televizyon başında uyuyakalmak

lexxpowder
Başıma geldiğinde mutlu olduğum durum. O kadar çok seviyorum ki televizyonda film izlerken uyuyakalmayı. Bir ara alışkanlık olmuştu. Odamda ve yatağımda uyuyamıyordum. 5 tane yastık ile kendime koltuk üzerinde yumuşacık bir zemin hazırlayıp film izlerken uyurdum. Şimdi işe başladığım için yavaş yavaş alışıyorum normal uyumaya, istemeden de olsa. İnsana huzur verir, mutlu eder. Uyanınca huzurlu uyanırsınız, yorgunluk olmaz. Tatlı bir uykudur.
brc
alışkanlığım. izlemesemde o televizyon açık olacak. ama bu aralar sahur programlarında ki ilahilerle uyanıyorum. korku filmi gibi. cami de uyuyup uyumadığımı kontrol edip evim de olduğumdan emin olup geri yatıyorum.
donkisot
sıçrayarak uyanıp ''o değilde bu aniden giren *mk reklamların sesi neden desibel rekoru kırmaya çalışıyor'' diye düşündürüp sinirle yatağa gitmemle son bulan durum
darbeli matkap
Ortaokul zamanlarımda sıkça yaptığım eylem.. en son ne zaman televizyon izlediğimi bile hatırlamıyorum ama cidden insan bu eylemi bile özlüyor o uyku çok tatlı Bir uyku aslında ama gün içerisinde çok enerji sarf etmişseniz ve bu eylem ikindi vaktine denk geliyorsa ciddi anlamda b*k yemiş gibi uyanabilirsiniz ya bana ne oldu ya kendime gelmek istiyorum diye 4-5 dakika sersem sersem dolaşabilirsiniz
2
the spook
dünyanın en tatlı uykularından birisidir, televizyon kısık seste ise... Gece kaldırılıp yatağına gönderilmek de en berbat şeyler arasında tabii.