tek devlet tek millet

jakoben
o kadar sosyalist bir söylemdir ki...sosyalizmin içeriğini ve devletçi yapısını bilen birilerinin şunu her gün duyup her gün ayrıştırılmaktan göt hoşafına dönen bir halka uyandığını hayal edin.gerçekten zar zor nefes alıyoruz amına sokayım o kadar cahil bir laf ki-bunu piyasacıların söylemesi.millet kavramı biraz karıştırıyor olayı ama halk denildiğinde cuk oturuyor,her gün bu lafı geveleyipte bir türlü ülkeyi bütünleştiremeyenlerin aksine.
zehir
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Rabia Olarak Adlandırdığı Sloganın Bir Parçasıdır.

Tek Devlet, Ülke Topraklarında Başka Bir Devlet Olmayacağını Sadece Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Olacağına;

Tek Millet, Ülke İçerisinde ki Toplumun Farklı Özelliklerine (Irk,Din vs vs) Bakılmaksızın Bir Ulus Olacağına;

Tek Bayrak, Ay Yıldızlı Bayrağımızın Daima Bu Ülkenin Simgesi ve Bu Ülkeninde Simgesinin Daima Ay Yıldızlı Bayrağımız Olacağına;

Tek Vatan, Her Santimetrekaresi İle Bu Toprakların Vatanımız Olduğuna ve Başka Vatanımız Olmadığına İşaret Eder (ki Bence Burada Bir İma Var Oda Bu Vatan Kaybedilirse Gidecek Başka Yerimiz Olmadığına Dairdir.Bu Kısım Benim Kişisel Fikrim).

Tek Bir Milletiz,Bu Vatan Bölünmez, Devlet Tektir,Dil Tektir, Bayrağımız Bir Tanedir. Bunlar Erdoğan'dan Öncede Var Olan Şeyler.Tüm Bunlar Recep Tayyip Erdoğan Bu Sloganı Ortaya Atmadan Öncede Vardı. Ulusumuz Bu Dört Unsura Zaten Sahip Çıkmıştır.

Benim Merak Ettiğim Nokta Neden Recep Tayyip Erdoğan Bu Değerleri Slogan Olarak Anımsattığında Bu Değerler Terörize Terimlermiş Gibi Bir Algı Oluşturulmaya Çalışıldığıdır. Erdoğandan Öncede Vardı Bu Terimler.

Dahada İlginç Olanı Ayağında Convers, Ağzında British Tobacco Üretimi Sigarası, Dolabında Fransız Şarabı, Altında Alman Arabası, Dilinde Avrupa Ahlaksızlığı, Elinde İngiliz Birasıyla, Kafasında Rus Sarhoşluğu, Karnında Amerikan Piçiyle Vatanperver Cesur Yürekli Milliyetçilik Abideliği Taslayıp Kahrolsun Amerika, Kahrolsun Faşizm, Kahrolsun Emperyalizm Diye Kıçını Yırtanlar Yok mu Toprak Kabul Etmez Lan Sizi. Adama Her Kuşu Siktin Bir Leylek Kaldı amk Derler.
7