sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

nemlendirici kullanan ebu leheb
Yarın 1 nisan, paskalya! Mesih'i anımsayın.

Neyse.... konuya gelelim.

2-3 güne kadar mart ayı interaktif sözlükler sıralaması açıklanır. Geçen ay 60 entry eksik ile Zengin'den bir basamak geride 12. Sıradaydık.

Bunu görünce sinirlendim. Harekete geçmem gerektiğini düşündüm ve bir aydır fırsat buldukça bu mecraya yazıp çiziyorum.

Diyeceğim o ki, telefonda salak salak fotoğraf likelamak veya bilgisayarda oyun oynamak yerine ayın şu son gününde bir zahmet oturun da entry girin.

Butik bir sözlüğün anonim yazarı olmak mı yoksa tanınmış bir sözlükte fenomen olmak mı?

Yanıtı çok basit olan bir soru.

3 2 1, yallah!
3
pencere
bir kaç gündür 8 saat çalışıp ortalama 14 saat uyuyorum. 2 seneye yakındır kendi denetimime alabildiğim bir depresyondaydım. kendimi bir gün tekrar bir şeylerin iyi olabileceği konusunda gazlayıp yaşıyordum. şaire göre yarısına geldiğim hayatımın bir çok döneminde mucize gibi iyi şeylerin parlayışına çok tanık olmuşumdur, artık olmuyor.
buna rağmen, tarancı'yla polemiğe girecek kadar iyimserdim. 35 yaş hiç yolun yarısı olur mu usta diyordum, ortalama yaşam süresi uzadı sen gittiğinden beri, 35 yaş gençliğin baharı artık.
bugün bir uyandım ki gazım bitmiş. bu gaz tanzim satış kuyruklarında satılmıyor, kdv'sini nakliyesini ödeyip alayım desen o da yok. 16 yıllık akp iktidarında bu da oldu.

depresyon olayı karmaşık bir maddedir. insan bazen depresyona tek bir sebepten girer ve sonrasında onlarca sebep görünür olmaya başlar. sonrasında bu sebepler birbirinin uydusu gibi döner durur. hatta çarpışmalarından sebepsel dna'ların iç içe girmesiyle çürümeler olur. bendeki böyle bir hal. çürüyorum.
0 /