ülke şartlarının üstünde bir eğitime tabi olmak gerekir.bunun içinde öğrenci sınavdan önce belirli seviyede eğitim alır bu da para demektir. zaten gerisini anlatmaya gerek yok zira oradan %50 burs bile almak orta sınıf üstünün altından kalkabileceği bir meblağ anlamına geliyor. be aq çomarı o değil de hiç bir bok hakkında bir fikrin yok belli ki daha yeni üniversiteye geçmiş bir veletsin neden atıp tutuyon be a.kodom?
liberalist liberalist
https://www.timeshighereducation.com

Aynen knk ODTÜ daha iii.
liberalist liberalist
Hiçbir sıralamada ODTÜ, Türkiye'nin bilindik özel üniversitelerini geçemiyor. Atıp tutmaya devam et.
liberalist liberalist
Şimdi de özel üniversiteler araştırma şirketlerine rüşvet teklif ediyor dersin. :Dddd
jakoben jakoben
hahahaha ya sen zır cahilsin be. gerçekten ülkenin sanayi bakımından da iki büyük devinin, tüm öğretim süreci boyunca avrupalı sömürgecilerin okullarıyla ortak eğitim çalışmaları ve öğrenci alışverişleri üzerinden yürüttükleri ilişkilerin ve kapitalist düzene entegrasyonlarının bu kadar (büyük harfle ; meşru) olduğu alanda tabi ki de iş birlikçi ve kalifiyeci üniversitelere öncelik tanır, elin avrupalısı listesinde... abim sen kaç yaşındasın gerçekten merak ettim şimdi? böyle konik olma yine konik oldun aq
liberalist liberalist
DLGJSLJFLSJFLSHFLSJDLAKA

Şaka mısın kardeşim sen?

Adama sıralama atıyoruz, komplo teorisi uyduruyor aq.
jakoben jakoben
bende sana attım kardeş. yöneticilik oranı orada yazıyor demi? salak or*spu evladı seni. açıkla o zaman neden koçla sabancı yurt içi sanayi ve ticaret alanlarında ilk ona bile giremezken odtü %14 ile birinci? ben sana diyeyim, oralardan mezun olanlar sadece zengin değil aynı zamanda ''svish''ci.yani okulu bitirip siktir olup gidiyorlar. odtülüler ayakta tutmaya çalışıyor ülkeyi. bu açık. nah liste orada. elin ecnebisinin birlikte iş yaptığı okulların listesi onun ülke içi sermayesine katılan kalifiye göçleri temsil ediyor olmasın? buradaki listeler aksini söylüyor çünkü? adama sıralama atıyorik sıralama elden gidieah
chernobog chernobog
@jakoben
haklı.
di gora bave tenim di gora bave tenim
Koç gibi bir okul varken odtü ne arkadaş? Koç'un eğitim kadrosu hakkında bir bilgininiz var mı? Ful zenginler okuyormuş demişsiniz bide komik cidden. Hadi okulda okuyan onlarca arkadaşım olmazsa bir şey demiyeceğim. Odtü'nün Koç gibi bir okula rakip olması söz konusu bile olamaz.
cemree cemree
sen ne gıcık bi adamsın ya
liberalist liberalist
Sanırım bu banaydı, teşekkür ederim.
bu başlıktaki tüm girileri gör

bunlar ilginizi çekebilir