türk polis teşkilatı

peygamber cocugu
emekçiye jop , öğrenciye jop , sivile jop , öğretmene jop. o joplar ananızın amına sol örgütler ve ya ayrılıkçı örgütler tarafından sokulduğunda o kadar huzur doluyorum ki anlatamam.
1
berkayoz
Polis dediğiniz insan yine halkın çocuğu, yöneticilerin suçlarını devletin memuruna atmak farklı bir şerefsizliktir. Kişisel olarak problemli olabilir ama bunu tüm polis teşkilatına yıkmak yine ayrı bir şerefsizliktir.
morpheus
babamın polis memuru olarak dahil olduğu teşkilattır, özellikle 15 temmuzdan sonra robota bağlanan hiç bir saygınlığı kalmayan teşkilat
allahsiz tosbaga
gelişmiş batı ülkelerinde polisler genelde vatandaşın sorununu çözme odaklı çalıştıklarından dolayı insanlarda kötü hisler uyandırmazlar. ülkemizde ise tam tersi insanları baskılama ve çözülmesi gereken sorunları çözmeme üzerine ihtisas yapmışlardır. şiddet gören kadın polise gider, polis öpüşür barışırsınız diye kadını geri yollar ve cinayet işlenir.

polis tabi bir araç, teşkilatı şekillendiren devlet. devletin kişiler için var olması yerine kişilerin devlet için var olması görüşünün baskın olması bireyi yok edip bütün bu yapıyı oluşturuyor.
radis
Tüzük ve kurallarında bulunan "halk için emniyet" sloganını çoktan terk etmiş, yerine "sermaye için emniyet" tarzını benimsemiş olan kolluk kuvveti kurumudur
jakoben
abi izledikçe sinir krizi geçiriyorum. bu devlet artık çeteleşti. bunun izahı yok. dövizlerde parti işareti yok, siyasi hiç bir figür yok. çocukları ,eşleri ,dostları ihmalden öldürülmüş bir halk var orada. ve emniyet amiri orada diyor ki; şov yapıyorsunuz. açsın şafak yayla'nın şovunu izlesin orospu çocuğu.
jakoben
https://odatv.com/vid_video.php?id=8G86B&fbclid=IwAR13YCUh_OoTxj7sQfrafoC0i_o5B-wW3xzv7yJzNZmGWHnre_sy6WJGN1A

abi beni anlıyor musunuz ya? lütfen kafa sallayın. bakın, videoda hitap ettiği kadının dedesi, tren yolunu alçı minvalinde sıvayan ibneler yüzünden torununun naaşını parça parça gömdü. ve şov diyor terör saldırısına kurban gitse arkasından şehit denilecek bu amir bozuntusu. şov görmemiş bunlar. bak. net diyorum. şov görmemiş.