suriyeli sığınmacılar

moskovakurdu
Hatay'a göz koymuş topluluktur. Asla faşist değilim ama bu sığınmacılar derhal toplanmalıdır. Gerekirse sınır dışı edilmelidir. Bu gidişle birkaç yıl sonra başımıza bela olacaklar. Kendi ülkesine faydası olmayanın bize nasıl faydası olabilir? Kadınlar ve çocuklar için bir şey diyemem ama onlar da kamp varken şehire alınmamalıdır.
klotho
sığınmacı demek doğru olmaz. adamlar tam anlamıyla kendi ülkeleriymiş gibi davranıyorlar. ev isterse ev, iş isterse iş. e bir de eğitim. yakında partide kurarlar
tarihsel maddeci
öncelikle başlığı düzeltelim:

suriyeli sığınmacılar x
ortadoğulu teröristler V

suriyeli demek, değerli başkan beşar esad'ın önderliğinde savaşan yurtsever demektir. bu uğurda bedence yere düşen, hepimizin mücadelesinde yaşayan şerefli yiğitler demektir.

hangi ülkeden geldiği belli olmayan ortaçağcı, yobaz teröristleri suriyeli yurtseverlerle karıştırmak büyük bir gaflettir. bundan vazgeçelim.

ikincisi, bu terörist ve ailelerini ülkemizden defetmek için gerekli olan şey iktidarın değişimidir. bunun için gece gündüz çalışılmalı, akp'nin gasp ettiği tüm koltuklar geri alınmalı. bu olmadan, bu terör örgütü militanları ülkemizde mikroplarını saçmaya devam edecektir.