trakya bölgesi

the agnostik ateist
türkiyenin en samimi ve laik insanlarının olduğu yerdir. nereye girerseniz girin saygıyla karşılanırsınız insanlar size yardım etmeyi çok sever. akp karşıtı insanların bol olduğu türkiyede bulunan nadir kutsal topraklardandır. orda doğup yaşayanlar doğuştan laiktir (bazı istisnalar dışında).
hatun
#1549 yalova? Pardon? Ramazanda oruç tutmayanların özdileğe akın etmesi dışında pek bi şeysi yoktu oranın yanlışmıyım?? Seçimlerde akpnin kazanması falan ?? Bayağı trakya :d
sophos
Türkiye'nin en iyi insanlarını bulunduran bölge (doğu trakya). Edirne, Kırklareli, Tekirdağ'dır. Aynı zamanda Çanakkale ve İstanbul'un bir kısmını kapsar.
dutch van der linde
ismini antik çağdan savaş tanrısı ares'in oğlu thrax'tan aldığı kabul edilir. thrax'ın sembolü olan yaldızlı kalkanın günümüzde artık harabe kalmış olan bölgedeki pagan tapınaklarında işlenmiş olduğu görülür. aynı zamanda trakya türkiye'de ki insanların aklına doğal olarak edirne ve çevre illerinden ibaret gelse bilse yunanistan ve bulgaristan'dan da toprakları kapsayan büyük bir bölgedir. türkiye'nin trakya toprakları doğu trakya, bulgarların trakyası kuzey trakya ve yunanistan toprakları içinde kalan trakya batı trakya olarak geçer.