sözlük ne zaman tam anlamıyla hareketlenecek sorunsalı

ickial
her şey gibi burası da o ilk heyecanını kaybediyor. ilk açıldığında nasıl bi anda herkes yazarlık kapmaya çalışmıştı, entryler su gibi akıyordu. sözlük kapandıktan sonra yeniden açıldıgında da o heyecanla yine bi entry patlamaları olmuştu. lakin şimdi monoton. insanı buraya çeken bi şey yok, kimsede yazma hevesi kalmadı heralde swh. ben bile bazen girip okuyorum ve kapatıyorum. neden bilmiyorum
dehumanize
Şurda iki gün yazayım, yani tekrar başlayayım... Sırf benle tartışarak prim yapmak peşinde 20 yaş üzeri ergenlerle dolup taşar.
Niyeti Öğrenmek değil, sidik yarıştırmak olan tiplerle dolu olacağına boş, sessiz olsun daha yahşi
zehir
Sorunu Hepimiz Biliyoruz Çözüm ? Benim Şahsi Önerilerim

İlk Olarak Bir Kaç Kendini Bilmez Eleştiri Zannedip Hakaret İçerikli Girileri. Kendi Fikrinden Olmayanın Dinine Dinsizliğine Diline Örfüne Adetine Irkına Yaşam Tarzına Giyim Tarzına Kuduz Köpek Gibi Saldırıp Bunuda Maharet Zanneden Bir Kaç Kıt Zekalının Girilerine Bakıp Burdan Bir Halt Olmaz Önyargısına Kapılabiliyor İlk Kez Ziyaret Eden Kişi.

İkinci Olarak Uygulama Arayüzü Daha Kullanışlı ve Son Kullanıcıya Hitap Edebilecek Şekilde Olmalıdır.

Üçüncü Olarak Reklam Alanları Kullanıcının Gözüne Sokmayın Abi. Kullanıcıyı Rahatsız Etmeyecek Biçimde Düzenlenmelidir. Olabildiğince Küçük Olmalıdır Kullanıcının Gözüne Penis Sokar Gibi Reklam Bannerinin Bir Anlamı Olmadığını Düşünüyorum
3
jakoben
sözlük gayet iyi durumdadır.bir kaç kıçı kırık ve neden burada olduğunu kendine bile açıklayamadığına emin olduğum kişiler dışında oldukça kümedir.etraftaki sözlüklerin saptırılmış, ılımlaştırılmış cumhuriyetçi kitlelere ya da gerici akım akıbetine kapıldığını hezeyan ile görürken ve okudukça kusarken buradaki küme kendi tutumunu sergilemektedir zaten güncelde olması gerekende budur.ihtiyaç doğrultusunda zamanla insanlar buraya yönelecektir.çünkü diğer sözlüklerde de yazarlar bunalmaya başladı ve kendisi gibi olanlarla saf tutmak isteyeceği kısaca ''ee yeter s*kerim amını''diyeceği zaman gelecektir.