tecavüz

atomcigdemi
Bir kadinin basina gelebilecek en korkunc sey denilince ilk akla gelen olay.
Bedenimize yapilan her mudahale ruhumuzda bir iz birakiyor ve bu iz, biz o bedensel etkiden kurtulsak dahi o icsel yapinin icinde bir muhur olarak kalmaya ve bizi etkilemeye devam ediyor. Tersine; ruhsal anlamda yasadigimiz her mudahale ya da zorluk, o zorluk gectiginde dahi bedenin kayitlarinda bir yerlerde yazili sekilde duruyor ve zihnimiz bunu hatirlamasa bile bedende bir agri, hastalik ya da rahatsizlik olarak ortaya cikabiliyor. Bu da boyle bir sey iste.
Unutulmasi imkansiz ama atlatilmasi mumkun. Hayatimda yaptigim en uzun vadeli gerizekaliliktir bunu tek basima atlatabilecegimi dusunmem. Yardim almadan, kisinin kendi ic dunyasina kapanarak tedavi olmaya calistigi zaman bu surec cok daha fazla uzuyor ve zorlasiyor. Guvenip birine anlatsan baskalari ogrenir mi, yadirgarlar mi, igrenirler mi. Anlatmayip icine atsan nereye kadar, biriktir babam biriktir, sinir ve aglama krizleriyle sonlaniyor. Mesela guzel bir iliskin olur, sevgilin bilse sevismek istemez ya da cekinir hatirlayacak, zarar gorecek diye, anlatmasan sanki yalan soyluyormus gibi hissedersin sakladikca, sevismenin ortasinda ciglik cigliga aglamaya basladiginda anlar bir seylerin ters gittigini. Iki ucu boklu degnek.
edit: vay arkadas ne cok bok atan cikmis. Biz de biliyoruz sadece kadinin basina gelmedigini, her tarafta ornegi cok, butun sozluk bunu bekliyormus yalniz onu farkettim. Yazdigim iki karis giriden sadece bunu cikartmaniz ve bunun hakkinda yazmaniz da komik.
hena
@1 bir kadının değil, bir "canlının" başına gelebilecek kötü şeydir. Şerefsizcedir. Soysuzcadır. Gönül ister ki böyle olmasın ülkemizde böyle soysuz köpekler bulunmasın, mahkemelerde iyi hal indirimi gibi boktan mazaretler olmasın fakat kimseye söz geçiremiyorsun, söz geçirsen ne fayda bunların altlarina bez baglayacaksin, zincirleyeceksin ki oturdugu yerde kendi pisliginde bogulsunlar soyu kuruyasicalar. Lizozomu beyninini yok etmis olan şahıslar. Burada tecavuzculere sövmüş olabilirim fakat uzgunum kendimi tutamadim.
Makinelitüfek
yalnızca ilk cümleyi okumuş biri olarak eklemek isterim ki tecavüz yalnızca kadınların başına gelen bir şey değil, bir erkeğin de başına gelebilecek en korkunç şeydir. kadın erkek eşitliğini savunan biri olarak bu konudaki hassasiyetinizi de görmeyi dilerdim...
imamhatipogrencisi
Bir yerde tecavuz sırasında kadinda bazi hormonlarin cok yukselmesi dolayisiyla, normal bir iliskiye göre daha kolay hamile kalmasına neden oldugunu okudugum vahim olay. Hatirlarsam editlerim.
atomcigdemi
edit: vay arkadas ne cok bok atan cikmis. biz de biliyoruz sadece kadinin basina gelmedigini, her tarafta ornegi cok, butun sozluk bunu bekliyormus yalniz onu farkettim. yazdigim iki karis giriden sadece bunu cikartmaniz ve bunun hakkinda yazmaniz da komik.
dookie
Açık ve net afedersiniz o.*** ç.*** işidir.Sadece kadın değil,her türlü canlı/cansız nesneye edebilen türler mevcut.Alayı o.*** ç.*** bunların.Evet.
anormalman
Orospu çocuklarının tercih ettiği bir kavramdır. Bu orospu çocukları genellikle diğer o.*** ç.*** arkadaşlarıyla birlikte yapar. İnsanlık dışıdır.
lucifer
insanlığın en iğrenç sonuçlarından birisidir. midesiz, ilkel, şerefsiz, pisliktir bu kişiler gözümde. yanarak ölmesini izleyebilirim zevk ile.
morpheus


dünya üzerinde bu rezalete maruz kalmış o kadar çok insan vardır ki bildiklerimiz ufacık bir kaç örnektir sadece. bazı şeyler bazı insanların kalbinde kalıcı yer ediyor maalesef keşke böyle bir yer edinmeseydin ama bu kelime her seferinde bana seni hatırlatıyor özge abla. ışıklar içinde uyu sen benim on yedi yaşımsın seni bir ömür unutmayacağım...
cigdemgulu
Okumam bile titrememe, gözlerimin dolmasına sebep oluyor. Kimse haketmiyor bunu yapmayın. Yapmasınlar. Sadece kadınlar değil erkekler de yaşıyor bu durumu. Çocuklar da yaşıyor. O kadar acı ki. Nasıl bir psikolojiyle yapıyorlar bunu anlamıyorum. Ne istiyorsunuz insanlardan. Ya bari gidin pet şişeye yapın ne yaparsanız insanları rahat bırakın. Cidden bir şey diyemiyorum ya kafam almıyor. İnsan insana nasıl böyle bir şey yapar.
0 /